سفارش طراحی موکاپ

سفارش طراحی موکاپ ؛ سفارش آنلاین طراحی موکاپ | سفارش برندینگ آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی موکاپ با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی موکاپ به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های سفارشتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی موکاپ

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی موکاپ

طراحی موکاپ چیه ؟!

وقتی شما قصد تبلیغ بنری یا تیزری محصول تولید نشده خود داشته باشید ، از موکاپ فرضی آن استفاده می کنید . به این صورت که پس از طراحی موکاپ متناسب با محصول خود ، آن را در بنر تبلیغاتی خود ، درج میکنید . البته طراحی موکاپ برای تبلیغات بنری محصول از پیش تولید شده هم کاربرد دارد . اما گاهی اوقات طراحی موکاپ را به عکاسی صنعتی ، ترجیح خواهید داد . با این تفاسیر ، موکاپ برندینگ از جمله موارد بسیار حائز اهمیت در تبلیغات بنری هر برندی است . نکته : البته در اینجا توضیحاتی از استفاده موکاپ در تیزر تبلیغاتی ذکر نخواهد شد . برای تولید تیزر تبلیغاتی ، احتیاج به موکاپ سه بعدی خواهید داشت . که از مسیر طراحی سه بعدی و سپس طراحی موکاپ 3D می توانید آن را سفارش دهید .

سفارش طراحی موکاپ آنلاین / طراحی موکاپ آنلاین / خدمات برندینگ موکاپ
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی موکاپ آنلاین / طراحی موکاپ آنلاین / خدمات برندینگ موکاپ

برندینگ با موکاپ

هدف از موکاپ برندینگ چیه ؟!

موکاپ برندینگ یکی از امور تبلیغاتی متشکل از طراحی گرافیک و برندینگ است . شما به راحتی می توانید یک تصویر شبه واقعی از یک لیوان یا یک کاتالوگ با نام برند خود داشته باشید . و یا حتی می توانید تبلیغاتی از برند خود را در یک بیلبورد به صورت غیر حقیقی انجام دهید . به صورتی که موکاپی از تبلیغات شما بر روی بیلبورد دلخواه شما طراحی می کنیم ؛ سپس از آن تصویر برای طراحی تبلیغات بنری خود ، استفاده می کنید . به طور کلی طراحی موکاپ ، یک عکاسی غیر واقعی محسوب میشود . با طراحی موکاپ ، تصاویری اصیل و با کیفیت منتشر خواهید کرد . البته رعایت مسائل قانونی در طراحی موکاپ بسیار حائز اهمیت است . شما نمی توانید لوگوی خود را در تصویری به جای لوگوی یک رستوران معروف موکاپ کنید . این موکاپ رسماً خلاف قوانین کپی رایت میباشد !

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی موکاپ

چرا به شما سفارش طراحی موکاپ بدیم ؟!

سفارش طراحی موکاپ در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی موکاپ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مشاورین و مجریان برندینگ مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های برندینگ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی موکاپ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی موکاپ ، رعایت استاندارد های برند سازی مدرن و امور گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات برندینگ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی موکاپ خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی موکاپ آنلاین / طراحی موکاپ آنلاین / خدمات برندینگ موکاپ
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.