چاپ پوستر دیجیتال

سفارش چاپ پوستر دیجیتال ؛ سفارش چاپ دیجیتال پوستر | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش پوستر دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

پوستر دیجیتال

چاپ پوستر دیجیتال چه جوری میشه ؟!

تبلیغات پوستری جنبه نمایشی دارند . از این رو طراحی پوستر به صورت جذاب و برندینگ شده مطلوب است . چاپ پوستر تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغات نوین و با بازدهی فوق العاده می باشد . پوستر ها اغلب به صورت نصبی قابل ارائه به مخاطبین هستند . در صورتی که محل نصب پوستر شما یک مکان شلوغ باشد ، قطعاً بازدهی بالایی را در کوتاه مدت دریافت خواهید کرد . پوستر ها می توانند برای هر نوع کسب و کاری قابل استفاده باشند . نمونه هایی از پوستر های تبلیغاتی را اغلب در اطراف سینما ها یا سالن های برگزاری تئاتر مشاهده می کنیم . محتوای پوستر ها اکثراً معرفی یک کالا و یا دعوت به تماشای یک فیلم سینمایی و تئاتر و حتی دعوت به یک همایش و مجمع عمومی خواهد بود . از این رو درج لوگوی برند شما یا اسپانسرتان و آدرس و شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی ، مطلوب است .

سفارش چاپ پوستر دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال پوستر / پوستر دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ پوستر دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال پوستر / پوستر دیجیتال

چاپ پوستر دیجیتال

چرا چاپ دیجیتال پوستر ؟!

چاپ دیجیتال پوستر نسبت به چاپ افست در بازه زمانی بسیار کوتاه تری انجام خواهد شد . اما محدودیت در انتخاب جنس آن ، کیفیت مطلوب ( غیر عالی ) و همچنین مقرون به صرفه نبودن چاپ دیجیتال ، تفاوت های این نوع چاپ پوستر با افست خواهد بود . به هر حال در برخی موارد سرعت زمان تحویل بسیار حائز اهمیت است . در این مواقع چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست مطلوب تر خواهد بود . در سری چاپ های افست پوستر ، حداقل تعداد فرم های چاپی هزار عدد خواهند بود . لازم به ذکر است که تعداد دلخواه نیز چاپ دیجیتال پوستر را نسبت به افست ، برتری می دارد . سفارش چاپ دیجیتال پوستر در مونیکس به صورت آنلاین انجام می گردد . به این ترتیب به سادگی چند کلیک و از منزل یا محل کارتان می توانید چاپ دیجیتال پوستر خود را سفارش دهید .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ پوستر دیجیتال

چرا به شما سفارش چاپ پوستر دیجیتال بدیم ؟!

سفارش چاپ پوستر دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ دیجیتال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ دیجیتال ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ دیجیتال نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ پوستر دیجیتال ، رعایت استاندارد های چاپی مدرن آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپی دیجیتال و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ پوستر دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ پوستر دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال پوستر / پوستر دیجیتال
خدمات دیگر چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.