سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی

سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن اجتماعی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن اجتماعی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن اجتماعی

اپلیکیشن اجتماعی چه جور اپلیکیشنیه ؟!

در حال حاضر اپلیکیشن های اجتماعی به ابزاری برای سرگرمی و همچنین تبلیغات و کسب درآمد تبدیل شده است . منظور از اپلیکیشن های اجتماعی ، اپلیکیشن هایی عمومی و به بیان عامه شبکه اجتماعی می باشد . در اپلیکیشن های اجتماعی افراد با رعایت اصول و قوانین موافقت و ثبت نام می کنند . این افراد برای سرگرمی و یا کسب درآمد نسبت به تولید محتوا اقدام می کنند . افراد معروف نیز با راه اندازی یک صفحه مختص خود ، فیلم ها و تصاویری از زندگی شخصی خودشان را با رضایت کامل برای طرفدارانشان به اشتراک می گذارند . به روز رسانی ها و انتشار آپدیت برای این اپلیکیشن ها دائمی و در جهت تغییر رابط کاربری انجام می گردند . برخی از اپلیکیشن های اجتماعی بومی ( داخلی ) و برخی نیز بین المللی و غیر بومی می باشند .

سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن اجتماعی ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن اجتماعی ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن اجتماعی

هدف از طراحی اپلیکیشن اجتماعی چیه ؟!

وقتی شما صاحب یک شبکه اجتماعی هستید ، مسلماً صفحه شخصی خودتان از دنبال کننده های زیادی تشکیل شده اند . شما در صورت داشتن یک برنامه ریزی هدفمند ، از طریق تبلیغات کسب درآمد قابل توجهی خواهید داشت . همچنین اضافه نمودن برخی امکانات متمایز به اپلیکیشن خود با قابلیت پرداخت درون برنامه ای نیز در درآمد شما از اپلیکیشن اجتماعی خود ، بی تاثیر نخواهد بود . اما جذب مخاطب در اپلیکیشن های اجتماعی کار ساده ای نیست ! وجود وجه تمایز بسیار قوی ، قدرتمند و کارآمد تاثیر بسزایی در جذب مخاطب خواهد داشت . به این صورت که اپلیکیشن اجتماعی شما یک ایده عالی و کاملاً منحصر به فرد را دنبال کند . البته پردازش ، بررسی و پیش بینی نحوه عملکرد ایده های شما در اتاق ایده پردازی مونیکس و به صورت آنلاین ، به بهترین نحوه ممکن انجام خواهد شد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن اجتماعی ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن اجتماعی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن اجتماعی ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.