طراحی و چاپ پوستر

سفارش طراحی و چاپ پوستر آنلاین | سفارش طراحی و چاپ آنلاین

فرم سفارش طراحی و چاپ پوستر

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ پوستر

چرا طراحی و چاپ پوستر ؟!

پوستر یکی از محصولات چاپی پربازده در تبلیغات می باشد . پوستر قابل ارائه به بازار هدف توسط نصب آن است . لازمه چاپ کلیه خدمات چاپی ، در ابتدا طراحی آن می باشد . چاپ پوستر نیز به همین طریقه اول طراحی و سپس چاپ انجام می گردد . دخالت طراحی گرافیک در چاپ پوستر تنها یک بار می باشد . پس از یک بار طراحی پوستر خود ، برای سری های چاپی بعدی ، می توانید از همان فایل طراحی پوستر قبلی خود استفاده کنید . البته این موضوع زمانی صادق است که شما قصد ایجاد تغییرات کلی در طرح خود را نداشته باشید . همچنین طراحی و چاپ پوستر صرفاً در جهت تبلیغات پر بیننده انجام می گردند . به این منظور محل نصب پوستر شما باید مکانی شلوغ باشد . مکان نصب پوستر شما حتماً باید قانونی باشد . به این منظور اجاره محل نصب ، بهترین راه ارائه پوستر خود به مخاطبین می باشد .

سفارش طراحی و چاپ پوستر آنلاین / سفارش چاپ پوستر / سفارش طراحی پوستر / پوستر
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی و چاپ پوستر آنلاین / سفارش چاپ پوستر / سفارش طراحی پوستر / پوستر

سفارش پوستر

طراحی و چاپ پوستر دقیقاً به چه دردی می خوره ؟!

همانطور که ذکر گردید پوستر یکی از محصولات چاپی تبلیغاتی پربازده می باشد . پوستر جنبه تبلیغاتی به صورت نمایشی دارد . به این منظور برای اعلانات تبلیغاتی ، اعلان بازگشایی جدید / مجدد و یا دعوت به مراسمات و همایش ها کاربرد اساسی خواهد داشت . طراحی پوستر جذاب به دیده شدن پوستر شما کمک خواهد کرد . جنبه نمایشی پوستر سبب اهمیت بسیار بالای نقش طراحی گرافیک در چاپ آن می باشد . رنگ بندی طراحی پوستر نیز در آمار بازدید از پوستر شما ، بی تاثیر نخواهند بود . به این منظور برای طراحی و چاپ پوستر خود حتماً از یک رنگ بندی جذاب و آرامش بخش استفاده نمایید . البته برای انتخاب هدفمند رنگ بندی و ترکیب فونت های مناسب می توانید از اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس استفاده کنید . همچنین سفارش پوستر در مونیکس به صورت آنلاین انجام پذیر می باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی و چاپ پوستر

چرا به شما سفارش طراحی و چاپ پوستر بدیم ؟!

سفارش طراحی و چاپ پوستر در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی و چاپ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی و چاپ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی و چاپ پوستر ، رعایت استاندارد های گرافیکی مدرن و چاپ آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی و چاپ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی و چاپ پوستر خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی و چاپ پوستر آنلاین / سفارش چاپ پوستر / سفارش طراحی پوستر / پوستر
خدمات دیگر طراحی و چاپ
طراحی و چاپ دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.