با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

اهمیت تیزر انیمیشنی کوتاه در دیجیتال مارکتینگ

امروزه اغلب کسب و کار ها وارد شبکه های مجازی شده اند . داشتن یک صفحه اختصاصی در این شبکه ها مستلزم تبلیغات برای جذب مخاطبین بیشتر می باشد . همچنین با بهینه سازی این قبیل تبلیغات می توانید مخاطبین بالقوه تان را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید ! یکی از این روش های تبلیغات بهینه ، تولید موشن گرافیک می باشد . و از آنجا که مخاطبین شبکه های اجتماعی وقت خود را صرف تماشای کلیپ های تبلیغاتی طولانی نمی کنند ، تیزر انیمیشنی کوتاه هدفمندی بیشتری خواهد داشت . لازم به ذکر است که در صورت وجود یک استراتژی بی نقص ، تیزر انیمیشنی کوتاه کسب و کار شما را به شدت متحول خواهد کرد ! در این مقاله قصد داریم تا در مورد اهمیت تیزر انیمیشنی کوتاه در دیجیتال مارکتینگ مطالبی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

بازار هدفتان شما را به دقت رصد می کنند

مخاطبین شبکه های اجتماعی تمایلی برای خواندن متون تبلیغاتی ندارند ! آنها بیشتر زمان خود را برای تماشای محتوای تصویری صرف می کنند . حتی نتیجه تحقیقات نشان می دهد که اغلب کلیپ های تبلیغاتی جذاب ، بازدید بیشتری را نسبت به محتوای کمدی داشته اند . از این رو اگر قصد جذب مشتری از طریق تبلیغات در شبکه های اجتماعی را دارید ، موشن گرافیک بهترین انتخاب شما خواهد بود . و این اطمینان را داشته باشید که بازار هدفتان شما را به واسطه موشن گرافیک با دقت بیشتری رصد می کنند !

متون تبلیغاتی خود را خلاصه نویسی کنید

لطفا از تولید موشن گرافیک های بیشتر از یک دقیقه به شدت خودداری کنید . این کار بودجه تبلیغاتی شما را کاملاً به هدر می دهد . خودتان را به جای مخاطبینتان بگذارید . در حال گشت و گذار در شبکه های مجازی هستید که خواسته و یا ناخواسته یک کلیپ تبلیغاتی سر راهتان سبز می شود ! خب چه عاملی به جز یک شروع جذاب شما را برای تماشای کلیپ کنجکاو می کند ؟!  اما مسئله اصلی آن است که چه چیزی باعث می شود که آن موشن گرافیک را تا انتها دنبال کنید ؟ تنها پاسخ این سوال این است : ادامه کلیپ تبلیغاتی از شروع جذابش ، جذاب تر باشد ! اما این مهم را از یاد نبرید که مخاطبین شبکه های اجتماعی صرفاً جهت سرگرمی در آن رسانه حضور دارند . پس بین دو کلیپ جذاب کوتاه و بلند قطعاً کلیپ جذاب کوتاه را انتخاب خواهند کرد .

کلمه به کلمه جملات تبلیغاتی خود را بهینه سازی کنید

انتخاب شما تیزر انیمیشنی کوتاه بوده است ؛ مخاطبین شما نیز کاربران شبکه های اجتماعی هستند . پس نهایتاً 60 ثانیه برای معرفی محصول برندتان فرصت دارید . از این فرصت کوتاه استفاده نکنید ، سوء استفاده کنید ! متون تبلیغاتی خود را چندین بار بررسی و تحلیل کنید . آیا برای تأثیرگذاری فوری کافی هستند ؟! اگر نه به عقب بازگردید ؛ از ابتدا بنویسید ! متون تبلیغات شما باید به اندازه ای بهینه باشند که محصول و یا خدماتتان را کاملاً معرفی کنند . همچنین باید در کنار آن اصول برندینگ را نیز در نظر داشته باشید . مخاطبین حتماً می خواهند بدانند که این محصول تولید کدام برند است و این برند چگونه خود را معرفی می کند .

به به چه کلیپ تبلیغاتی تأثیر گذاری . . !

خب تموم شد ؟! خیلی تأثیرگذار بود !! حالا من که از این محصول شما خوشم آمد از کجا باید تهیه اش کنم ؟ یکی از موارد بسیار حیاتی در تدوین متون تبلیغاتی موشن گرافیک ، بیان پُل های ارتباطی میان مخاطب و برند مذکور می باشد . پس حتماً سعی کنید در انتها به مخاطبینتان نحوه سفارش گیری محصولتان را نیز اعلام کنید . برای مثال آدرس وب سایتتان را قرار دهید و بگویید : سفارش از طریق این وب سایت امکان پذیر است . البته در صورتی که امکان مراجعه و خرید حضوری را نیز دارید ، بهتر است به مشتریانتان حق انتخاب دهید . برای مثال : سفارش از طریق این وب سایت و یا مراجعه حضوری به این آدرس ، امکان پذیر می باشد .

قدم آخر افزایش میزان فروشتان را نیز بردارید و تمام !

قطعاً گام نهایی شما برای تبلیغات تیزری هدفمند ، انتخاب مونیکس خواهد بود ! مونیکس با بهره گیری از موشن گرافیست های فوق مجرب ، وعده بهترین و هدفمند ترین تبلیغات تیزری را به شما خواهد داد . تولید موشن گرافیک یکی از چند خدماتی است که در مونیکس به صورت تخصصی انجام می گردد . همچنین لازم به ذکر است که خدمات تولید تیزر انیمیشنی کوتاه در مونیکس ، هم به دو صورت دو بعدی و هم سه بعدی قابل ارائه می باشند . تعرفه گذاری این خدمات نیز با توجه به هر نوع بودجه ای انجام گردیده است و مناسب برای کلیه کسب و کار ها از کوچک تا بزرگ خواهد بود .

سفارش آنلاین تولید تیزر انیمیشنی کوتاه به مونیکس

ثبت سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . تولید موشن گرافیک نیز از این قاعده ، مستثنا نیست ! شما می توانید بدون اتلاف وقت برای مراجعه حضوری و به صورت آنلاین ، تیزر انیمیشنی کوتاه خود را به مونیکس سفارش دهید . کلیه مراحل این سفارش نیز از ثبت تا پیگیری و تحویل نهایی ، به صورت آنلاین و در حساب کاربری شما امکان پذیر خواهد بود . همچنین ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز خاطر شما را از این سفارش آنلاین آسوده می سازد . پس همین حالا و از منزل یا پشت میز کارتان سفارش تولید تیزر انیمیشنی کوتاه خود را به صورت آنلاین در مونیکس ثبت کنید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

nyear landing 02 - popup

با ثبت نام در مونیکس مبلغ 300/000 ریال عیدی دریافت کنید !

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جدید ..