سفارش خدمات تبلیغاتی آنلاین
سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی به صورت آنلاین ، سفارش امور تبلیغاتی | سفارش خدمات تبلیغاتی آنلاین
بازگشت به صفحه اصلی

خدمات فوق تخصصی که به شما ارائه میدهیم

مشاور و مجری کلیه امور طراحی ، تبلیغاتی ، چاپی و برندینگ

طراحی گرافیک

طراحی سایت

چاپ و تبلیغات

برندینگ

موشن گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی سایت

برندینگ

چاپ و تبلیغات

خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک آنلاین

طراحی گرافیک یکی از مهم ترین موارد در تبلیغات به شمار می آید . در زمان عدم حضور شما ، طرح های گرافیکی شما با مشتریانتان سخن می گویند . پشت پرده کلیه طرح های گرافیکی لزوماً کلماتی پنهان شده اند که در چشمان مخاطبانتان هنگام مشاهده طرح هایتان ، موج می زنند . در این بین اگر طرح های گرافیکی شما جذاب و چشمگیر باشند ، مسلماً مخاطبین بیشتری را جذب خواهید کرد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن طراحی گرافیک ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های طراحی گرافیک متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین کیفیت طراحی گرافیک را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات طراحی گرافیک به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش طراحی گرافیک مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات طراحی گرافیک آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
طراحی گرافیک
خدمات طراحی سایت آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت آنلاین

در حال حاضر اکثر کسب و کار ها در حال مهاجرت از خدمات دهی حضوری به خدمات دهی آنلاین میباشند . وب سایت های شرکتی نیز صرفاً در جهت معرفی یا کسب اعتبار برای برند ذیل در جهت برندینگ طراحی می شوند . همچنین برندینگ شخصی نیز دلیل طراحی وب سایت های شخصی است . از این رو " طراحی سایت " عضو خانواده خدمات تبلیغاتی می باشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن بهینه سازی وب سایت ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های طراحی سایت متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین کیفیت طراحی سایت را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات طراحی سایت به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش طراحی سایت مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

خدمات چاپ و تبلیغات

خدمات چاپ و تبلیغات آنلاین

تبلیغات چاپی در قالب کارت ویزیت ، ست اداری ، کاتالوگ ، ... عرضه میشوند . برای مثال کارت ویزیت میتواند هویت شما یا شرکت شما را نمایش دهد . و یا کاتالوگ میتواند متشکل از تصاویر و توضیحاتی از محصول شما برای ارائه آن به مشتریانتان باشد . چاپ بسته بندی ها نیز از مواردی هستند که در طول روز نمونه های زیادی از آن ها را مشاهده می کنیم ( جعبه دستمال کاغذی ) . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن و خلاقانه چاپ و تبلیغات ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های چاپ و تبلیغات متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین کیفیت محصولات چاپی را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات چاپ ( تبلیغات چاپی ) به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش چاپ و تبلیغات مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات چاپ و تبلیغات آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
چاپ و تبلیغات
خدمات برندینگ آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
برندینگ

خدمات برندینگ

خدمات برندینگ آنلاین

برندینگ مربوط به کلیه اموری است که ذهنیتی از شما برای مخاطبان ایجاد می کنند . به برند سازی اولیه برندینگ و به برند سازی دوباره ، ریبرندینگ گفته میشود . شروع برندینگ از انتخاب نام برند ، طراحی لوگو و انتخاب رنگ سازمانی میباشد . و شروع ریبرندینگ از باز طراحی لوگو و تعویض رنگ سازمانی میباشد . همچنین کلیه امور طراحی گرافیک و چاپ و تبلیغات نیز میتوانند نوعی برندینگ باشند . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن و خلاقانه برند سازی ( برندینگ ) ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های برندینگ متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین و حرفه ای ترین الگوریتم برندینگ را با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات برندینگ ( یا ریبرندینگ ) به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش برندینگ مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

محدوده قیمت های ما

شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شامل سررسید ، تقویم ، ...
سفارش انواع هدایای تبلیغاتی ؛ سررسید ، تقویم ، ... / سفارش هدایای تبلیغاتی آنلاین
شامل جعبه ، ساک دستی ، ...
سفارش طراحی و تولید انواع بسته بندی ؛ جعبه ، کارتن ، ساک دستی ، ... / سفارش تولید انواع بسته بندی آنلاین
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

خدمات موشن گرافیک

خدمات موشن گرافیک آنلاین

موشن گرافیک همان تلفیق طرح های گرافیکی با حرکت و ترجیحاً صدا میباشد ( تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ) . که در حال حاضر یکی از پر کاربرد ترین تبلیغات تیزری شرکت های بزرگ و ارگان ها میباشد . موشن گرافیک انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با توجه به نیاز شما از تیزر تبلیغاتی خود ، طراحی و تولید می گردند . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن و خلاقانه موشن گرافیک ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های تولید موشن گرافیک متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین و حرفه ای ترین تیزر تبلیغاتی انیمیشنی را متناسب با نیازتان و با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات موشن گرافیک به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش موشن گرافیک مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات موشن گرافیک آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
موشن گرافیک​
خدمات طراحی اپلیکیشن آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
طراحی اپلیکیشن

خدمات طراحی اپلیکیشن

خدمات طراحی اپلیکیشن آنلاین

در برخی موارد داشتن اپلیکیشن امری موازی با طراحی سایت میباشد . به جرئت میتوان گفت که اپلیکیشن ها در حال حاضر در سفارش گیری سایت ها نقش بسزایی دارد ( اپلیکیشن سفارش غذا ) . از این رو ، اگر از اپلیکیشن استفاده تبلیغاتی بشود ، میتوان گفت که طراحی اپلیکیشن هم میتواند عضوی از خانواده خدمات تبلیغاتی باشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن و خلاقانه طراحی اپلیکیشن ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های طراحی اپلیکیشن متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین و حرفه ای ترین اپلیکیشن را متناسب با نیازتان ( اندروید / آی او اس / هر دو ) و با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات طراحی اپلیکیشن به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش طراحی اپلیکیشن مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات طراحی سه بعدی

خدمات طراحی سه بعدی آنلاین

کاراکتر سازی سه بعدی برای استفاده در موشن گرافیک یا طراحی محصول شما به صورت سه بعدی برای استفاده در پوستر تبلیغاتی شما ، و یا ... از امور تبلیغاتی ( خدمات تبلیغاتی ) زیر شاخه طراحی سه بعدی میباشند . به طور کلی طراحی سه بعدی از اموری میباشد که گاهی اوقات برای زیباتر شدن کیفیت کار خروجی ، جایگزین طراحی گرافیک میشود . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن و خلاقانه طراحی سه بعدی (3D) ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های طراحی سه بعدی متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین و حرفه ای ترین طرح های سه بعدی را متناسب با نیازتان و با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات طراحی سه بعدی به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش طراحی سه بعدی مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات طراحی سه بعدی آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
طراحی سه بعدی
خدمات طراحی و چاپ آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
طراحی و چاپ

خدمات طراحی و چاپ

خدمات طراحی و چاپ آنلاین

کلیه محصولات چاپی در ابتدا طراحی می شوند . سپس فایل طراحی ذیل در ابعاد مشخص ، برای چاپ ارسال می گردند . بعد از چاپ در صورت نیاز مشتری شیت های چاپ شده برای سلفون کشی یا لمینت آماده می شوند . بعد از اجرای خدمات بعد از چاپ ، شیت ها برای برش و یا دایکات قالب ارسال می شوند . و در پایان ، محصولات چاپی بسته بندی و در اختیار مشتریان عزیز تقدیم خواهند شد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با متد های مدرن و خلاقانه طراحی و چاپ ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های طراحی و چاپ متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین و حرفه ای ترین محصولات چاپی را متناسب با نیازتان و با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات طراحی و چاپ به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش طراحی و چاپ مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات چاپ دیجیتال

خدمات چاپ دیجیتال آنلاین

چاپ دیجیتال روش فوری و سریع تر چاپ افست میباشد . کلیه امور چاپی برای رسیدن به مرحله " آماده تحویل " یک بازه زمانی مشخص را طی می کنند . اما چاپ دیجیتال بازه زمانی کمتری را ( یک الی دو ساعت ) شامل میشود . لازم به ذکر است که گستردگی و کیفیت خدمات چاپ دیجیتال ، به اندازه چاپ افست نیست . اما سرعت تحویل کار در برخی موارد اولویت شماست . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با سرعت و دقت در چاپ دیجیتال ، وعده بهترین ها را به شما می دهد . همچنین تعرفه های چاپ دیجیتال متناسب با هر بودجه ای تنظیم شده اند . و شما بهترین و حرفه ای ترین چاپ دیجیتال را متناسب با نیازتان و با مناسب ترین قیمت سفارش خواهید داد . برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات چاپ دیجیتال به صورت آنلاین و همچنین مشاهده نمونه کار ها و تعرفه ها ، به بخش چاپ دیجیتال مراجعه کنید . لازم به ذکر است که سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی ( امور تبلیغاتی ) در مونیکس ، به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد .

خدمات چاپ دیجیتال آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
چاپ دیجیتال
خدمات هدایای تبلیغاتی آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
هدایای تبلیغاتی

خدمات هدایای تبلیغاتی

خدمات هدایای تبلیغاتی آنلاین

...

خدمات تولید بسته بندی

خدمات تولید بسته بندی آنلاین

...

خدمات تولید بسته بندی آنلاین / خدمات تبلیغاتی آنلاین / امور تبلیغاتی آنلاین
تولید بسته بندی

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.