با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

اهداف مختلف تولید انیمیشن های آموزشی

اگر صاحب یک آموزشگاه می باشید ، قطعاً روش های جدید آموزشی درآمدتان را تحت تأثیر گذاشته است . تحقیقات نشان می دهد که یادگیری افراد با تماشای موشن گرافیک های آموزشی سریع تر و حتی اصولی تر پیش می رود . از این رو اغلب دانش آموزان به دنبال روش های جدید برای یادگیری هستند . پس تولید انیمیشن های آموزشی ، قطعا در میزان درآمد شما تحولاتی را ایجاد خواهد کرد . همچنین با تولید انیمیشن های آموزشی به دنیای دیجیتال مارکتینگ وارد خواهید شد و برندتان را معتبر تر می سازید ! در این مقاله قصد داریم تا در مورد اهداف مختلف تولید انیمیشن های آموزشی نکاتی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

بازار هدف انیمیشن های آموزشی

ابتدا باید بازار هدف خود را شناسایی کنید . به طوری کلی تحقیقات نشان می دهد که بازار هدف انیمیشن های آموزشی اغلب گروه های سنی کمتر از هجده سال می باشند . کودکان و نوجوانان در این سنین علاقه بیشتری را به یادگیری با انیمیشن نشان می دهند . بدین ترتیب شما نمی توانید آموزش دروس دانشگاهی را به مخاطبین بزرگسال به صورت انیمیشنی برگزار کنید ! تمرکز بر روی بازار هدف می تواند شما را به اهدافتان نزدیک تر کند . البته انیمیشن آموزشی صرفاً مختص مؤسسات آموزشی نیست ! در این مقاله به کاربرد های دیگری از تولید انیمیشن آموزشی خواهیم پرداخت .

بسیاری از دانش آموزان با تصاویر ارتباط بهتری برقرار می کنند

مخصوصاً کودکان ! تحقیقات انجام شده را بررسی کنید . کودکان و حتی نوجوانان بسیاری زبان انگلیسی را با تصاویر آموخته اند . همچنین دیکشنری های این گروه سنی ، به آموزش با تصاویر تغییر سبک داده اند ! سبک جدید این نوع از آموزش ها ، موشن گرافیک آموزشی می باشد . از تصاویر ثابت فاصله گرفته ایم و به عصری نزدیک می شویم که دیکشنری های مصور ، با حرکات و صدا ترکیب می شوند ! البته شایان ذکر است که انیمیشن آموزشی اصلاً در گرو آموزش زبان انگلیسی نیست ! هر موضوع قابل آموزشی می تواند با موشن گرافیک تدریس شود . البته همانطور که در قبل ذکر شد ، قبل از تصمیم برای تولید انیمیشن آموزشی ، بازار هدفتان را بشناسید !

کاری که موشن گرافیک آموزشی با نمودار فروشتان خواهد کرد

به طور معمول یک مؤسسه آموزشی ، تنها پوشش محلی دارد . اما با تولید موشن گرافیک آموزشی ، می توانید از هر نقطه در ایران ، دانش آموزان بسیاری داشته باشید ! از این رو مسلماً درآمد مؤسسه شما افزایش پیدا خواهد کرد . همچنین راه اندازی یک سیستم آموزش مجازی برای مؤسسه تان ، بسیاری از هزینه های برگزاری دوره های حضوری را حذف خواهد کرد . به طور کلی تولید انیمیشن های آموزشی با بهینه سازی هزینه ها و ظرفیت پذیرش بی نهایت ، نمودار فروش شما را متحول خواهد کرد . البته در این مسیر باید قواعد و اصول بازاریابی دیجیتال را نیز نطر بگیرید .

کاربرد های دیگر موشن گرافیک آموزشی

از کاربرد های دیگر انیمیشن های آموزشی ، می توان به انیمیشن طرز کار و آموزش استفاده از محصولات اشاره داشت . برای مثال شما تولید کننده یک محصول تقریباً پیچیده هستید و قصد دارید طرز کار محصولتان را در یک بروشور توضیح دهید . اما بنابر پیچیدگی بیان این آموزش در کلمات ، تصمیم به ضبط یک ویدیوی آموزشی می گیرید ! اگر در چنین شرایطی قرار دارید ، دوربینتان را کنار بگذارید و فوراً از تصمیمتان صرف نظر کنید ! چرا که اگر به جای ضبط ویدیو ، تولید انیمیشن آموزشی را انتخاب کنید ، اعتبار بیشتری را به محصول و حتی برندتان بخشیده اید ! همچنین می توانید از موشن گرافیک آموزشی محصولتان ، استفاده تبلیغاتی نیز داشته باشید . همچنین اغلب سازمان ها نیز از انیمیشن آموزشی در خصوص برگزاری کمپین ها استفاده می کنند ؛ برای مثال : انیمیشن آموزش نکات بهداشت فردی توسط سازمان بهداشت

قدم نهایی : مونیکس را برای تولید انیمیشن آموزشی خود انتخاب کنید !

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با بهره گیری از موشن گرافیست های حرفه ای و مسلط به اصول طراحی گرافیک مدرن ، وعده بهترین کیفیت خروجی نهایی را به شما می دهد . همچنین تعرفه های تولید موشن گرافیک در مونیکس متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . بدین منظور شما بهترین کیفیت ممکن را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . همچنین سفارش تولید موشن گرافیک آموزشی در مونیکس به صورت آنلاین نیز امکان پذیر می باشد .

سفارش تولید انیمیشن آموزشی به صورت آنلاین در مونیکس

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر است ؛ سفارش تولید موشن گرافیک آموزشی نیز از این قاعده مستثنا نیست ! شما می توانید بدون احتیاج به مراجعه حضوری ، کلیه مراحل ثبت سفارش موشن گرافیک خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید . همچنین ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز خاطر شما را از این سفارش آنلاین آسوده خواهد ساخت . پس همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود ، سفارش تولید انیمیشن آموزشی خود را به صورت آنلاین و در مونیکس ثبت نمایید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

nyear landing 02 - popup

با ثبت نام در مونیکس مبلغ 300/000 ریال عیدی دریافت کنید !

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جدید ..