سفارش طراحی پوستر

سفارش طراحی پوستر آنلاین ؛ سفارش طراحی انواع پوستر آنلاین | سفارش طراحی گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی پوستر با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی پوستر به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های طراحیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی پوستر

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی گرافیک به بخش سفارش طراحی گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی پوستر

طراحی پوستر باید چجوری باشه ؟!

پوستر تبلیغاتی یک از موارد بسیار اساسی در تبلیغات یک برند است . پوستر در معرض دید عموم قرار می گیرد . پس مسلماً باید به گونه ای جذاب طراحی شود تا مخاطبین در برخورد با آن ، بی توجهی نکنند . یک پوستر جذاب ، نگاه های گذرا را به خود جذب کرده و تبدیل به یک منبع تبلیغاتی بسیار عالی برای شما میشود . ( برای جذابیت طراحی پوستر ، استاندارد های گرافیکی به کار رفته در آن ، حتما باید مدرن باشند . ) همچنین ابعاد و جنس پوستر شما باید متناسب با شرایط محل نصب آن باشد . برای مثال شما یک مکان مناسب برای نصب پوستر خود در نظر دارید که ابعاد و فاصله آن مکان تا زمین در ابعاد و جنس پوستر شما تاثیر گذار است . البته لازم به ذکر است که نصب پوستر در همه اماکن بدون مانع نیست و در برخی اماکن حتی پیگرد قانونی دارد !

سفارش طراحی پوستر آنلاین / طراحی پوستر آنلاین / خدمات طراحی گرافیک پوستر
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی پوستر آنلاین / طراحی پوستر آنلاین / خدمات طراحی گرافیک پوستر

پوستر

پوستر به درد کیا میخوره ؟!

اکثر اوقات پوستر ها را در نمایشگاه ها ، دیوار هایی با اجازه نصب پوستر ، درب پاساژ ها ، محل های قابل اجاره در وسایل نقلیه عمومی و ... مشاهده میکنیم . همانطور که ذکر شد پوستر یکی از موارد اساسی در تبلیغات یک برند است . برای مثال برخی از برند ها برای ارجاع رهگذران به سایت یا اپلیکیشن خود با کد قابل اسکن ، پوستر نصب میکنند . که این امر باعث افزایش فروش آنها نیز خواهد شد . البته بعضاً طراحی پوستر ها به دلیل بیان اطلاعیه مراسم ها ، همایش ها و یا حتی مزایده ها نیز میباشند . اما به طور کلی طراحی جذاب و چشمگیر پوستر ها در دیده شدن محتوای آن ها نقش بسزایی دارد . با توجه به اهمیت طراحی پوستر ، لازم به ذکر است که پوستر نیز مانند کلیه امور طراحی و چاپی ، نوعی برندینگ محسوب میشود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی پوستر

چرا به شما سفارش طراحی پوستر بدیم ؟!

سفارش طراحی پوستر در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی پوستر خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی پوستر نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی پوستر ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی پوستر خود را آنلاین سفارش دهید

سفارش طراحی پوستر آنلاین / طراحی پوستر آنلاین / خدمات طراحی گرافیک پوستر
خدمات دیگر طراحی گرافیک
طراحی گرافیک دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.