با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

نقش اساسی تیزر تبلیغاتی در یک پلان تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یکی از روش های مؤثر برای معرفی محصولات و خدمات است . یک تیزر تبلیغاتی هدفمند ، دارای تبلیغ نویسی حرفه ای و یک استراتژی تأثیر گذار می باشد . امروزه با گسترش کسب و کار ها در دنیای مجازی ، صرف هزینه های کلان برای پخش تیزر های تبلیغاتی در رسانه ها ، اصلا منطقی نیست ! همچنین سلیقه مخاطبین از تیزر های تبلیغاتی رئال به تیزر های تبلیغاتی موشن گرافیک ، سوق پیدا کرده است . از این رو انتخاب تبلیغات تیزری موشن گرافیک و تبلیغ آن در صفحات شبکه های مجازی ، انتخاب به صرفه تری خواهد بود . لازم به ذکر است که تیزر تبلیغاتی انیمیشنی از هدفمندی بیشتری نیز برخوردار می باشد . در این مقاله قصد داریم تا در مورد نقش اساسی تیزر تبلیغاتی در یک پلان تبلیغاتی مطالبی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

انتخاب میان تیزر تبلیغاتی رئال و موشن گرافیک

منظور از تیزر تبلیغاتی رئال ، تیزر تبلیغاتی است که در تولید آن از صحنه ها و اجسام واقعی استفاده شده است . یک تیزر تبلیغاتی هدفمند می تواند رئال و یا حتی موشن گرافیک باشد . انتخاب میان این دو سبک به دو عامل مهم بستگی دارد . اول اینکه چه مقدار بودجه برای تولید تیزر تبلیغاتی خود در نظر گرفته اید ؟! همانطور که تصور می کنید ، هزینه های تولید تیزر تبلیغاتی رئال نسبتاً بیشتر از موشن گرافیک خواهد بود . عامل دوم این است که بازار هدف شما جذب کدام سبک از تیزر های تبلیغاتی خواهند شد . این مهم را می توانید با بررسی و تحقیق در کمپین های تبلیغاتی قبلی خود و یا رقبایتان دریابید . به احتمال زیاد با تحقیق و بررسی چند کمپین تبلیغاتی از رقبایتان ، متوجه برتری میزان تأثیرگذاری موشن گرافیک خواهید شد .

تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما احتیاج به متون تبلیغاتی هدفمند دارد

ادبیات تبلیغ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد . البته منظور از ادبیات جملات ادبی نیست ! اما قواعد ادبیات تبلیغ نویسی را حتی در متون تبلیغاتی عامیانه خود رعایت کنید . تحقیقات نشان می دهد که حداقل 50% از مخاطبین تیزر های تبلیغاتی ، آن ها را نمی بینند بلکه فقط می شنوند ! برای مثال خودتان را در نظر بگیرید . در حال تماشای یک ویدیوی جالب هستید که ناگهان یک تیزر تبلیغاتی سر راهتان سبز می شود . از جایتان بلند می شوید و به سمت آشپرخانه می روید تا یک فنجان چای برای خود آماده کنید ؛ در این هنگام شما از تماشای اجباری کلیپ تبلیغاتی فرار کرده اید . اما همچنان صدایی در گوشتان در حال تبلیغ یک محصول است ! پس اگر قصد تأثیرگذاری بیشتر را دارید ، بیشتر تمرکز خود را بر روی تدوین متون تبلیغاتی خود بگذارید !

شما فرصت کمی دارید ، پس از آن استفاده کنید !

یک تیزر تبلیغاتی هدفمند باید مختصر اما مفید باشد . زمان پیشنهادی مونیکس برای تیزر های تبلیغاتی ، نهایتاً یک دقیقه است . شما باید از این 60 ثانیه استفاده و حتی سوء استفاده کنید ! یک تیزر تبلیغاتی هدفمند ، یک شروع جذاب دارد . پس ابتدا با یک اتفاق جالب تیزر تبلیغاتی انیمیشنی خود را آغاز می کنیم که احتمالاً 10 ثانیه از زمانمان را به خود اختصاص می دهد . سپس 35 ثانیه فرصت داریم تا محصول و یا خدمات خود را معرفی کنیم . در این 35 ثانیه نباید اصول برندینگ فراموش شوند ! اگر فقط قرار هست یک محصول معرفی شود مخاطبین چه دلیلی دارند که آن را از شما خریداری کنند ؟! شما باید به نوعی از محصول خود در ذهن مخاطبین تصویر سازی کنید که گویا بهترین تولید کننده و یا فروشنده آن هستید ! ( البته که قطعاً هستید . )

حواستان به پانزده ثانیه آخر باشد . . .

خب 10 ثانیه اول ، صرف یک شروع جذاب شد . 35 ثانیه هم محصول و یا خدماتمان را معرفی کردیم . 15 ثانیه دیگر نیز تا 60 ثانیه فرصت باقیست ! در این زمان اندک ما باید مسیر مخاطبین را تا رسیدن به محصول و یا خدماتمان اعلام کنیم . شما 45 ثانیه ابتدایی خود را صرف جلب توجه مخاطبین کردید و در این 15 ثانیه حیاتی باید به آن ها بگویید که به چه نحوی می توانند محصولتان را سفارش دهند . فقط لطفاً در این 15 ثانیه مخاطبین را از انتخاب برندتان پشیمان نکنید ! اعتمادشان را جلب کنید . برای مثال بیان کنید که اگر مشتری از خرید خود ناراضی بود واکنش شما چیست ؟! نحوه پرداخت مبلغ محصول به چه صورت می باشد ؟! و در آخر : مشتریان چگونه و از چه طریقی می توانند محصول و یا خدماتتان را سفارش دهند ؟!

گام نهایی شما در تولید یک تیزر تبلیغاتی انیمیشنی هدفمند

اگر تا اینجای کار تصمیم گرفتید که یک تیز تبلیغاتی هدفمند برای برندتان آماده کنید ، پس قطعاً گام نهایی شما انتخاب مونیکس خواهد بود ! دقت داشته باشید که انتخاب مونیکس گام نهایی است و نه گام بعدی ! یعنی شما مونیکس را انتخاب می کنید و همه چیز را به ما می سپارید . مونیکس با بهره گیری از موشن گرافبست های فوق مجرب ، وعده بهترین تبلیغات تیزری را به شما خواهد داد . همچنین در خصوص تدوین متون تبلیغاتی موشن گرافیکتان ، کارشناسان برندینگ مونیکس شما را همراهی خواهند کرد . و در نهایت از خروجی نهایی شگفت زده خواهید شد !

سفارش آنلاین تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی به مونیکس

سفارش خدمات تبلیغاتی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به مراجعه حضوری انجام می گردند . سفارش تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی نیز از همین قاعده پیروی می کند ! این بدان معناست که به هیچ وجه لازم نیست وقت گران بهای خود را در ترافیک و شلوفی هدر دهید . شما می توانید کلیه مراحل سفارش خود را از ثبت تا پیگیری و تحویل نهایی ، به صورت آنلاین مدیریت کنید . همچنین ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، خاطر شما را از این سفارش آنلاین آسوده می سازد . پس همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود ، سفارش تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشنی خود را به صورت آنلاین و در مونیکس ثبت کنید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

nyear landing 02 - popup

با ثبت نام در مونیکس مبلغ 300/000 ریال عیدی دریافت کنید !

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جدید ..