سفارش چاپ پوستر

سفارش چاپ پوستر آنلاین ؛ سفارش آنلاین پوستر | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات چاپ پوستر با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش چاپ پوستر به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های کار چاپیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

چاپ پوستر

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ و تبلیغات به بخش سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

چاپ پوستر

چاپ پوستر به چه دردی میخوره ؟!

چاپ پوستر جنبه تبلیغاتی از نوع نمایشی دارد . پوستر ها اکثراً برای نمایش به عموم در محلی نصب می گردند . پوستر به دلیل ابعاد بزرگ ، اگر در محلی مناسب نصب گردد ، بازدهی بیشتری را نسبت به تراکت خواهد داشت ؛ همچنین بیشتر از تراکت در معرض دید عموم قرار دارد . به طور معمول کاربرد چاپ پوستر برای اطلاع رسانی مراسم ، همایش و یا بازگشایی جدید ( یا مجدد ) میباشد . برای مثال زمانی که یک فیلم در سینما ها در وضعیت " به زودی " میباشد ، تهیه کنندگان آن فیلم ، نسبت به چاپ پوستر و نصب آن در مجاور سینما های مورد نظر ، اقدام می کنند . در حال حاضر چاپ پوستر یک نیاز اساسی تبلیغاتی برای اکثر برند ها میباشد . همچنین پوستر از محصولات چاپی تبلیغاتی بسیار پر طرفدار و در صورت هدفمند بودن نصب آن ، پر بازده است .

سفارش چاپ پوستر آنلاین / چاپ پوستر آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات پوستر
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ پوستر آنلاین / چاپ پوستر آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات پوستر

پوستر

چه پوستری واسم چاپ می کنید ؟!

چاپ پوستر می تواند در هر ابعادی انجام شود . البته لازم به ذکر است که پوستر حتماً باید ابعاد بزرگتری را نسبت به تراکت داشته باشد . اما جنس پوستر چاپی محدودیت هایی را دارد . برای مثال یک پوستر بزرگ نباید در کاغذ تحریر معمولی چاپ شود . ( البته این مورد یک پیشنهاد است و گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در جنس پوستر چاپی هیچ محدودیتی ندارد . ) محل نصب نیز در جنس پوستر دخیل می باشد . برای مثال زمانی که شما قصد دارید پوستر شما در معرض دید عموم باشد ، حتماً باید آن را در محل رفت و آمد عموم نصب کنید . و نصب در معرض رفت و آمد عموم ، احتمال خیس خوردگی ، پارگی و ... را دارد . پس در این شرایط پوستر شما حتماً باید روکش سلفون مات / براق داشته باشد تا بودجه ای که به تبلیغات پوستری اختصاصی داده اید ، به هدر نرود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ پوستر​

چرا به شما سفارش چاپ پوستر بدیم ؟!

سفارش چاپ پوستر در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ پوستر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ پوستر نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ پوستر ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ پوستر خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ پوستر آنلاین / چاپ پوستر آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات پوستر
خدمات دیگر چاپ و تبلیغات
چاپ و تبلیغات دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.