با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

اهمیت تصویر متحرک در بازدهی تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یکی از روش های مؤثر تبلیغات کسب و کار ها در دنیای مجازی می باشد . این نوع از تبلیغات اغلب در گوشه و کنار وب سایت ها و در معرض دید مخاطبین قرار دارند . همچنین به طور معمول پنج تا ده عدد بنر ، در کنار هم قرار می گیرند . و این بنر ها هر کدام تنها ده ثانیه فرصت دارند تا جلب توجه کنند ! از این رو قرار دادن یک تصویر ثابت با چند جمله تبلیغاتی ، به هیچ وجه منطقی نخواهد بود . تبدیل وبگرد ها به مشتریان بالفعل تنها با جلب توجه ایشان امکان پذیر است . از این رو طراحی تصویر متحرک یا همان GIF بهترین راهکار برای جلب توجه در ده ثانیه می باشد ! در این مقاله قصد داریم تا در مورد اهمیت تصویر متحرک در بازدهی تبلیغات بنری مطالبی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

تبلیغات بنری نمودار فروش شما را متحول می سازد !

در ابتدا مطلوب است پاسخ به سؤال : ” تبلیغات بنری چیست ؟ ” حتماً تاکنون وبگردی را تجربه کرده اید . اغلب وب سایت های فعال در اینترنت ، جایگاه های تبلیغاتی زیادی دارند . شما با اجاره این جایگاه های تبلیغاتی می توانید گستره مشتریان خود را افزایش دهید . اما چه چیزی باعث می شود که جایگاه تبلیغاتی شما در میان چندین تبلیغ دیگر چشم نوازی کند ؟ قطعاً طراحی گرافیک همه چیز است ! طراحی گرافیک باعث به هدر نرفتن بودجه تبلیغاتی شما خواهد شد . اما به هر حال جذابیت بنر تبلیغاتی شما ، پشت سر بنر های تبلیغاتی متحرک دیگر پنهان خواهد شد . به طور کلی پویایی بنر های تبلیغاتی شما با میزان هدفمندی آنها ، ارتباط مستقیم خواهد داشت .

بنر های تبلیغاتی متحرک جذاب ترند !

بنر های تبلیغاتی متحرک با تغییر رنگ و یا … چشمان مخاطبین را بیشتر به سوی خود می کشانند . در نهایت اگر مخاطب تصمیم بر کلیک بگیرد ، شما به هدف خود نزدیک شده اید ! بنر تبلیغاتی متحرک در واقع یک کلیپ ویدیویی چند ثانیه ای و کوتاه می باشد که قابلیت صداگذاری را نیز ندارد . اما مخاطب برای تماشای آن ، احتیاجی به کلیک بر روی آیکون ” پخش ” ندارد . بنر تبلیغاتی متحرک به صورت اتوماتیک پخش می شود و فرصت اندکی را برای تبدیل وبگرد به مشتری ، در اختیار شما قرار می دهد . در واقع این فرصت اندک شاید تنها پنج یا نهایتاً ده ثانیه باشد ! به طور کلی بنر تبلیغاتی متحرک ، نمونه کوچک تر شده ی همان موشن گرافیک می باشد .

تقریباً ده ثانیه فرصت دارید : مخاطبین را عاشق برندتان کنید !

البته ده ثانیه فرصت کمی است . اما باید توجه داشته باشید که تمام جایگاه های تبلیغاتی دیگر نیز همین زمان را در اختیار دارند و نه بیشتر ! شما نمی توانید این زمان را بیشتر کنید . نهایتاً با جذاب تر کردن متن ها و تصاویر ، مخاطب یک تا دو ثانیه بیشتر بنر تبلیغاتی متحرک شما را مشاهده خواهد کرد . اما می توانید از این فرصت کم استفاده و یا حتی سوء استفاده کنید ! برای مثال مخاطب را بعد از کلیک به صفحه ای از وب سایتتان هدایت کنید که کمپین تبلیغاتی تان را مختصر و مفید معرفی کند . به این دسته از صفحات لندینگ پیج یا صفحه فرود گفته می شود .

بازار هدف و رقبایتان را تجزیه و تحلیل کنید

استفاده از چه کلماتی در بنر تبلیغاتی متحرک رقبایتان نمودار فروش آنها را متحول کرده ؟ بررسی کنید و نتیجه بگیرید که در آن ده ثانیه قصد بیان چه کلماتی را دارید . چه تصاویری می تواند بازار هدفتان را جذب خود کند ؟ برای پاسخ به این قبیل سؤالات تنها یک راه دارید : بازار هدفتان را بشناسید ! اگر تبلیغات بنری متحرک را با تحقیقات کامل بازار هدفتان شروع کنید ، قطعاً از بودجه تبلیغاتی برندتان ، استفاده هدفمند کرده اید .

مونیکس مسیر رسیدن شما به اهدافتان خواهد بود

مونیکس با بهره گیری از طراحان گرافیک خلاق و حرفه ای ، وعده خروجی نهایی بی نظیر را به شما می دهد . در مونیکس ابتدا تحقیقات در رابطه با بازار هدفتان با سرعت و دقت انجام می گردد . سپس متون تبلیغاتی تان تدوین و تحلیل گردیده و تصویر سازی خواهند شد . و در نهایت از خروجی کار شگفت زده می شوید ! همچنین تعرفه های مونیکس متناسب با هر نوع بودجه ای تنظیم گردیده اند و شما بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد .

سفارش طراحی تصویر متحرک به صورت آنلاین در مونیکس

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی در مونیکس به صورت آنلاین انجام پذیر هستند . شما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با چند کلیک ساده ، طراحی تصویر متحرک خود را سفارش دهید ! کلیه مراحل ثبت سفارش از پیگیری تا تحویل نهایی نیز در حساب کاربری شما امکان پذیر می باشد . همچنین ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز خاطر شما را از این سفارش آنلاین ، آسوده می سازد . پس وقت را تلف نکنید و همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود سفارش طراحی تصویر متحرک خود را آنلاین و در مونیکس ثبت نمایید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

این یک پیشنهاد تضمینی و اثبات شدس که هر کسی حق داره بدونه ! اما خیلی زود باید واسش اقدام کنید ؛ برای اولین بار فروش سررسید با قیمت های ارزان و منحصر به فرد !