سفارش طراحی سایت شخصی

سفارش طراحی سایت شخصی آنلاین ؛ طراحی وب سایت شخصی | سفارش طراحی سایت آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی وب سایت شخصی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی وب سایت شخصی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های وب سایتتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

سفارش طراحی و سئوی وب سایت شخصی حرفه ای و ارزان بهینه سازی شده و ریسپانسیو / رسپانسیو

ثبت سفارش

وب سایت شخصی

سفارش طراحی و سئوی وب سایت شخصی حرفه ای و ارزان بهینه سازی شده و ریسپانسیو / رسپانسیو

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی سایت به بخش سفارش طراحی سایت آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی چه جوریه ؟!

وب سایت های شخصی اغلب به منظور بیان یک بیوگرافی شخصی اختصاصی طراحی می شوند . برای مثال یک فرد گرافیست ، خواننده و یا حتی نویسنده برای معرفی اجمالی خود اقدام به سفارش طراحی سایت شخصی نموده و در بخش های مختلف وب سایت خود به توضیح بیوگرافی و یا تخصص خود می پردازد . همچنین اغلب دانشجویانی که به دنبال بورسیه تحصیلی برای مهاجرت می باشند ، در قالب یک وب سایت شخصی دو یا چند زبانه ، رزومه خود را برای ارائه به دانشگاه ها معرفی می کنند . وب سایت های شخصی مانند وب سایت های شرکتی که در جهت کسب اعتبار برای برند ایشان طراحی می گردند ، می توانند حتی جنبه " کسب اعتبار شخصی " نیز داشته باشند . لازم به ذکر است که استاندارد های طراحی گرافیک در وب سایت های شخصی با وب سایت های عمومی متفاوت است .

سفارش طراحی سایت شخصی آنلاین / طراحی وب سایت شخصی آنلاین / خدمات طراحی سایت شخصی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی سایت شخصی آنلاین / طراحی وب سایت شخصی آنلاین / خدمات طراحی سایت شخصی

وب سایت های شخصی

طراحی وب سایت شخصی به چه دردی میخوره ؟!

امتیاز داشتن یک وب سایت شخصی برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد . اما به طور کلی وب سایت های شخصی مضمون بیوگرافی و معرفی یک شخصیت را دارند . مدیر یک وب سایت شخصی می تواند با تولید محتوای شاخص و مربوط به تخصص خود در بخش وبلاگ سایت ، کسب درآمد داشته باشد . البته کسب درآمد به صورت مستقیم نیز از طریق وب سایت شخصی امکان پذیر است . برای مثال عکاس های شخصی با درج اطلاعات تماس و نمونه کار های خود در وب سایت شخصی ایشان ، جدای از کسب اعتبار شخصی ، مشتریان جدید نیز جذب خواهند کرد . همچنین بهینه سازی و کسب رتبه بالا در موتور های جستجو برای وب سایت های شخصی نیز حائز اهمیت است . لازم به ذکر است که سئو و بهینه سازی اولیه برای کلیه سفارشات طراحی سایت از تعهدات مونیکس می باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی سایت شخصی

چرا به شما سفارش طراحی سایت شخصی بدیم ؟!

سفارش طراحی سایت شخصی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی سایت شخصی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . وب مستر های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی سایت ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی سایت شخصی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی سایت شخصی ، رعایت استاندارد های بهینه سازی و رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی وب سایت و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی وب سایت شخصی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی سایت شخصی آنلاین / طراحی وب سایت شخصی آنلاین / خدمات طراحی سایت شخصی
خدمات دیگر طراحی سایت
طراحی سایت دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.