سفارش تیزر تبلیغاتی

سفارش تیزر تبلیغاتی ؛ سفارش طراحی و ساخت موشن گرافیک | سفارش موشن گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات تیزر تبلیغاتی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش تیزر تبلیغاتی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های موشن گرافیکتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

تیزر تبلیغاتی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی چیه ؟!

در آغاز لازم به ذکر است که در اینجا منظور از تیزر تبلیغاتی صرفاً تولید موشن گرافیک تبلیغاتی می باشد . تولید تیزر تبلیغاتی یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیاز های تبلیغاتی یک برند است . با تولید یک تیزر تبلیغاتی جامع اما کوتاه ، مخاطبین زیادی را با برند خود آشنا خواهید کرد . امروزه سبک تیزر های تبلیغاتی رو به موشن گرافیک آورده است . تولید موشن گرافیک یکی از روش های نوین تبلیغات تیزری می باشد . شما در تیزر تبلیغاتی سعی دارید که شعار های تبلیغاتی خود را در قالب صدا یا متن بیان کنید . تصاویری که مخاطب از کلیپ تبلیغاتی شما تماشا می کند ، تماماً منجر به ساخت هویت بصری خواهند شد . ساخت هویت بصری از برند شما در ذهن مخاطب یا همان برندینگ در تیزر های تبلیغاتی بسیار جامع تر و پربازده تر صورت می گیرد .

سفارش تولید تیزر تبلیغاتی آنلاین / تولید تیزر تبلیغاتی آنلاین / خدمات تولید تیزر تبلیغاتی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش تولید تیزر تبلیغاتی آنلاین / تولید تیزر تبلیغاتی آنلاین / خدمات تولید تیزر تبلیغاتی

تولید تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به چه دردی می خوره ؟!

در بخش قبلی به تاثیر تیزر تبلیغاتی در برندینگ اشاره کردیم . تولید تیزر تبلیغاتی ارتباط مستقیم با برندینگ را دارد ! در تیزر های تبلیغاتی شعار ها در ترکیب با موسیقی پس زمینه شنیده می شوند . این شعار ها بعضاً در خاطر آدم رد پا می گذارند . به طوری که شاید تا چند ساعت دیگر مخاطب آن تیزر ، جملات را در ذهن خود تکرار می کند ! پس نتیجه حاصل می شود که انتخاب نوع موسیقی پس زمینه تیزر تبلیغاتی و همچنین شعار های شما و حتی لحن بیان آن ها در بازدهی تیزر شما تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . لازم به ذکر است که مشاوره و ایده پردازی تیزر های تبلیغاتی در مونیکس برای مشتریان عزیز ، در اتاق ایده پردازی آنلاین صورت می گیرد . ضمناً اجرای هدف کلی شما از تولید تیزر تبلیغاتی ، از تعهدات مونیکس در این بخش خواهد بود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش تولید تیزر تبلیغاتی

چرا به شما سفارش تولید تیزر تبلیغاتی بدیم ؟!

سفارش تولید تیزر تبلیغاتی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش تولید تیزر تبلیغاتی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های موشن گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش تولید تیزر تبلیغاتی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در تولید تیزر تبلیغاتی ، رعایت استاندارد های صداگذاری و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات موشن گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، تولید تیزر تبلیغاتی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش تولید تیزر تبلیغاتی آنلاین / تولید تیزر تبلیغاتی آنلاین / خدمات تولید تیزر تبلیغاتی
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.