نمونه کارهای چاپ و تبلیغات

نمونه کار چاپ و تبلیغات ؛ نمونه کارهای چاپی و تبلیغاتی | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

با عرض پوزش !

متاسفانه نمونه کار های این بخش هنوز آماده نشدن ، اما می تونید قبل از سفارش به ادمین درخواست نمونه کار رو بدید !

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات محصولات چاپی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی وب سایت به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و نوع محصول چاپیتون رو انتخاب کنید و ویژگی هاش رو اونجوری که میخواید تنظیم کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

برو به فروشگاه

فروشگاه محصولات چاپی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای ورود به فروشگاه و سفارش محصولات چاپی ، از دکمه زیر استفاده کنید . در غیر این صورت از طریق این فرم ، پیش سفارش ثبت کنید .

فرم پیش سفارش

نمونه کار چاپ و تبلیغات

چاپ و تبلیغات چیه ؟!

محصولات چاپی از گذشته یکی از ابزار تبلیغات هدفمند بوده اند . برندینگ با محصولات چاپی امروزه بسیار نقش بسزایی را در تبلیغات یک کسب و کار ایفا می کند . به طور کلی چاپ همیشه یک روش بهینه مناسب برای تبلیغات بوده است . در این بخش نمونه کار برخی از امور چاپ و تبلیغات انجام شده توسط مونیکس اعم از نمونه چاپ کارت ویزیت ، نمونه چاپ ست اداری ، نمونه چاپ کاتالوگ ، نمونه چاپ پوستر ، نمونه چاپ تراکت ، نمونه چاپ بروشور و نمونه چاپ لیبل درج شده اند . این نمونه کار ها قطعاً گویای کیفیت کار خروجی بی نظیر مونیکس خواهند بود . خدمات چاپ و تبلیغات در مونیکس با استفاده از به روز ترین متد ها انجام می گردند . همچنین کلیه استاندارد ها نیز تنظیم و رعایت خواهند شد . همچنین تلفیق سلایق شما با تجربیات و تخصص مونیکس منجر به کیفیت بالای خروجی نهایی می شود .

نمونه کار چاپ و تبلیغات / نمونه کار چاپ و تبلیغات
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
تعرفه های چاپ و تبلیغات / نمونه کار چاپ و تبلیغات

تعرفه های چاپ و تبلیغات

تعرفه های چاپ و تبلیغات مونیکس چه جوریه ؟!

تعرفه های چاپ و تبلیغات مونیکس متناسب با هر نیاز و بودجه ای قیمت گذاری گردیده اند . در مونیکس شما بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . همچنین تجربه سفارش آنلاین خدمات چاپ و تبلیغات برای شما عزیزان حتما مطلوب خواهد بود . تخفیف های ویژه مونیکس نیز شما را تا پایان سفارشتان همراهی خواهد کرد . لازم به ذکر است که تبلیغات با امور " چاپ و تبلیغات " اصلا هزینه نیست ! این بودجه قطعاً سرمایه گذاری برای پیشرفت برندتان خواهد بود . نمونه کار های چاپ و تبلیغات نیز گویای کیفیت خروجی بی نظیر سفارشات هستند . در مونیکس خدمات چاپ و تبلیغات با ضمانت بهترین کیفیت خروجی ، رعایت استاندارد ها و متد های به روز و به صورت آنلاین سفارش گیری می شوند . با سفارش آنلاین خدمات چاپ و تبلیغات در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ و تبلیغات

خب این از نمونه کار چاپ و تبلیغات شما ، حالا سفارش ؟!

نمونه کار های چاپ و تبلیغات مونیکس در این صفحه درج شده اند و شاهد کیفیت خروجی بی نظیر امور هستید ! سفارش کلیه امور تبلیغاتی در چاپخانه آنلاین مونیکس به راحتی و تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد . خدمات چاپ و تبلیغات در مونیکس با متد های مدرن و روز دنیا انجام می شوند . همچنین رعایت کلیه استاندارد ها و اصول چاپ و تبلیغات از تعهدات مونیکس خواهد بود . رضایت مشتریان عزیز از سفارش آنلاین چاپ و تبلیغات ، رسماً در دستور کار مونیکس قرار دارد . ضمانت بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت نیز در جهت رضایت خاطر شما عزیزان در سفارشات ذکر می گردد . به راحتی و از منزل یا پشت میز کار خود امور چاپ و تبلیغات خود را سفارش دهید ! کنترل و بررسی لحظه ای اجرای سفارش چاپ و تبلیغات شما نیز به سادگی از طریق پنل کاربری امکان پذیر خواهد بود .

سفارش چاپ و تبلیغات / نمونه کار چاپ و تبلیغات
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.