سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب

سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن تحت وب با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن تحت وب

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن تحت وب چه جور اپلیکیشنیه ؟!

گاهی اوقات اپلیکیشن ها نیاز به اطلاعات به روز دارند . یا میتوان گفت که آنلاین بودن اپلیکیشن ها در برخی موارد بسیار حیاتی می باشد . همچنین برخی از اپلیکیشن ها در سیستم عامل امن آی او اس ( گوشی های آیفون ) امضای رسمی اپل را دریافت نکرده و قابلیت نصب را نخواهند داشت . در این مواقع اپلیکیشن باید از سوی یک سرور قدرتمند تغذیه شوند . تا کاربران به راحتی در هر سیستم عاملی تجربه استفاده سریع از اپلیکیشن را داشته باشند . اپلیکیشن های تحت وب اغلب خدماتی آنلاین را ارائه می دهند . یکی دیگر از ویژگی های بارز این نوع از اپلیکیشن ها عدم استفاده از کش در حافظه داخلی کاربران می باشد . همچنین به روز رسانی ها و انتشار آپدیت های مکرر برای این نوع از اپلیکیشن ها بسیار ساده و با سرعت بیشتری انجام خواهد شد .

سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن تحت وب ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن تحت وب ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن تحت وب

هدف از طراحی اپلیکیشن تحت وب چیه ؟!

اهداف از طراحی اپلیکیشن تحت وب متفاوت خواهد بود . اپلیکیشن های تحت وب مضمون های متفاوتی را دنبال می کنند . هدف برخی افراد برای طراحی اپلیکیشن تحت وب ، فروش آنلاین محصولات می باشد . که به روز رسانی قیمت هایشان در اپلیکیشن تحت وب ساده تر است . برخی دیگر نیز فضایی را برای کار فریلنسر ها محیا می کنند . حتی اپلیکیشن هایی که نسبت به قرار دادن آگهی های خرید و فروش اقدام می کنند نیز تحت وب می باشند . البته این بدین معنا نیست که برای طراحی اپلیکیشن های ذیل حتماً باید از کد نویسی تحت وب استفاده کنید . اما در بخش قبل هم ذکر شد که در برخی موارد طراحی اپلیکیشن تحت وب کاربردی تر است . برای مثال متاسفانه اپلیکیشن های ایرانی امضای اپل را دریافت نمی کنند . پس طراحی اپلیکیشن تحت وب برایشان در اولویت است .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن تحت وب ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن تحت وب خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن تحت وب ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.