چاپ لیبل دیجیتال

سفارش چاپ لیبل دیجیتال ؛ سفارش چاپ دیجیتال لیبل | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش لیبل دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

لیبل دیجیتال

چاپ لیبل دیجیتال چه جوری میشه ؟!

چاپ لیبل اغلب برای درج بر روی محصولات انجام می گردد . همچنین استفاده های خلاقانه از چاپ لیبل نیز انجام می شود . برای مثال برخی از کترینگ ها مشخصات لوگو ، آدرس و تماس خود را در قالب یک لیبل با سایز متوسط بر روی ظروف غذایی خود می چسبانند . چاپ لیبل به گفتار عامهبرچسب نیز شنیده می شود . به طور کلی کسب کار های مختلف استفاده های متفاوتی را می توانند از چاپ لیبل داشته باشند . یکی از استفاده های غیر عمومی از لیبل ها نیز ثبت تغییرات جزئی در بسته بندی های چاپی می باشد . برای مثال زمانی که محصول شما به روز می باشد اما مشخصات بسته بندی هایتان از محصولات قبلی شماست ، می توانید از لیبل برای درج مشخصات جدید استفاده کنید . چاپ لیبل بسیار کاربردی است ولی استفاده از آن در برخی موارد ، برندینگ و تبلیغاتی نیست .

سفارش چاپ لیبل دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال لیبل / لیبل دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ لیبل دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال لیبل / لیبل دیجیتال

چاپ لیبل دیجیتال

چرا چاپ دیجیتال لیبل ؟!

به طور کلی چاپ دیجیتال نسبت به افست کیفیت مطلوب اما غیر عالی را دارد . اما تفاوت هایی میان چاپ دیجیتال لیبل و چاپ افست آن وجود دارد . این تفاوت ها گاهی اوقات چاپ دیجیتال لیبل را نسبت به نوع چاپی افست ، برتری می دارند . برای مثال سری چاپ های افست اغلب فرم های هزار تایی می باشند . اما در چاپ دیجیتال محدودیتی در انتخاب تعداد وجود ندارد . یعنی به طور کلی تعداد کمتر از فرم هزار تایی با چاپ دیجیتال مقدور خواهد بود . همچنین زمان تحویل در فرم های چاپی افست اغلب بازه ای میان سه تا هفت روز می باشد . اما زمان تحویل چاپ دیجیتال یک الی شش ساعت می باشد . نکته بسیار حائز اهمیت در چاپ دیجیتال مقرون به صرفه نبودن این نوع چاپ می باشد . به هر حال در مواردی که سرعت چاپ بسیار پر اهمیت است ، چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست در اولویت خواهد بود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ لیبل دیجیتال

چرا به شما سفارش چاپ لیبل دیجیتال بدیم ؟!

سفارش چاپ لیبل دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ دیجیتال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ دیجیتال ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ دیجیتال نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ لیبل دیجیتال ، رعایت استاندارد های چاپی مدرن آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپی دیجیتال و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ لیبل دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ لیبل دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال لیبل / لیبل دیجیتال
خدمات دیگر چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.