ثبت سفارش موشن گرافیک آنلاین

ثبت سفارش موشن گرافیک آنلاین ؛ سفارش موشن گرافیک آنلاین ، سفارش خدمات موشن گرافیک | سفارشات موشن گرافیک آنلاین

فرم سفارش موشن گرافیک

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

موشن گرافیک

موشن گرافیک دیگه چیه ؟!

موشن گرافیک تلفیق طرح های گرافیکی با حرکات و ترجیحاً صدا می باشد . استفاده برند ها از موشن گرافیک به تیزر های تبلیغاتی یا تبلیغ محور محدود می شود . موسیقی پس زمینه موشن گرافیک نقش اساسی را در ساخت هویت بصری خواهد داشت . برندینگ با موشن گرافیک به دلیل قابلیت محتوا سازی بدون محدودیت ، بسیار ساده ، بهینه و کاربردی خواهد بود . در بخش های مختلف در مورد اهمیت هر یک از زیر شاخه های موشن گرافیک به طور کامل ذکر گردیده است . به طور مختصر می توان گفت که موشن گرافیک هدف تبلیغاتی دارد . حتی موشن گرافیک های آموزشی نیز می توانند در قالب آموزشی و در عین حال یک ارائه تبلیغ یا برندینگ تولید شوند . همچنین یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در تیزر های تبلیغاتی موشن گرافیک می تواند نقش اساسی گویندگی در ساخت هویت بصری بهینه باشد .

موشن گرافیک / ثبت سفارش موشن گرافیک
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش موشن گرافیک / ثبت سفارش موشن گرافیک

سفارش موشن گرافیک

سفارش موشن گرافیک آنلاین ؟!

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس یک آژانس تبلیغاتی آنلاین در زمینه کلیه امور تبلیغات و برندینگ می باشد . موشن گرافیک یکی از امور تبلیغاتی بسیار مهم و با بازدهی بسیار بالاست . سفارشات موشن گرافیک به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده در مونیکس قابل ثبت می باشند . از امور زیر شاخه و مربوط به موشن گرافیک می توان به : تیزر انیمیشنی کوتاه ، تیزر تبلیغاتی ، کاراکتر سازی ، انیمیشن آموزشی ، انیمیشن تبلیغ محور ، تصویر متحرک و انیمیشن اطلاع رسانی اشاره کرد . در مونیکس کلیه مراحل اجرای سفارشات ، توسط مشتریان عزیز قابل پیگیری می باشند . همچنین ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات شما عزیزان ، در جهت اطمینان خاطر شما انجام می گردد . همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود و بدون مراجعه حضوری به سادگی و با تخفیف ویژه اولین سفارش ، موشن گرافیک خود را آنلاین سفارش دهید !

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارشات موشن گرافیک

چرا سفارش آنلاین موشن گرافیک ؟!

همانطور که ذکر شد سفارش آنلاین خدمات موشن گرافیک در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . ثبت سفارشات تولید موشن گرافیک از هر نقطه در ایران و همچنین بدون هیچ محدودیت زمانی و به صورت شبانه روزی قابل انجام می باشند . با سفارش آنلاین موشن گرافیک ، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین تخفیف های ویژه مونیکس ، شما را برای سفارش خدمات ذیل با قیمت مناسب همراهی خواهند کرد . در پایان شما بهترین کیفیت خروجی را با مناسب ترین قیمت دریافت خواهید کرد . البته تبلیغات هدفمند احتیاج به ایده های هوشمندانه دارند . اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس شما را در بررسی ، پردازش و ویرایش ایده هایتان همراهی خواهد کرد . تلفیق سلیقه شما با تجربه و تخصص ما در " تولید موشن گرافیک " بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

سفارشات موشن گرافیک / ثبت سفارش موشن گرافیک

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.