خدمات تبلیغاتی ویژه مشاغل پزشکی

چرا مشاغل پزشکی مونیکس رو انتخاب می کنند ؟!

مشاغل پزشکی اعم از مطب های خصوصی ( دندانپزشک ، ... ) ، متخصصین پزشکی ورزشی ، فیزیوتراپیست ها و ... برای جلب مراجعین بیشتر ، احتیاج به تبلیغات دارند . مسیر این تبلیغات با برندینگ تجاری و یا شخصی آغاز می گردد . طراحی لوگو و چاپ کارت ویزیت معمولاً برای شروع مطلوب است . چاپ پوستر ، تولید تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی ، طراحی وب سایت شخصی پزشک و یا نوبت دهی و ... از جمله خدمات تبلیغاتی ویژه مشاغل پزشکی می باشند . لازم به ذکر است که تبلیغات به ارزش مشاغل پزشکی نیز می افزاید . در مونیکس کلیه امور تبلیغاتی توسط کارشناسان حرفه ای و مسلط به امور برندینگ صورت می گیرد . به طور کلی مونیکس برای کلیه مشاغل و همچنین مشاغل پزشکی همانند یک مولتی ویتامین عمل می کند !

خدمات تبلیغاتی مونیکس ویژه مشاغل پزشکی

هر کسب و کاری برای شروع مسیر تبلیغاتی خود احتیاج به چند پیش نیاز خواهد داشت این پیش نیاز ها برای مشاغل پزشکی می توانند به صورت زیر تامین شوند :

اهمیت تبلیغات برای مشاغل پزشکی

مشاغل پزشکی از تبلیغات چه می خواهند ؟!

پزشکان متخصص اغلب برای مراجعین خود مطب های شخصی تأسیس می کنند . ایشان برای جلب مراجعین بیشتر و افزایش گستره خدمت رسانی ، بدون شک باید برنامه تبلیغاتی داشته باشند . طراحی لوگوی شخصی و چاپ کارت ویزیت مسیر شروع تبلیغات برای مشاغل پزشکی خواهد بود . در فرایند ویزیت مراجعین مشاغل پزشکی ، محصولات چاپی مشهود هستند . منظور از محصولات چاپی همان اوراق مصرفی مانند : سرنسخه ، سربرگ ، انواع رسید و … می باشند …

این کمپین به صورت دوره ای برگزار خواهدشد .

  • زمان برگزاری از تاریخ … / … / … تا … / … / … خواهد بود .
  • میزان تخفیف سفارشات در این کمپین … % می باشد .