سفارش طراحی ست اداری

سفارش طراحی ست اداری آنلاین ؛ سفارش طراحی سربرگ ، پاکت نامه اداری ، فولدر ، ... آنلاین | سفارش طراحی گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی ست اداری با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی ست اداری به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های طراحیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی ست اداری

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی گرافیک به بخش سفارش طراحی گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

ست اداری

ست اداری چیه ؟!

ست اداری مجموعه ای متشکل از سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و احیاناً فاکتور و فولدر در جنس و ابعاد مختلف میباشد . ست اداری از لازمه های تبلیغاتی هر شرکت ، سازمان و یا ارگانی میباشد . در ست اداری اکثراً برندینگ لوگو انجام میشود و از معمول مشخصاتی که در آن درج میشود ، میتوان به آدرس شرکت اشاره کرد . زمانی که شما به عنوان مدیر و یا حتی کارمند یک شرکت نسبت به انجام کاری نامه ای را برای فرد یا ارگانی ارسال میکنید ، سربرگ رسمی شرکت شما در پاکت برندینگ شده ، به محتوای نامه شما ، اعتبار می بخشد . از این رو طراحی ست اداری متشکل از طراحی سربرگ ، پاکت ، کارت ویزیت و " فاکتور و فولدر " میباشد . طراحی ست اداری باید به گونه ای ساده و خاص باشد تا مخاطب شما ، بیشتر به طراحی و برندینگ انجام شده در آن دقت کند .

سفارش طراحی ست اداری آنلاین / طراحی ست اداری آنلاین / خدمات طراحی گرافیک ست اداری
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی ست اداری آنلاین / طراحی ست اداری آنلاین / خدمات طراحی گرافیک ست اداری

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری باید چجوری باشه ؟!

همانطور که ذکر شد ، طراحی ست اداری باید در عین خاص بودن ساده باشد . طراحی ست اداری به نوعی برندینگ محسوب میشود . پس اولویت در طراحی ست اداری ، پر اهمیت جلوه دادن لوگوی شماست . برای مثال در طراحی سربرگ لوگوی برند شما در بالای طرح قرار می گیرد و سپس محلی برای متون نوشتاری یا تایپی در اواسط برگه در نظر گرفته میشود . و همچنین لازم به ذکر است که رعایت رنگ سازمانی شرکت / مؤسسه در طراحی ست اداری ، امری اجباری میباشد . در آخر و در پایین طرح نیز آدرس شرکت / مؤسسه شما قرار می گیرد . به طور کلی طراحی ست اداری حتماً باید به گونه ای باشد که برقراری تعاملات میان شما و مخاطب را مطلوب تر جلوه دهد . طراحی پاکت شما نیز تلفیقی از رنگ سازمانی شما ، لوگو و آدرس شما خواهد بود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی ست اداری

چرا به شما سفارش طراحی ست اداری بدیم ؟!

سفارش طراحی ست اداری در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی کارت ویزیت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی ست اداری نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی ست اداری ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی ست اداری خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی ست اداری آنلاین / طراحی ست اداری آنلاین / خدمات طراحی گرافیک ست اداری
خدمات دیگر طراحی گرافیک
طراحی گرافیک دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.