طراحی گرافیک

سفارش طراحی گرافیک ؛ سفارش آنلاین طراحی گرافیک ، خدمات طراحی گرافیک | سفارش طراحی گرافیک آنلاین

خدمات طراحی گرافیک

خدماتی که طراحی گرافیک ، شامل آنها میشود ؛ مانند طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، ...

فرم سفارش طراحی گرافیک

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی گرافیک به بخش سفارش طراحی گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ

ارتباط میان طراحی و چاپ چه میباشد؟

در ابتدا لازم به ذکر است که کلیه اقلام چاپی مانند کارت ویزیت ، تراکت ، بروشور ، ... از طراحی مشخص و ثابتی پیروی نمیکنند . بلکه کلیه اقلام نام برده ، از یک طراحی منحصر به فرد برای یک سفارش اختصاصی ، چاپ می شوند . گرافیست در ابتدا ، ایده ها و متون تبلیغاتی شما را متناسب با اصول برندینگ مدرن به یک فرمت قابل چاپ تبدیل می کند . سپس با تلفیق ایده های شما ، تجربیات خویش و تائید نهایی خودتان ، فایل طراحی شما آماده چاپ است ! اگر طراحی محصولات چاپی شما مطابق با سلایق بازار هدفتان باشد ، قطعاً بازدهی کامل از تبلیغات را به دنبال دارد . به این منظور نقش طراحی گرافیک در چاپ بسیار حائز اهمیت می باشد . البته با وجود ارتباط گسترده طراحی با چاپ ، این خدمات گاهی اوقات برای تبلیغات بنری نیز مورد استفاده خواهد بود .

ارتباط طراحی با چاپ | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...
سفارش طراحی لوگو آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی لوگو " می باشد ، وارد بخش طراحی لوگو شوید .
سفارش طراحی لوگو آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
اهمیت طراحی گرافیک | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...

اهمیت طراحی گرافیک

طرح های گرافیکی در تبلیغات برندمان چه اهمیتی دارند؟

شما با یک کارت ویزیت به مشتری تان معرفی می شوید ، آن چیزی که در نگاه اول مشتری تان را جذب می کند ، طراحی کارت ویزیت شما می باشد . یک طراحی جذاب قطعا چشم نوازی خواهد کرد . به طور کلی خوانایی متون تبلیغاتی کلیه محصولات چاپی به هدفمند بودن طراحی آن ها بستگی دارد . مسلماً یک طراحی جذاب و هدفمند با مشتری شما ارتباطی هدفمند نیز برقرار می کند . اگر مخاطبتان به طراحی محصولات چاپی شما احساس خوشایندی پیدا کند ، برندتان به هدف تبلیغاتی خود خواهد رسید . برای مثال تابلو های تبلیغاتی نصب شده در بزرگراه ها اغلب مورد توجه سرنشینان خودرو های در حال تردد قرار می گیرند . در واقع ایده های پنهان در طراحی گرافیکی آن ها ، دلیل اصلی توجه سرنشینان می باشد . این توجه ، هدف برند تبلیغ کننده از تبلیغات خود بوده است !

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی کارت ویزیت " می باشد ، وارد بخش طراحی کارت ویزیت شوید .
سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ایده های بکر

نقش ایده پردازی ها در طراحی گرافیک

دانستیم که طراحی گرافیک در تبلیغات یک برند ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . همچنین ایده های شما ، نقش اساسی در اهداف تبلیغاتی شما خواهد داشت . برخی کسب و کار ها به ایده های شاخص وجه تمایز می بخشند و با مشاهده خروجی اجرایی تبلیغات آن ها متوجه یک یا چند وجه تمایز می شویم . وجه تمایز ایده های تبلیغاتی نیز یکی از موارد حائز اهمیت در تبلیغات یک برند است . برخی از محصولات چاپی مخاطبین خود را به سمت مطالعه متون تبلیغاتی درج شده ، هدایت می کنند . این نوع از محصولات چاپی ، اصول برندینگ هدفمند را در خود نهفته اند . به طور کلی می توان گفت که بازدهی بالای برخی از تبلیغات ، با ایده های نهفته در آن ها متناسب است . در واقع تلفیق ایده ها با متون تبلیغاتی و طراحی گرافیک جذاب باعث برقراری ارتباط میان یک برند و بازار هدف خواهند شد .

نقش ایده ها در تبلیغات | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...
سفارش طراحی ست اداری آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی اداری " می باشد ، وارد بخش طراحی ست اداری شوید .
سفارش طراحی ست اداری آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
طراحی لوگو | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...

طراحی نماد یا آرم تجاری

نقش طراحی لوگو در برندینگ چیست؟!

تا اینجا در مورد ارتباط میان طراحی و چاپ ذکر گردید . اما نام سازمان ، ارگان و یا شرکت شما در چه قالبی به مشتری تان نمایش داده شود ؟ طراحی لوگو از مهم ترین و پر اهمیت ترین زیر شاخه های طراحی گرافیک است . و طراحی لوگوی شما متناسب با اعتبار شماست ! طراحی لوگو باید به گونه باشد که سلیقه شما و مخاطبینتان را حفظ نماید . پس در طراحی لوگو ، باید ایده هایتان را در مسیر سلیقه بازار هدفتان قرار دهید . لازم به ذکر است که طراحی لوگو در برندینگ بسیار حائز اهمیت است . شما برای شروع یک برندینگ هدفمند قطعاً به یک نماد تجاری ( لوگو ) احتیاج خواهید داشت . حتی بسیاری از کسب و کار های کوچک نیز یک لوگوی انحصاری برای نام برند خود دارند . اهمیت طراحی لوگو به حدی است که برخی برند ها برای ریبرندینگ " باز طراحی لوگو " را برای شروع انتخاب می کنند .

سفارش طراحی کاتالوگ آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی کاتالوگ " می باشد ، وارد بخش طراحی کاتالوگ شوید .
سفارش طراحی کاتالوگ آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

طراحی گرافیک ، وب سایت

طراحی گرافیک و طراحی وب سایت چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟

با مشاهده یک وب سایت ، در ابتدا رابط کاربری آن وب سایت توجه ما را جلب می کند . رابط کاربری گرافیکی مناسب در کنار تولید محتوای شاخص ، وب سایت شما را به آمار بازدید بالاتری سوق می دهند . از این رو نقش طراحی گرافیک در یک وب سایت میتواند بسیار حیاتی باشد . پس با این توصیف ، رد پای طراحی گرافیک تنها در اقلام چاپی دیده نمی شود . برای مثال می توان به طراحی بنر های تبلیغاتی وب سایت ها و یا حتی شبکه های اجتماعی اشاره داشت . همچنین رابط کاربری گرافیکی یک وب سایت تاثیر مستقیم بر تعداد کاربران دائم یک وب سایت خواهد داشت . لازم به ذکر است که هر وب سایت یک نام و نشان منحصر به فردی دارد . پس نقش طراحی لوگو برای ساخت هویت بصری در ذهن کاربران وب سایت نیز یکی دیگر از ارتباطات آشکار طراحی گرافیک با وب سایت می باشد .

وب سایت ها | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...
سفارش طراحی پوستر آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی پوستر " می باشد ، وارد بخش طراحی پوستر شوید .
سفارش طراحی پوستر آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
نقش گرافیست | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...

گرافیست ها می رانند

گرافیست ها چگونه افرادی هستند؟

ماشین تبلیغات کلیه کسب و کار ها را گرافیست ها می رانند . گرافیست ها با استفاده از تجربه خویش بهترین رنگ بندی ها را متناسب با نوع کسب کار شما و در جهت برندینگ هدفمند انتخاب میکنند . همچنین گرافیست ها بنا بر تجربه ایشان بازار هدف شما و رقبای شما را می شناسند . از این رو در جهت ایجاد وجه تمایز در برندینگ امور تبلیغاتی شما کوتاهی نخواهند کرد . بلکه تخصص زیادی را برای انجام این کار دارند . دانستیم که طراحی گرافیک مهم ترین نقش را در تبلیغات دارند . پس انتخاب یک گرافیست ماهر برای اجرای امور طراحی تبلیغاتی برندتان بسیار حیاتی خواهد بود . چرا که میزان تخصص فرد گرافیست در خروجی نهایی کار شما آشکار است . لازم به ذکر است که ضمانت اجرای سفارش امور طراحی تبلیغاتی شما با بهترین کیفیت خروجی نهایی ، از تعهدات مونیکس می باشد .

سفارش طراحی تراکت آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی تراکت " می باشد ، وارد بخش طراحی تراکت شوید .
سفارش طراحی تراکت آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین

تضمین از سوی مونیکس

مونیکس چه تضمینی را برای بهترین بودنتان دارد؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، با استفاده از مدرن ترین متد ها و با بهره گیری از استاندارد های جهانی به روز ، تضمین بهترین کیفیت خروجی نهایی را به شما خواهد داد . طراحی گرافیک نیز مانند کلیه خدمات دیگر مونیکس ، شامل ارائه ضمانت نامه آنلاین خواهد بود . رضایت شما مشتریان عزیز از اهداف اصلی مونیکس می باشد . هدف شما نیز سفارش بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت می باشد . مونیکس خود را در قبال بودجه ای که برای تبلیغات برند خود در نظر گرفته اید ، مسئول می داند . در زمینه طراحی گرافیک ، تلفیق سلیقه شما با تجربه و مهارت های گرافیست سبب خروجی نهایی بی نظیری خواهد شد که بی شک لایق آن هستید . لازم به ذکر است که خدمات طراحی گرافیک ، قابلیت ثبت سفارش آنلاین را شامل می شود و به راحتی می توانید نسبت به سفارش طراحی آنلاین اقدام نمایید .

ضمانت کیفیت | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...
سفارش طراحی بروشور آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش طراحی آنلاین شما " طراحی بروشور " می باشد ، وارد بخش طراحی بروشور شوید .
سفارش طراحی بروشور آنلاین / سفارش طراحی گرافیک آنلاین
طراحی به صورت آنلاین | طراحی گرافیک ؛ سفارش طراحی آنلاین ، طراحی لوگو ، طراحی و چاپ ، ...

طراحی آنلاین

ثبت سفارش طراحی نیز به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد.

کلیه خدمات مونیکس قابلیت ثبت سفارش آنلاین را دارند . در وب سایت یا اپلیکیشن مونیکس به راحتی و از منزل یا پشت میز کار خود می توانید نسبت به ثبت سفارش امور تبلیغاتی خود به صورت آنلاین اقدام نمایید . همچنین می توانید هر مرحله از اجرای سفارش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری خود ، پیگیری نمایید . سفارش " طراحی گرافیک از وب سایت گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس از هر نقطه ایران قابل ثبت می باشد . با سفارش آنلاین امور تبلیغاتی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . ضمانت انجام سفارش شما با بهترین کیفیت خروجی نهایی نیز جهت جلب اطمینان خاطر شما ، از جمله تعهدات مونیکس است . برای سفارش خدمات طراحی آنلاین به بخش ثبت سفارش مراجعه نموده و خدمات مورد نظرتان را انتخاب کنید .

نمونه کار طراحی گرافیک
نمونه طراحی لوگو ، کارت ویزیت ، ست اداری ، کاتالوگ ، پوستر ، تراکت ، بروشور ، ...

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.