با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

تأثیر کاراکتر سازی انیمیشنی در برندینگ سازمانی

هر کسب و کاری برای ادامه بقا ، باید به اصول برندینگ پایبند باشد . کاراکتر سازی یکی از روش های فوق حرفه ای و مؤثر برای برندینگ سازمانی می باشد . اگر تا به امروز فکر می کردید که مخاطبین ، سازمانتان را فقط با نام و یا نمادتان به خاطر می آورند ، سخت در اشتباه بودید ! کاراکتر برند شما نیز یادآور سازمانتان در ذهن مخاطبین خواهد بود . همچنین نتیجه گیری آمار ها نشان می دهد : برند هایی که دارای یک کاراکتر مشخص برای تبلیغات خود می باشند ، فروش بیشتری داشته اند . کاراکتر برند شما می تواند در تمامی پلان های تبلیغاتی سازمانتان ایفای نقش کند . البته تأثیر گذاری کاراکتر در موشن گرافیک به مراتب بیشتر از تبلیغات پوستری تان خواهد بود . در این مقاله قصد داریم تا در مورد تأثیر کاراکتر سازی انیمیشنی در برندینگ سازمانی مطالبی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

اگر تردید دارید ، یک سری به آرشیو ها بزنید

کمپین های تبلیغاتی برند های دیگر را بررسی کنید . البته موارد بسیار متعددی در موفقیت یا شکست آن ها تأثیر گذار بوده اند . اما اغلب کسب و کار هایی که به کاراکتر سازی اهمیت داده اند ، شانس بیشتری را برای موفقیت از آن خود کرده اند . به طور کلی کاراکتر سازی در عصر حاضر یک روش مدرن برای تبلیغات و برندینگ محسوب می شود . شما نباید این شانس را از برندتان بگیرید ! در ادامه دلایل و اصولی را بیان خواهیم کرد که احتمالاً در تصمیم نهایی شما تأثیر گذار خواهد بود .

کاراکتر برندتان باید متناسب با سلیقه بازار هدفتان باشد

لطفا از کاراکتر انیمیشنی یک ربات برای تبلیغ خمیر دندان خود استفاده نکنید ! آخر مگر ربات ها هم دندان هایشان را مسواک می زنند ؟! ابتدا کاراکتر مورد نظر خود را با محصولات و یا خدماتتان تطابق دهید . سپس بازار هدف خود را بشناسید و با در نظر داشتن سلیقه آن ها کاراکتر سازی کنید ! باور داشته باشید که کاراکتر سازی قرار است نمودار فروشتان را رو به بهبود تغییر دهد . پس به آن اهمیت دهید ! اگر قصد کاراکتر سازی برای برندتان را دارید باید بدانید که این امر به اندازه ی نماد سازمانتان حائز اهمیت خواهد بود .

کاراکتر سازی به اندازه ی طراحی لوگو اهمیت دارد

شاید هم بیشتر ! کاراکتر شما قرار است در ذهن مخاطبینتان یک هویت بصری از برند شما ایجاد کند . پس قواعدی که برای طراحی لوگو مطرح هستند ، می توانند برای کاراکتر برندتان نیز صادق باشند . برای مثال شما نباید مخاطبین را از کاراکتر برندتان خسته کنید ! کاراکتر نیز همانند لوگو احتیاج به ریبرندینگ دارد . اما تغییرات نباید به اندازه ای باشند که لازم باشد هویت سازی را دوباره از صفر شروع کنید ! همچنین انعطاف در رنگ ها نیز از مواردی است که گاهی اوقات لوگوی شما با آن کنار می آید . برای مثال زمانی که لوگوی شما در طرحی قرار می گیرد که تقریباً با آن همرنگ است . در این قبیل موارد نیز کاراکتر شما باید همانند لوگوی برندتان ، تغییرات جزئی در رنگ ها را بپذیرد . پس نتیجه آن است که : به طور کلی لوگو و کاراکتر یک برند نقاط مشترک زیادی دارند . از این رو باید اهمیت یکسانی را نیز برای شما داشته باشند .

کاراکتر سازی یک راه مناسب برای انتقال و ابزار احساسات است

این مهم یک موضوع ثابت شده است ! شما در واقع محصول خود را نمی فروشید ؛ بلکه احساسات را معامله می کنید . کاراکتر برند شما نیز می تواند مانند یک بازاریاب فوق العاده حرفه ای عمل کند . و احساسات را از محصولتان به مخاطبین انتقال دهد . مخاطبین با کاراکتر برند شما ، بیشتر از متون تبلیغاتی ارتباط برقرار می کنند . همچنین از کاراکتر سازی نه تنها در موشن گرافیک ، بلکه در کمپین های تبلیغاتی و پوستر هایتان نیز استفاده خواهید داشت . از این رو کاراکتر برند شما می تواند در تمام مسیر بازاریابی کسب و کارتان ، شما را همراهی کند . با مخاطبینتان ارتباط برقرار کند و آنها را برای خرید محصولتان متقاعد کند !

گام نهایی را نیز برای خلق کاراکتر برندتان بردارید !

قطعاً گام نهایی شما در مسیر خلق کاراکتر برندتان ، انتخاب مونیکس خواهد بود . مونیکس با بهره گیری از موشن گرافیست های فوق مجرب وعده بهترین ها را به شما می دهد . موشن گرافیک یکی از چندین خدماتی است که در مونیکس به صورت تخصصی ارائه می شوند . همچنین تنظیم تعرفه ها در مونیکس به نحوی انجام شده است که متناسب با هر بودجه ای خواهد بود . با این وجود هیچ کسب و کاری از خلق یک کاراکتر اختصاصی برای برند خود پشیمان نخواهد شد ! هر کسب و کاری از کوچک تا متوسط و بزرگ می تواند با مونیکس کاراکتر اختصاصی برند خود را با مناسب ترین قیمت خلق کند !

سفارش آنلاین کاراکتر سازی به مونیکس

ثبت سفارش کلیه خدمات تبلیغات در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . کاراکتر سازی نیز از همین قاعده پیروی می کند ! یعنی شما می توانید با سفارش آنلاین خدمات موشن گرافیک در مونیکس ، برای خود زمان بخرید ! از ترافیک و شلوغی فرار کنید و با صبر ، حوصله و در آرامش ایده پردازی کنید . همچنین ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، خاطر شما را از این سفارش آنلاین آسوده می سازد . کلیه مراحل سفارش شما نیز از ثبت تا پیگیری و تحویل نهایی ، در حساب کاربری شما و بدون احتیاج به مراجعه حضوری ، انجام پذیر هستند . پس همین حالا و از منزل یا پشت میز کارتان سفارش کاراکتر سازی انیمیشنی خود را به صورت آنلاین و در مونیکس ثبت کنید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

nyear landing 02 - popup

با ثبت نام در مونیکس مبلغ 300/000 ریال عیدی دریافت کنید !

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جدید ..