سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای

سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن رسانه ای با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن رسانه ای

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن رسانه ای​

اپلیکیشن رسانه ای چه جور اپلیکیشنیه ؟!

اپلیکیشن های رسانه ای و یا چند رسانه ای سرویس هایی برای اشتراک ویدیو می باشند . اشتراک ویدیو توسط این اپلیکیشن ها می تواند به صورت کاربری و یا شخصی باشد . به صورتی که شما به عنوان مدیر اجرایی این اپلیکیشن با اجازه کارگردان ها و تهیه کنندگان ، فیلم های سینمایی یا سریالی آن ها را در اپلیکیشن خود به اشتراک می گذارید . سپس در قبال ارائه خدمات پخش این فیلم و سریال ها از مخاطبین حق اشتراک دریافت می کنید . استفاده کاربری نیز به این صورت می باشد که شما برای افرادی که در اپلیکیشن شما ثبت نام کرده اند قوانینی را درج کرده و از آن ها می خواهید تا با رعایت قوانین ذیل نسبت به اشتراک ویدیو های سرگرم کننده ، فیلم و موسیقی و ... اقدام نمایند . البته لازم به ذکر است که مدیریت اپلیکیشن اجتماعی باید به صورت اصولی و با رعایت کامل قوانین صورت بگیرد .

سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن رسانه ای ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن رسانه ای ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن رسانه ای

هدف از طراحی اپلیکیشن رسانه ای چیه ؟!

همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، دریافت حق اشتراک از بینندگان و مخاطبین فیلم و سریال ها نوعی کسب درآمد می باشد . همچنین برای استفاده کاربران از دانلود / آپلود نیز می توانید در ابتدای ویدیو ها تبلیغات تبادلی یا یک طرفه دریافت کنید . اپلیکیشن های رسانه ای غیر از کارایی های ذکر شده می توانند توسط یک ایده اختصاصی و متمایز نیز اجرا شوند . وجود وجه تمایز در اپلیکیشن رسانه ای شما می تواند سکوی پرتابی برای جذب مخاطب بیشتر نیز باشد . در اپلیکیشن های رسانه ای میزان بازدید ویدیو ها بسیار حائز اهمیت است . همچنین برخی از این سرویس های اشتراک ویدیو نظر سنجی نیز دارند . در این صورت جلب نظر کاربران بسیار مهم خواهد بود . مدیریت نظرات جعلی و یا حتی واقعی اما بدون رعایت قوانین اپلیکیشن شما نیز امری بسیار حایز اهمیت و تاثیر گذار است .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن رسانه ای ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن رسانه ای خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن رسانه ای ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.