خدمات تبلیغاتی ویژه کلینیک و درمانگاه ها

چرا کلینیک و درمانگاه ها مونیکس رو انتخاب می کنند ؟!

کلینیک های دندانپزشکی ، زیبایی ، ... برای جذب مراجعین بیشتر به تبلیغات احتیاج دارند . درمانگاه ها نیز با استفاده از تبلیغات چاپی ، اوراق مصرفی خود را تأمین می کنند . چاپ سرنسخه ، سربرگ ، انواع رسید ها و ... از تبلیغات چاپی ( اوراق مصرفی ) مورد نیاز برای درمانگاه ها محسوب می شوند . همچنین کلینیک ها و حتی درمانگاه ها نیز در برخی موارد با چاپ پوستر های آموزشی نیز برند سازی می کنند . از جمله تبلیغات هدفمند برای کلینیک ها می توان به تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی اشاره داشت . خدمات تبلیغاتی در مونیکس توسط کارشناسان تبلیغاتی مسلط به امور برندینگ انجام می گردند . به طور کلی مونیکس یک مولتی ویتامین کامل برای انواع کسب و کار ها ، از جمله کلینیک و درمانگاه ها می باشد !

خدمات تبلیغاتی مونیکس ویژه کلینیک و درمانگاه ها

هر کسب و کاری برای شروع مسیر تبلیغاتی خود احتیاج به چند پیش نیاز خواهد داشت این پیش نیاز ها برای کلینیک و درمانگاه ها می توانند به صورت زیر تامین شوند :

تأثیر تبلیغات بر درآمد کلینیک و درمانگاه ها

کلینیک و درمانگاه ها از تبلیغات چه می خواهند ؟!

کلینیک و درمانگاه ها اغلب از تبلیغات چاپی به عنوان چاپ اوراق مصرفی ( سرنسخه ، سربرگ ، … ) استفاده می کنند . کلینیک های دندانپزشکی ، زیبایی ، … نیز برای جلب مراجعه کنندگان بیشتر احتیاج به تبلیغات خواهند داشت . مسیر تبلیغات کلینیک ها با طراحی لوگو ، چاپ کارت ویزیت و اوراق مصرفی ، تولید تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی و طراحی وب سایت نوبت دهی شروع می شود …

این کمپین به صورت دوره ای برگزار خواهدشد .

  • زمان برگزاری از تاریخ … / … / … تا … / … / … خواهد بود .
  • میزان تخفیف سفارشات در این کمپین … % می باشد .