سفارش انیمیشن اطلاع رسانی

سفارش انیمیشن اطلاع رسانی ؛ سفارش طراحی و ساخت موشن گرافیک | سفارش موشن گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات انیمیشن اطلاع رسانی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش انیمیشن اطلاع رسانی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های موشن گرافیکتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

انیمیشن اطلاع رسانی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

انیمیشن اطلاع رسانی

انیمیشن اطلاع رسانی چیه ؟!

موشن گرافیک اطلاع رسانی یکی از انواع تیزر های تبلیغاتی میباشد . در این نوع از موشن گرافیک ، رویداد برگزاری همایش یا مراسم خاصی اطلاع رسانی می شود . البته جذابیت موشن گرافیک اطلاع رسانی بر تعداد شرکت کننده های همایش شما تاثیر خواهد گذاشت ! موسیقی پس زمینه موشن گرافیک اطلاع رسانی نیز مانند کلیه انواع موشن گرافیک در جذابیت آن تاثیر دارد . در انیمیشن های اطلاع رسانی شما قصد جذب مخاطبین بیشتر برای مراسم خود دارید . به این منظور استفاده از کاراکتر ها برای ساخت هویت بصری جایز نیست . اما گویندگی این نوع موشن گرافیک بسیار حائز اهمیت می باشد . چون در میان بازدید کنندگان مخاطبینی نیز هستند که ویدیوی شما را تماشا نمی کنند . شما هم این هدف را ندارید ! صرفاً قصد دارید موضوعی را اطلاع رسانی کنید .

سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / تولید انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / خدمات تولید انیمیشن اطلاع رسانی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / تولید انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / خدمات تولید انیمیشن اطلاع رسانی

موشن گرافیک اطلاع رسانی

موشن گرافیک اطلاع رسانی به چه دردی می خوره ؟!

در موشن گرافیک اطلاع رسانی دو هدف تبلیغاتی مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد . هدف تبلیغاتی مستقیم آن می تواند برندینگ لوگوی شما باشد . وقتی مخاطب کلیپ موشن گرافیک شما را تماشا می کند ، نام شما گوش نوازی میکند . پس برای جمع آوری اطلاعات راجب شما ، تحقیق خواهد کرد . و در روش غیر مستقیم شما مخاطب خود را با موشن گرافیک اطلاع رسانی به همایشی دعوت می کنید . سپس در همایش خود ، نسبت به تبلیغ محصولات و خدمات خود اقدام میکنید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در قبال پردازش ، بررسی و اجرای ایده های شما در تولید موشن گرافیک اطلاع رسانی مسئول می باشد . و کیفیت خروجی عالی از تعهدات مونیکس است . در مونیکس می توانید موشن گرافیک اطلاع رسانی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی

چرا به شما سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی بدیم ؟!

سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های موشن گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در تولید انیمیشن اطلاع رسانی ، رعایت استاندارد های صداگذاری و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات موشن گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، تولید انیمیشن اطلاع رسانی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش تولید انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / تولید انیمیشن اطلاع رسانی آنلاین / خدمات تولید انیمیشن اطلاع رسانی
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.