سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن نوبت دهی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

اپلیکیشن نوبت دهی چه جور اپلیکیشنیه ؟!

اپلیکیشن های نوبت دهی اغلب برای پزشکان و در جهت نوبت دهی غیر حضوری کاربرد دارند . البته کلیه مشاغلی که سیستم نوبت دهی حضوری دارند نیز می توانند از اپلیکیشن نوبت دهی استفاده کنند . سیستم نوبت دهی غیر حضوری برای جلوگیری از تجمعات بیش از حد بسیار جوابگو می باشد . به روز رسانی های اپلیکیشن های نوبت دهی صرفاً در جهت تغییر رابط کاربری انجام می شوند . مانند وب سایت های نوبت دهی ، در اپلیکیشن های نوبت دهی نیز می توانید بخش هایی برای تبادل نظرات و پیشنهادات و انتقادات قرار دهید . همچنین می توانید توضیحاتی را در مورد طرز کار مجموعه خود ارائه دهید . تا با کاربران خود تعاملات بیشتری داشته باشید . لازم به ذکر است که امکان تولید محتوا هم در اپلیکیشن های نوبت دهی فراهم می باشد .

سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن نوبت دهی ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن نوبت دهی ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن نوبت دهی

هدف از طراحی اپلیکیشن نوبت دهی چیه ؟!

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی می تواند هدف تبلیغاتی داشته باشد . شما به راحتی می توانید در اپلیکیشن نوبت دهی خود ضمن تبادل تبلیغات با اپلیکیشن های دیگر اقدام کنید . همچنین همانطور که در بخش قبلی ذکر شد امکان تولید محتوا در اپلیکیشن نوبت دهی فراهم می باشد . با تولید محتوا اگر مخاطب زیادی داشته باشید ، با گرفتن ریپورتاژ آگهی نیز می توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید . البته هدف کلی طراحی اپلیکیشن نوبت دهی صرفاً و فقط نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری می باشد . اضافیات تبلیغاتی و کسب درآمد تنها زمانی مقدور میباشد که تعداد کاربران اپلیکیشن شما به مقدار قابل توجهی زیاد باشند . اما اپلیکیشن نوبت دهی می تواند برای کسب و کار اصلی شما ، یک ابزار کسب اعتبار و همچنین تبلیغاتی باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن نوبت دهی ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن نوبت دهی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن نوبت دهی ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.