سفارش چاپ لیبل

سفارش چاپ لیبل آنلاین ؛ سفارش آنلاین لیبل | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات چاپ لیبل با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش چاپ لیبل به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های کار چاپیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

چاپ لیبل

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ و تبلیغات به بخش سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

چاپ لیبل

چاپ لیبل یا همون برچسب به چه دردی میخوره ؟!

از چاپ لیبل برای پوشاندن قسمتی در محصولات تولیدی در جهت برندینگ انجام میشود . برای مثال زمانی که محصول خود را تولید و در جلد نایلونی بسته بندی می کنید ، از چاپ لیبل برای درج نام برند ، مشخصات و محتویات داخل بسته استفاده می شود . استفاده دیگری که از لیبل ها میشود ، برچسب اموال است . اکثر شرکت ها ، ارگان ها و یا اداره ها و سازمان ها ، برای نشان گذاری اموال عمومی خود ، از برچسب اموال استفاده می کنند . و یا حتی برخی کترینگ / رستوران ها که از پوشش سلفونی برای غذا های بیرون بر خود استفاده می کنند ، یک لیبل با نام کترینگ / رستوران خود بر روی پوشش سلفونی درج می کنند . البته لازم به ذکر است که چسباندن لیبل بر سطح دیوار های شهر ، امری تبلیغاتی اما ناجوانمردانه میباشد که چهره زیبای شهر ها را خراب میکند .

سفارش چاپ لیبل آنلاین / چاپ لیبل آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات لیبل
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ لیبل آنلاین / چاپ لیبل آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات لیبل

لیبل ، برچسب

لیبل من چه چوری چاپ میشه ؟!

جنس لیبل ها به نوعی محدود می باشد . از گستردگی جنس لیبل چاپی فقط میتوان به بدون روکش و با روکش سلفون مات / براق اشاره کرد . ابعاد لیبل چاپی ، به طور کامل بنا به نیاز شما اندازه گیری میشود . برای مثال از مواردی که در بخش قبلی ذکر شد ؛ لیبل های روی پوشش سلفونی غذا ها ، اغلب در ابعاد کوچک چاپ می شوند . از مهم ترین موارد در چاپ لیبل ، کیفیت کاغذ آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در قبال هزینه ای که انجام می دهید ، مسئول است . چاپ لیبل بی کیفیت تنها هدر دادن بودجه امور تبلیغاتی شماست . اما شما لایق بهترین ها هستید ؛ به این منظور ، چاپ لیبل در مونیکس بر روی کاغذ بسیار مرغوب و با کیفیت انجام میشود . و این مورد از تعهدات مونیکس در برابر " چاپ لیبل " میباشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ لیبل​

چرا به شما سفارش چاپ لیبل بدیم ؟!

سفارش چاپ لیبل در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ لیبل خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ لیبل نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ لیبل ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ لیبل خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ لیبل آنلاین / چاپ لیبل آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات لیبل
خدمات دیگر چاپ و تبلیغات
چاپ و تبلیغات دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.