خدمات تبلیغاتی ویژه مدارس دولتی و غیر انتفاعی

چرا مدارس دولتی و غیر انتفاعی مونیکس رو انتخاب می کنند ؟!

اغلب مدارس غیر انتفاعی ( خصوصی ) یک لوگوی منحصر به فرد دارند . چرا که مدارس خصوصی اغلب برای جلب دانش آموزان بیشتر و ارائه خدمات به ایشان ، احتیاج به تبلیغات و برند سازی خواهند داشت . همچنین مدارس دولتی نیز چاپ پوستر های آموزشی و یا هدایای تبلیغاتی را با هدف فرهنگ سازی در پیش می گیرند . البته واژه تبلیغات بیشتر برای مدارس غیر انتفاعی به کار می رود . و مدارس دولتی تنها با محصولات چاپی هویت اسناد رسمی خود را حفظ می کنند . طراحی وب سایت و تولید تیزر موشن گرافیک از جمله خدمات تبلیغاتی ویژه مدارس غیر انتفاعی می باشند . خدمات تبلیغاتی در مونیکس توسط کارشناسان متخصص به اصول برندینگ انجام می گردند . به طور کلی مونیکس یک مولتی ویتامین کامل برای کلیه مشاغل می باشد !

خدمات تبلیغاتی مونیکس ویژه مدارس دولتی و غیر انتفاعی

هر کسب و کاری برای شروع مسیر تبلیغاتی خود احتیاج به چند پیش نیاز خواهد داشت این پیش نیاز ها برای مدارس دولتی و غیر انتفاعی می توانند به صورت زیر تامین شوند :

اهمیت محصولات چاپی برای مدارس دولتی و غیر انتفاعی

مدارس دولتی و غیر انتفاعی از تبلیغات چه می خواهند ؟!

خدمات تبلیغاتی برای مدارس دولتی اغلب همان محصولات چاپی می باشند . برای مثال چاپ ست اداری به دلیل برندینگ اسناد رسمی ، یکی از محصولات چاپی پرکاربرد برای مدارس دولتی می باشد . همچنین طراحی وب سایت و اپلیکیشن به جهت اطلاع رسانی های رسمی نیز از خدمات تبلیغاتی ویژه مدارس دولتی هستند . اما مدارس غیر دولتی ( غیر انتفاعی ) برای جذب دانش آموزان بیشتر ، احتیاج به تبلیغات بیشتری خواهند داشت …

این کمپین به صورت دوره ای برگزار خواهدشد .

  • زمان برگزاری از تاریخ … / … / … تا … / … / … خواهد بود .
  • میزان تخفیف سفارشات در این کمپین … % می باشد .