موشن گرافیک

سفارش موشن گرافیک ؛ سفارش آنلاین موشن گرافیک ، خدمات موشن گرافیک | سفارش موشن گرافیک آنلاین

خدمات موشن گرافیک

خدماتی که موشن گرافیک ، شامل آنها میشود ؛ مانند تولید موشن گرافیک در قالب تیزر تبلیغاتی و انیمیشنی کوتاه ، ...

فرم سفارش موشن گرافیک

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

کاربردی یا خیر

در چه مواقی به تیزر تبلیغاتی انیمیشنی نیاز داریم؟

برای تبلیغات یک برند تنها " امور چاپی و کارت ویزیت و تراکت و ... " کافی نیست . برخی از برند ها گاهی اوقات به تیزر تبلیغاتی رو می آورند . سبک جدید این تیزر های تبلیغاتی ، موشن گرافیک نام دارد . ترکیبی از طراحی های گرافیک با موزیک و حرکت کاراکتر ها ! اشکال هندسی و لوگوی شما نیز در تولید موشن گرافیک ، مورد بحث قرار میگیرند . پس برای سفارش موشن گرافیک ، پیش نیاز های شما ، لوگو و ایده های شما هستند . موشن گرافیک می تواند به جز طراحی گرافیک در زیر شاخه برندینگ نیز قرار بگیرد. شاخص های کانال های ویدیویی نشان می دهند که علاقه کاربران به تیزر های تبلیغاتی انیمیشنی حائز اهمیت است . البته ایده پردازی و تبلیغات هدف مند مربوط به بخش برندینگ می باشد . و در این بخش تنها راجب تولید موشن گرافیک بحث خواهیم کرد .

موشن گرافیک - کاربردی یا خیر​
سفارش تیزر انیمیشنی کوتاه آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " تیزر انیمیشنی کوتاه " می باشد ، وارد بخش تیزر انیمیشنی کوتاه شوید .
سفارش تیزر انیمیشنی کوتاه آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
موشن گرافیک - طراحی گرافیک​​

طراحی گرافیک

نقش طراحی گرافیک در تولید موشن گرافیک چیست؟

در بخش قبلی آمد که طراحی گرافیک در تولید موشن گرافیک ، اهمیت دارد . اما چه اهمیتی ؟ موشن گرافیک ، در واقع همان طرح های گرافیکی می باشد ، که با صدا ترکیب شده اند . علاوه بر صدا ( موزیک ) حرکات طرح ها نیز سبب می شود که طرح های گرافیکی " موشن گرافیک " نام بگیرند . تولید موشن گرافیک از ابتدای طراحی لوگو همراه طراحی گرافیک است . البته در بخش طراحی کاراکتر ها یا اشکال نیز ، تیزر انیمیشنی شما را همراهی می کند . در کل اگر موشن گرافیک را یک خانواده در نظر بگیریم ، طراحی گرافیک پدر آن خانواده و برندینگ مادر آن خانواده است . فرزندان آن خانواده نیز به ترتیب فرزند بزرگ نقش ایده پردازی و فرزند کوچک نقش تبلیغات تیزر را ایفا می کنند . دانستیم طراحی گرافیک با تولید موشن گرافیک ارتباط مستقیم دارد . همچنین فرزند بزرگ ایده پردازی این برندینگ را بر عهده دارد . پس ایده پردازی ، در صورت نبود ، خانواده را اندوهگین می سازد .

سفارش تیزر تبلیغاتی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " تیزر تبلیغاتی " می باشد ، وارد بخش تیزر تبلیغاتی شوید .
سفارش تیزر تبلیغاتی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ایده های متحرک

آیا ایده پردازی در تولید موشن گرافیک نیز نقشی را ایفا می کند؟

در " طراحی گرافیک " ذکر شد که ایده پردازی در آن نقش مهمی دارد . پس با ارتباط تولید موشن گرافیک و طراحی گرافیک ، ایده پردازی در این مورد نیز ، نقش اساسی خواهد داشت . اتاق ایده پردازی و مشاوره آنلاین در " موشن گرفیک " نیز آماده خدمات رسانی به شماست . لازم به ذکر است که اتاق ایده پردازی آنلاین ، برای کلیه خدمات مونیکس ، رایگان می باشد . تنها با ثبت نام در سایت می توانید از این قابلیت ، برخوردار شوید . مسلم است که برای تبلیغات برند خود ، ایده هایی دارید . ترکیب ایده های شما و مونیکس و مهارت های ذیل ، مختوم به بهترین خروجی خواهد شد . البته نگران نباشید ! حتی اگر برای تبلیغات برندنتان فعلا ایده ای ندارید نیز ، اتاق ایده پردازی و مشاوره آنلاین ، در خدمت شماست . اگر قصد مطالعه خدمات مونیکس و انتخاب از میان آن ها برای تبلیغات اساسی برند خود را دارید ، وارد بخش " خدمات ما " شوید .

موشن گرافیک - ایده های متحرک​​
سفارش کاراکتر سازی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " کاراکتر سازی " می باشد ، وارد بخش کاراکتر سازی شوید .
سفارش کاراکتر سازی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
موشن گرافیک - سفارش موشن گرافیک​​

تولید موشن گرافیک

بعد از آماده سازی پیش نیاز ها به سفارش موشن گرافیک می پردازیم.

پیش نیاز های تیزر تبلیغاتی انیمیشن خود را آماده کرده ایم . این پیش نیاز های شامل امور طراحی گرافیک می شدند . البته برای سفارش تولید تیزر تبلیغاتی در مونیکس ، احتیاجی به پیگیری هر یک از این ها نخواهید داشت . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس همه پیش نیاز های کلیه خدمات خود را در این مجموعه جمع آوری کرده است . و شما به سادگی می توانید تنها پیگیر هدف اصلی خود از سفارش باشید . البته سفارش تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما ، مرحله به مرحله با تائید شما پیش خواهد رفت . کلیه مراحل ذیل به صورت آنلاین طی خواهد شد . و از منزل یا پشت میز کار خود ، به سادگی می توانید سفارشات خود را مدیریت کنید . البته لازم به ذکر است که بحث تخفیف های ویژه در سفارش تولید تیزر تبلیغاتی انمیشینی نیز ، صادق است .

سفارش انیمیشن آموزشی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " انیمیشن آموزشی " می باشد ، وارد بخشانیمیشن آموزشی شوید .
سفارش انیمیشن آموزشی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

انواع موشن گرافیک

موشن گرافیک به چند دسته تقسیم می شود؟

کلیه پیش نیاز ها فراهم و شما نسبت به سفارش تولید موشن گرافیک آنلاین اقدام کردید . ثبت سفارش موشن گرافیک آنلاین به سلیقه شما نیز بستگی دارد . که کدامیک از انواع آن را انتخاب خواهید کرد . تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، می تواند تلفیقی از اشکال هندسی باشد . همچنین می تواند کاراکتر های طراحی شده را متحرک سازد . تیزر تبلیغاتی انیمیشنی در حال حاضر تبدیل به یکی از قطب های اساسی تبلیغات شده است . پس برای طراحی تیزر تبلیغاتی انیمیشنی خود ، باید ایده های اساسی خرج کنید ! مشتریان شما ، با تیزر تبلیغاتی شما ، شما را می بینند . و انتخاب یا عدم انتخاب شما توسط آن ها ، به تبلیغات شما بستگی خواهد داشت . سلیقه شما و کاربرانتان نیز در این موضوع ، دخیل است . چرا که تیزر تبلیغاتی شما باید سلیقه بازار هدف شما را نیز در بر گیرد . پس اینجا احتیاج به مجموعه ای خواهید داشت ، که در برابر کیفیت کار شما ، مسئول باشد .

موشن گرافیک - انواع موشن گرافیک​​​
سفارش انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " انیمیشن تبلیغ محور " می باشد ، وارد بخش انیمیشن تبلیغ محور شوید .
سفارش انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
موشن گرافیک - سبک ضمانت مونیکس​​

سبک ضمانت مونیکس

ضمانت خدمات سفارش شده به مونیکس چگونه می باشد؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، برای کلیه خدمات خود ضمانت های ویژه در نظر گرفته است . تا با آسودگی کامل ضمن ثبت سفارش اقدام نمایید . ضمانت های نام برده " بهترین کیفیت با پایین ترین قیمت و رعایت سرعت در زمان تحویل " می باشند . کلیه خدمات مونیکس مشمول این ضمانت خواهند بود . لازم به ذکر است سفارش تولید موشن گرافیک آنلاین ( تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ) نیز مشمول این ضمانت می باشد . همانطور که ذکر شد تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما ، هویت بصری برندتان در مقابل مشتریانتان است . پس امری مهم و حیاتی می باشد ! شما لایق بهترین ها هستید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، با بهره گیری از جدیدترین متد ها و استاندارد های گرافیکی ، بهترین بودنتان را ضمانت می کند . لازم به ذکر است که مونیکس در قبال اجرای کامل سفارش شما ، مسئول خواهد بود .

سفارش کاراکتر سازی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " تصویر متحرک " می باشد ، وارد بخش تصویر متحرک شوید .
سفارش کاراکتر سازی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک

صدا گذاری

صدا گذاری تیزر های تبلیغاتی انیمیشنی به چه صورت است؟

دانستیم که تیزر تبلیغاتی انیمیشنی ، همان طرح های گرافیک تلفیق شده با صدا و حرکات هستند . پس در این جا بحث صدا گذاری نیز مطرح می باشد . صدا گذاری تیزر تبلیغاتی از موارد مهم در ایده پردازی آن می باشد . چرا که نسبت هیجان صدا ها با تحرک اشکال و کاراکتر ها باید در تناسب باشند . گاهی اوقات استفاده از موزیک تند و گاهی موزیک ملایم ملزوم می باشند . گاهی نیز احتیاج به میکس صدای حقیقی با موزیک پس زمینه می باشد . کلیه امور صدا گذاری نیز بخشی از سفارش تیزر تبلیغاتی انیمیشنی شما خواهند بود . و با تلفیق سلیقه شما و ایده و مهارت های ما ، مسلم است که خروجی ، مختوم به عالی خواهد شد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس کلیه پیش نیاز های شما جهت رسیدن به سفارش هدف را فراهم می آورد . و احتیاجی به پیگیری ریز جزئیات و اتلاف وقت خود ، نخواهید داشت . هر مرحله از تولید تیزر تبلیغاتی با هماهنگی شما پیش خواهد رفت . و مرحله به مرحله از شما تائید خواهیم گرفت . تا در آخر خروجی کار بنا به رعایت ضمانت های مونیکس ، تحویل شما گردد .

موشن گرافیک - صدا گذاری​​
سفارش انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش تولید تیزر تبلیغاتی موشن شما " انیمیشن اطلاع رسانی " می باشد ، وارد بخش انیمیشن اطلاع رسانی شوید .
سفارش انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / سفارش موشن گرافیک آنلاین / سفارش تولید موشن گرافیک
موشن گرافیک - موشن گرافیک آنلاین​​​

موشن گرافیک آنلاین

آیا سفارش تولید موشن گرافیک آنلاین نیز امکان پذیر است؟

در قبل هم ذکر شد که کلیه خدمات مونیکس ، قابلیت ثبت سفارش آنلاین را دارا هستند . سفارش تیزر تبلیغاتی انیمیشینی نیز از این قاعده مستثنا نیست . اتاق ایده پردازی آنلاین نیز در خدمت شماست . شما می توانید از منزل یا پشت میز کار خود ، به راحتی نسبت به ثبت سفارشات تبلیغاتی خود ، اقدام نمایید . این سفارشات " طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، چاپ و تبلیغات ، ... " می باشند . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس کلیه خدمات تبلیغاتی را به شما مشتریان عزیز قابل ارائه دانسته است . و همانطور که عرض شد کلیه خدمات ذیل ، برای تمامی نقاط ایران ، قابلیت ثبت سفارشات آنلاین را دارا هستند . همیطور تخفیف های ویژه برای هر نوع سفارش خود خواهید داشت . که به راحتی و با اعمال آن ها بهترین کیفیت را با پایین ترین قیمت سفارش داده اید .

نمونه کار موشن گرافیک
نمونه طراحی و تولید تیزر انیمیشنی کوتاه ، تیزر تبلیغاتی ، کاراکتر سازی ، انیمیشن آموزشی ، ...

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.