سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز

سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن نقشه باز با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن نقشه باز

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن نقشه باز

اپلیکیشن نقشه باز چه جور اپلیکیشنیه ؟!

اپلیکیشن های نقشه باز یا Open Map نسل جدیدی از اپلیکیشن های درخواست تاکسی می باشند . البته استفاده اصلی اپلیکیشن اوپن مپ یا نقشه باز فقط درخواست تاکسی نیست . از اپلیکیشن های نقشه باز برای مسیریابی یا ثبت اماکن نیز استفاده می گردد . این نوع از اپلیکیشن ها متصل به یک دیتابیس کامل نقشه می باشند . مخاطب با توجه به نیاز خود در اپلیکیشن شما جستجو می کند . همانطور که ذکر شد در برخی موارد مخاطب از اپلیکیشن نقشه باز ( اوپن مپ ) تاکسی اینترنتی درخواست می کند . اپلیکیشن های نقشه باز اکثراً تحت وب هستند و قابلیت اجرای آفلاین را ندارند . به روز رسانی نقشه این نوع از اپلیکیشن نیز از عهده طراح اپلیکیشن خارج است . اغلب دیتابیس نقشه های اپلیکیشن Open Map از سرور های خارجی است .

سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن نقشه باز ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن نقشه باز ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن نقشه باز

هدف از طراحی اپلیکیشن نقشه باز چیه ؟!

هدف از صرف زمان و هزینه برای طراحی اپلیکیشن های نقشه باز صرفاً کسب درآمد می باشد . این اپلیکیشن ها برای جذب مخاطب احتیاج به تبلیغات گسترده دارند . اما بعضاً از طراحی اپلیکیشن های نقشه باز درآمد قابل توجهی دارند . چند نمونه داخلی از اپلیکیشن های نقشه باز نیز موجود هستند . که علاوه بر کار آفرینی و اشتغال زایی ، خدمات متمایزی را نسبت به تاکسی های تلفنی ارائه می دهند . به طور کلی اپلیکیشن های نقشه باز در صورت تبلیغات گسترده منبع درآمد خوبی خواهد بود . البته لازم به ذکر است که اهداف از طراحی اپلیکیشن های اوپن مپ می تواند حتی یک ایده اختصاصی باشد . در صورتی که ایده ای متمایز برای طراحی اپلیکیشن اوپن مپ دارید ، به راحتی می توانید آن را در اتاق ایده پردازی مونیکس مطرح و پردازش ( به سوی تکامل ) کنید .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن نقشه باز ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن نقشه باز خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن نقشه باز ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.