سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو آنلاین ؛ سفارش طراحی آرم یا نماد تجاری آنلاین | سفارش طراحی گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی لوگو با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی لوگو به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های طراحیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی لوگو

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی گرافیک به بخش سفارش طراحی گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

لوگو چیست !

به چه کارم میاد ؟!

لوگو ، آرم ، نماد یا همان نشان تجاری ، چهره ای از نام برند شماست . در برخی موارد لوگوی شما میتواند در امور برندینگ کسب و کار شما نیز دخیل باشد . ( اولین مرحله برند سازی طراحی لوگو میباشد . ) پس امری با این اهمیت ، لوگو میتواند عاملی برای صعود یک کسب و کار باشد . طراحی یک لوگوی مناسب شما را تا به پیشرفت کسب و کارتان می کشاند ! لوگو اولین نشانی است که مخاطبانتان از شما می بینند . به همین دلیل ممکن است با طراحی یک لوگوی نامناسب برای کسب و کار خود ، به سقوط برسید ! طراحی یک لوگو باید هدفمند بوده و سلیقه مخاطبین شما را جلب خود کند . گاهی اوقات مخاطبینتان شما را با لوگوی برندتان قضاوت می کنند ! در پایان باید اشاره نمود که طراحی یک لوگوی هدفمند باید تلفیقی اشتراکی از سلیقه شما و مخاطبینتان باشد .

سفارش طراحی لوگو آنلاین / طراحی لوگو آنلاین / خدمات طراحی گرافیک لوگو
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی لوگو آنلاین / طراحی لوگو آنلاین / خدمات طراحی گرافیک لوگو

انواع لوگو

لوگوی من قراره چه شکلی باشه ؟!

لوگو ها انواع مختلفی دارند . در برخی لوگو ها نام برند با فونت ساختگی طراحی میشوند . به این دسته از لوگو ها تایپوگرافی گفته میشود . همچنین در برخی تایپوگرافی ها ، حروف با المان هایی مربوط به کسب و کار شما تلفیق میشوند . و گاهی اوقات نیز شما قصد دارید که به یک المان ( حتی شاید اشکال هندسی ) خاص قدرت ببخشید و جهت اجرای این امر از سادگی در کنار یک المان بزرگتر نسبت به نام برندتان اقدام می کنید . ( برای مثال شرکت آمریکایی در دسته کامپیوتر و موبایل از المان " سیب " استفاده کرده و همگان این برند را با لوگوی ذیل میشناسند . ) البته انتخاب نوع لوگو از مواردی میباشد که نوع کسب و کار شما نیز در آن دخیل است . و لوگوی شما باید متناسب با نوع کسب و کار شما باشد . ( در بخش قبل توضیحات کامل ترین ) ذکر گردید .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی لوگو

چرا به شما سفارش طراحی لوگو بدیم ؟!

سفارش طراحی لوگو در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی لوگوی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی لوگو نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی لوگو ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی لوگوی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی لوگو آنلاین / طراحی لوگو آنلاین / خدمات طراحی گرافیک لوگو
خدمات دیگر طراحی گرافیک
طراحی گرافیک دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.