با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

نقش انیمیشن اطلاع رسانی در نگهداری مشتریان ثابت

همانطور که می دانید تبلیغات صرفاً جهت جلب توجه مخاطبین جدید نیست ! جذب مشتریان جدید تنها یکی از اهداف پلان های تبلیغاتی می باشد . مشتریان ثابت و فعلی شما نیز جمعیت مخاطبین تبلیغات شما را شامل می شوند . با تولید موشن گرافیک با محوریت اطلاع رسانی در خصوص جشواره ها و تخفیف هایتان ، مشتریان قدیمی خود را به مشتریان ثابت خود تبدیل می کنید ؛ و همچنین مشتریان فعلی تان را از معامله با رقبایتان پشیمان خواهید کرد ! در این مقاله قصد داریم تا در مورد نقش انیمیشن اطلاع رسانی در نگهداری مشتریان ثابت مطالبی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

باشگاهی به وسعت مشتریان شما

بازاریابی برای جذب مشتریان جدید ، مسیر ساده تری را نسبت به نگهداری مشتریان ثابت دارد . حداقل نیمی از مشتریانی که قبلاً از شما خرید کرده اند از خرید خود راضی نیستند ! قطعاً تا به حال روش هایی را برای نگهداری مشتریان ثابت خود پیاده سازی کرده اید . برای مثال : ” جمع آوری شماره تلفن های مشتریانتان و بازاریابی پیامکی ، … ” با پیاده سازی این قبیل روش ها گاهاً موفق و گاهاً شکست خورده اید ! اما شما باید روشی را در نظر بگیرید که احتمال شکست کمتری داشته باشد تا بتوانید بودجه تبلیغاتی تان را بهینه تر مدیریت کنید .

باشگاه مشتریانتان را در چه بستری میزبانی می کنید ؟!

در عصر حاضر با گسترش کسب و کار ها در شبکه های مجازی ، فراهم کردن بستری برای میزبانی باشگاه مشتریان کار پیچیده ای نیست ! شما با تولید محتوای شاخص می توانید مشتریان ثابت خود را مدیریت کنید . البته داشتن یک وب سایت اختصاصی شما را به هدفتان نزدیک تر خواهد کرد . اما موضوع اصلی این است که بازار هدف شما به چه نوع محتوایی علاقه بیشتری نشان خواهند داد ؟ یکی از انواع محتوای پر طرفدار در شبکه های اجتماعی ، تیزر های موشن گرافیک می باشد . شما می توانید با تولید محتوای تصویری (موشن گرافیک ) ، انواع سلایق بازار هدفتان را پوشش دهید .

به مشتریانتان احساسات مثبت را هدیه کنید

خرید قبلی مشتریانتان را ارزشمند بشمارید ! به ازای هر مناسبت تخفیف هایی را برای باشگاه مشتریانتان در نظر بگیرید . یا به بیان کلی : با انیمیشن اطلاع رسانی ، تخفیف های مناسبتی خود را به نمایش مخاطبینتان بگذارید ! در صورتی که بتوانید مشتریان قبلی تان را راضی کنید ، آنها نیز شما را به دوستان خود معرفی خواهند کرد . بدین ترتیب نتیجه حاصل می شود که تولید انیمیشن اطلاع رسانی ، هدفمند ترین روش تبلیغات برای باشگاه مشتریان فعلی تان خواهد بود .

موشن گرافیک ، روش نوین تبلیغات تیزری

هزینه های تولید تیزر تبلیغاتی رئال گاهاً به صرفه نیست ! البته تبلیغات همه چیز است و صرفه جویی در تبلیغات با شکست برندتان مساوی خواهد بود . اما زمانی که روشی با بازدهی بیشتر و هزینه کمتر در اختیارتان باشد ، قطعاً آن را انتخاب خواهید کرد . این روش فوق العاده ، تبلیغات تیزری موشن گرافیک می باشد . مخاطبین برخلاف تیزر های تبلیغاتی ، به تماشای کلیپ های موشن گرافیک علاقه بیشتری دارند . پس اگر قصد دارید تا نمودار فروشتان را متحول سازید ، موشن گرافیک اطلاع رسانی خود را در بستر باشگاه مشتریانتان منتشر کنید !

جذب مخاطبین بیشتر با تولید انیمیشن اطلاع رسانی

مخاطبین دلیلی برای به اشتراک گذاری تیزر های تبلیغاتی ندارند ! اما تصور کنید که این تیزر تبلیغاتی از سبک موشن گرافیک و البته جذاب باشد ؛ خب قطعاً آن را برای دوستان خود نیز به اشتراک خواهند گذاشت . و این یعنی آن ها بدون اجازه شما ، برندتان را تبلیغ خواهند کرد ! اگر می خواهید انیمیشن اطلاع رسانی برای برندتان بازاریابی هدفمند تری داشته باشد ، مشتریان جدید را نیز دریابید ! مطمعن باشید که موشن گرافیک تبلیغاتی شما بار ها و بار ها به اشتراک گذاشته می شود . پس در استراتژی انیمیشن اطلاع رسانی خود ، برای مشتریان جدیدتان نیز مزایایی را در نظر بگیرید .

اهمیت تولید موشن گرافیک اطلاع رسانی

همانطور که ذکر شد با تولید انیمیشن اطلاع رسانی ، خرید قبلی مشتریان خود را ارزشمند می شمارید . همچنین با در نظر گرفتن مزایایی برای مشتریان جدید ، بازار هدف جدیدی را نیز جذب برندتان خواهید کرد . اما انجام این کار دقیقاً چه اهمیتی دارد ؟! و با صرف نظر از انجام این کار چه بلایی بر سر نمودار فروشتان خواهید آورد ؟! خب با یک سؤال ساده شروع می کنیم : چقدر برای تبلیغات و جذب مشتریانی که تاکنون داشته اید هزینه کرده اید ؟ آنها چه دلیلی دارند تا دوباره از شما خرید کنند ؟ پاسخ این سؤالات تنها می تواند این باشد که ایشان باید از وجود شما ، به طور مداوم مطلع باشند ! و این اطلاع رسانی ، وظیفه موشن گرافیک اطلاع رسانی شما خواهد بود .

شما یک گام به هدفتان نزدیک تر شده اید !

گام نهایی در مسیر متحول سازی نمودار فروشتان ، انتخاب مونیکس می باشد ! مونیکس با بهره گیری از موشن گرافیست های خلاق و آشنا به اصول برندینگ ، تضمین خروجی نهایی بی نظیر را به شما خواهد داد . در مونیکس ابتدا استراتژی تبلیغاتی خود را مشخص می کنید . سپس کارشناسان برندینگ و تولید محتوای مونیکس آن را بررسی ، تحلیل و ویرایش می کنند . سپس مونیکس استراتژی نهایی موشن گرافیکتان را تصویر سازی و صداگذاری می کند . و در نهایت از خروجی بی نظیر سفارشتان ، شگفت زده خواهید شد !

سفارش تولید موشن گرافیک اطلاع رسانی به صورت آنلاین در مونیکس

مونیکس بستری جامع برای سفارش خدمات تبلیغاتی به صورت آنلاین می باشد . شما می توانید بدون اتلاف وقت برای مراجعه حضوری ، تولید موشن گرافیک اطلاع رسانی خود را به مونیکس بسپارید . همچنین کلیه مراحل سفارشتان از ثبت تا پیگیری و تحویل نهایی ، در حساب کاربری تان امکان پذیر خواهد بود . و در نهایت ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز خاطر شما را از این سفارش آنلاین آسوده خواهد کرد . پس وقت را تلف نکنید و همین حالا و از منزل یا پشت میز کارتان ، سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی خود را به صورت آنلاین در مونیکس ثبت نمایید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

nyear landing 02 - popup

با ثبت نام در مونیکس مبلغ 300/000 ریال عیدی دریافت کنید !

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جدید ..