چاپ و تبلیغات

سفارش چاپ و تبلیغات ؛ سفارش آنلاین چاپ و تبلیغات ، خدمات چاپ و تبلیغات | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

خدمات چاپ و تبلیغات

خدماتی که چاپ و تبلیغات ، شامل آنها میشود ؛ مانند چاپ کارت ویزیت ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، ...

فرم سفارش چاپ و تبلیغات

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ و تبلیغات به بخش سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین مراجعه نمایید .

قدیم و جدید

آیا با وجود تولید محتوا همچنان تبلیغات چاپی نیاز است؟

صنعت چاپ سال های سال است که مهمان کلیه برند ها می باشد . کارت ویزیت ها ، تراکت ها ، بروشور ، ... . در حقیقت چاپ و تبلیغات نیاز هر برندی است . هر مدیری کارت ویزیت نیاز دارد . هر شرکتی بروشور محصولات ، و هر رستورانی منوی غذاهای خودش را نیاز دارد . چاپ روش سنتی تبلیغات می باشد . اما هیچگاه از میان نخواهد رفت ! چاپ به همراه چاشنی وجود وب سایت با کمی برندینگ بنیان های تشکیل دهنده یک استارت آپ می باشند . پس چاپ نیاز است و زمان قدیم و جدید نمی شناسد ! البته لازم به ذکر است است طراحی گرافیک دوست و رفیق نزدیک صنعت چاپ می باشد . و پیش نیاز کلیه امور چاپی ، طراحی گرافیک می باشد .

چاپ و تبلیغات - قدیم و جدید​
سفارش چاپ کارت ویزیت آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ کارت ویزیت " می باشد ، وارد بخش چاپ کارت ویزیت شوید .
سفارش چاپ کارت ویزیت آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
چاپ و تبلیغات - طراحی و چاپ آنلاین​​

طراحی و چاپ آنلاین

اول سفارش طراحی و بعد چاپ آنلاین در قدم دوم!

چاپ آنلاین ، خدمتی است که مونیکس ، برای مشتریان خود در سراسر ایران فراهم آورده . بنابراین بدون نیاز به مراجعه حضوری ، در سامانه چاپ آنلاین ، طراحی تان را سفارش داده و سپس برای سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت یا ... اقدام کنید ! ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، از اتلاف وقت شما در ترافیک و شلوغی ، جلوگیری میکند . و در شهر هایی که متاسفانه محدودیت دسترسی به چاپخانه وجود دارد ، چاپ آنلاین ، بهترین گزینه است . و چاپخانه آنلاین مونیکس ، همیشه در دسترس شماست . در چاپخانه آنلاین مونیکس ، ثبت سفارشات چاپ آنلاین ، با تخفیف های همیشگی همراه می باشد . و تضمین کیفیت در کنار قیمت مناسب ، شعار همیشگی چاپخانه آنلاین مونیکس خواهد بود .

سفارش چاپ ست اداری آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ ست اداری " می باشد ، وارد بخش چاپ ست اداری شوید .
سفارش چاپ ست اداری آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

چاپخانه آنلاین

سفارشات چاپ آنلاین چگونه و با چه شرایطی امکان پذیر است؟

سامانه چاپ آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، بدون هیچ قید و شرطی به کلیه نقاط ایران ، خدمات سفارش آنلاین چاپ را ارائه می دهد . البته چاپ آنلاین یکی از خدمات آنلاین مونیکس می باشد و مونیکس علاوه بر چاپخانه آنلاین ، آماده پذیرش سفارشات طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، برندینگ و ... نیز می باشد . لازم به ذکر است که چاپخانه آنلاین مونیکس ، کیفیت را تضمین می کند . شما لایق بهترین ها هستید . ثبت سفارش آنلاین چاپ تنها دسترسی به اینترنت را نیاز دارد و همانطور که ذکر شد ، محدود به هیچ منطقه ای نمی باشد . و کلیه نقاط ایران ، قادر به استفاده از خدمات چاپخانه آنلاین مونیکس ، می باشند .

چاپ و تبلیغات - چاپخانه آنلاین​​​
سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ کاتالوگ " می باشد ، وارد بخش چاپ کاتالوگ شوید .
سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
چاپ و تبلیغات - تضمین کیفیت​

تضمین کیفیت

مونیکس چه تضمینی را برای چاپ آنلاین دارد؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس برای کلیه خدمات خود ، ضمانت بهترین کیفیت را دارا می باشد . سفارش آنلاین چاپ نیز در این تضمین ، جایگاه ویژه ای دارد . هدف ما جلب رضایت شماست . همه امور و خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی انجام می گردند . ما برای برندتان بهترین ها را رقم خواهیم زد . لازم به ذکر است که تضمین قیمت مناسب هم از موارد ضمانت شده توسط گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس می باشد . با خیال راحت و فکری آسوده ، از منزل یا پشت میز کارتان ، در اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس ، مشاوره بگیرید . در بخش طراحی آنلاین ، طراحی کنید ؛ و از خدمت سفارش آنلاین چاپ برای سفارش امور خود ، اقدام نمایید .

سفارش چاپ پوستر آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ پوستر " می باشد ، وارد بخش چاپ پوستر شوید .
سفارش چاپ پوستر آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

ایده ها در چاپ

نقش ایده پردازی در تبلیغات چاپی چیست؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن ارائه خدمات برندینگ ، برای هر کدام اتاق ایده پردازی آنلاین را در نظر گرفته است . سفارش آنلاین چاپ نیز ، از این قاعده مستثنی نبوده و اتاق ایده پردازی آنلاین برای طراحی و چاپ نیز ، فعال است . و شما میتوانید برای داشتن تبلیغاتی هدفمند ، مشاوره رایگان دریافت کنید ، و بهترین گزینه را انتخاب کنید . سامانه سفارش چاپ آنلاین مونیکس ، شما را قادر به طراحی و چاپ آنلاین می سازد و اصلا به دسترسی های جانبی نیازی نیست . طراحی و چاپ هر دو ، در مونیکس آنلاین انجام می شوند و همینطور ایده پردازی ها و مشاوره نیز به صورت کاملا آنلاین ، انجام پذیر است . در اتاق ایده پردازی آنلاین ، قبل از سفارش چاپ ، دو راهی تراکت یا بروشور را به راحتی می گذرانید !

چاپ و تبلیغات - ایده ها در چاپ​
سفارش چاپ تراکت آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ تراکت " می باشد ، وارد بخش چاپ تراکت شوید .
سفارش چاپ تراکت آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
تضمین سرعت و کیفیت / سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

چاپ ارزان و سریع

تعرفه های امور چاپی و زمان تحویل آن ها ، به چه صورت است؟

سامانه سفارش چاپ آنلاین مونیکس ، برای هر بودجه ای ، خدمات ویژه و به خصوص خود را دارد . مناسب ترین قیمت با بهترین کیفیت در عین سرعت زمان تحویل نیز ، شعار ماست . هزینه های کلیه امور چاپی ، به همراه زمان دقیق تحویل آن ها در دو نوبت فوری و معمولی در قسمت تعرفه ها ، قابل رویت می باشند . و همانطور که عرض شد ، در چاپخانه آنلاین مونیکس ، طراحی و چاپ ، در کنار یکدیگر پیش خواهند رفت . لازم به ذکر است که سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین مونیکس ، همیشه و همه روزه ، تخفیف هایی را برای کلیه امور چاپی ، خواهد داشت .

سفارش چاپ بروشور آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ بروشور " می باشد ، وارد بخش چاپ بروشور شوید .
سفارش چاپ بروشور آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی

به سبک مونیکس

شرایط تخفیف ها چیست و اصلا چرا سامانه ثبت سفارشات چاپ آنلاین؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، برای سفارشات چاپی مختلف ، تخفیف های مختص و ویژه قائل است . چاپخانه آنلاین مونیکس برای اولین سفارش شما ، حدود مبلغ سفارش شما ، کلیه مناسبت ها ، و ... تخفیف های بسیار ویژه را اعمال میکند . سفارش چاپ آنلاین از چاپخانه آنلاین مونیکس ، شامل مزایا و تخفیف ها برای سفارشات بعدی شما نیز ، خواهد شد . که این تخفیف ها در سفارش خدمات دیگر مونیکس نیز ، قابل اعمال می باشد ! چاپ آنلاین ، از مواردی می باشد که در بسیاری از هزینه ها و اتلاف وقت شما ، صرفه جویی میکند . همانطور که در بخش های قبلی ذکر شد ، مونیکس همیشه در دسترس است . هر ساعتی از شبانه روز ، هر روز از هفته و هر منطقه از ایران ! همیشه در دسترس ! پس به راحتی و تنها با دسترسی به اینترنت ، سفارش چاپ آنلاین از چاپخانه آنلاین مونیکس را تجربه کنید .

چاپ و تبلیغات - به سبک مونیکس​
سفارش چاپ لیبل آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش چاپی آنلاین شما " چاپ لیبل یا برچسب " می باشد ، وارد بخش چاپ لیبل شوید .
سفارش چاپ لیبل آنلاین / سفارش چاپ آنلاین / سفارشات چاپی
چاپ و تبلیغات - به سبک مونیکس​​

سفارش چاپ آنلاین

طرز کار سامانه آنلاین چاپ مونیکس چگونه است؟

همانطور که در قبل ذکر شد ، به راحتی در بخش طراحی گرافیک ، طراحی امور چاپی تان را به صورت آنلاین سفارش دهید . سفارش انجام شده شما ، در ناحیه کاربری تان به نمایش شما ، می رسد . و شما در اتاق ایده پردازی آنلاین نظر خود را اعلام کرده و تائید یا رد میکنید . در صورت تائید ، کار شما برای چاپ ارسال میگردد . و در صورت عدم تائید ، سفارش طراحی شما مجددا در اتاق ایده پردازی آنلاین ، ایده پردازی شده ، و سپس دوباره اجرا میگردد . و این امر به تائید نهایی شما مختوم و سفارش شما برای چاپ ارسال میگردد . یعنی به سادگی سفارش چاپ کارت ویزیت خود را ، در چاپخانه مونیکس ثبت کردید ! سفارش کلیه خدمات مونیکس به صورت آنلاین ، مشمول کلیه این مراحل ، با تغییراتی جزئی ، می باشد .

نمونه کار چاپ و تبلیغات
نمونه چاپ کارت ویزیت ، ست اداری ، کاتالوگ ، پوستر ، تراکت ، بروشور ، ...

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.