با مونیکس دیده شوید..!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس

منتشر شده توسط مونیکس پلاس

قدرت نمایی برندتان با طراحی و چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ ، میزان اعتبار برند شما را به شدت افزایش می دهد ! کاتالوگ اغلب برای معرفی محصولات و خدمات یک برند مورد استفاده قرار می گیرد . اولین مرحله برای چاپ کاتالوگ ، طراحی گرافیک می باشد . پس از انجام طراحی کاتالوگ شما در نرم افزار های گرافیکی ، فایل طراحی آن برای چاپ ارسال می گردد . به این فرایند کلی ، طراحی و چاپ کاتالوگ گفته می شود . چاپ کاتالوگ یک روش اساسی برای ایجاد تحول در نمودار فروش شما خواهد بود . به طور کلی وجود کاتالوگ در پلان تبلیغاتی برندتان ، بسیار حائز اهمیت می باشد . در این مقاله قصد داریم تا در مورد قدرت نمایی برندتان با طراحی و چاپ کاتالوگ مطالبی را ذکر کنیم . پس همراه مونیکس پلاس باشید !

چه کسب و کار هایی از چاپ کاتالوگ بهره می برند ؟!

کاتالوگ بک ابزار بسیار مناسب برای دسته بندی محصولات و خدمات می باشد . به طور کلی هر کسب و کاری که محصولات متنوع و یا چند ردیف خدمات قابل ارائه دارد ، می تواند کاتالوگ چاپ کند ! البته کاربرد کاتالوگ فقط برای دسته بندی محصولات و خدمات نیست ! برای مثال استارت آپ ها در کاتالوگشان ، نوآوری ها و چشم انداز های کسب و کار خود را شرح می دهند . به بیان ساده کاتالوگ یک ابزار تبلیغاتی حرفه ای می باشد که تقریباً هر کسب و کاری می تواند نوع استفاده منحصر به فردی را از آن داشته باشد . اما نکته اصلی این است که جذابیت طراحی گرافیکی کاتالوگ شما با میزان هدفمندی آن ، ارتباط مستقیم دارد .

اهمیت طراحی گرافیک در چاپ کاتالوگ هدفمند

طراحی گرافیک همه چیز است ! ابتدا از جلد کاتالوگ شروع می کنیم . اگر طراحی جلد کاتالوگ شما بتواند توجه مخاطبینتان را جلب کند ، تقریباً نیمی از راه را رفته اید ! سپس نوبت به طراحی صفحات داخله کاتالوگ شما می رسد . تنها در صورتی که طراحی صفحات داخله کاتالوگ جذاب باشند مخاطب محتوای آن را مطالعه می کند . از این رو محتوای متنی کاتالوگتان باید با رعایت اصول برندینگ و البته ادبیات تبلیغ نگارش شده باشد ؛ تا بتواند مخاطبین را به مشتریان ثابت شما تبدیل کند . به طور کلی طراحی کاتالوگ حرفه ای می تواند نمودار فروش شما را متحول سازد و کاتالوگ بدون طراحی گرافیکی جذاب ، عملاً یک دفترچه بی ارزش خواهد بود !

میزان بازدهی تبلیغات با چاپ کاتالوگ ضربدر دو !

می توان برندینگ را قدرتمند ترین عاملی دانست که میزان بازدهی تبلیغات شما را دو برابر خواهد کرد ! نماد سازمانی خود را در همه صفحات کاتالوگ درج کنید و ترجیحاً نام برندتان را در تیتر ها بیاورید ! برای مثال در کاتالوگ لوازم خانگی : ” تلویزیون هوشمند 50 اینچ ، فروش ویژه مونیکس ” به جای ” فروش ویژه تلویزیون هوشمند 50 اینچ ” همچنین می توانید در محتوای تصویری و حتی متنی کاتالوگتان ، نماد و یا نام برندتان را درج کنید . رعایت رنگ سازمانی برندتان نیز برای بازدهی هر چه بیشتر تبلیغات کاتالوگی الزامیست ! همچنین باید توجه داشته باشید که شفافیت در ادبیات محتوای متنی کاتالوگتان نیز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد .

از بیان کلمات تخصصی بپرهیزید !

اینکه استفاده از کلمات تخصصی نشان دهنده اعتبار کسب و کارتان می باشد ، تنها یک باور غلط است ! برعکس ! شفافیت و استفاده از کلمات عامه ، باعث می شود که مشتریان بیشتری را جذب کنید . برای مثال به جای ” توان هر یک از بلندگو های این تلویزیون 15 وات است ” بگویید : ” این تلویزیون از استاندارد های صوتی Dolby و Dolby Digital بهره می برد . به طور کلی اگر در تولید محتوای متنی کاتالوگتان از جملات ساده و شفاف برای مخاطبین استفاده کنید ، شانس فروش بیشتری را خواهید داشت . البته در نظر داشته باشید که اطلاعات تخصصی شرکت سازنده را حذف نکنید ! اما به آن بسنده نکنید و شفاف سازی کنید .

و در نهایت : بهتر است مونیکس را انتخاب کنید !

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با بهره گیری از گرافیست های حرفه ای ، خلاق و آشنا به اصول برندینگ ، وعده بهترین خروجی طراحی گرافیکی کاتالوگتان را به شما می دهد ! چاپ کاتالوگ شما نیز در مونیکس در چاپخانه ای مجهز و حرفه ای انجام خواهد گردید . همچنین تعرفه های مونیکس با توجه به هر نوع بودجه و کسب و کاری تنظیم گردیده اند . لازم به ذکر است که در مونیکس از شما بابت کیفیت عالی هیچ هزینه ای دریافت نمیگردد ! این بدان معناست که شما با انتخاب مونیکس ، بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد .

سفارش آنلاین طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای به مونیکس

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور گرمتان امکان پذیر می باشد ! سفارشات طراحی و چاپ نیز از همین قاعده پیروی می کنند ! در مونیکس شما می توانید تنها با چند کلیک ساده خدمات تبلیغاتی خود را آنلاین سفارش دهید ! همچنین ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز خاطر شما را از این سفارش آنلاین آسوده می سازد . پس وقت را تلف نکنید و همین حالا و از منزل یا پشت میز کارتان سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ خود را به صورت آنلاین و در مونیکس ثبت نمایید !

کلمات کلیدی این مقاله

نظرتون چیه ؟!

nyear landing 02 - popup

با ثبت نام در مونیکس مبلغ 300/000 ریال عیدی دریافت کنید !

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جدید ..