ثبت سفارش طراحی گرافیک آنلاین

ثبت سفارش طراحی آنلاین ؛ سفارش طراحی گرافیک آنلاین ، سفارش خدمات طراحی گرافیک | سفارشات طراحی آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی گرافیک با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی گرافیک به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و نوع طراحیتون رو انتخاب کنید و ویژگی هاش رو اونجوری که میخواید تنظیم کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

برو به فروشگاه

فروشگاه طراحی گرافیک

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای ورود به فروشگاه و سفارش طراحی گرافیک ، از دکمه زیر استفاده کنید . در غیر این صورت از طریق این فرم ، پیش سفارش ثبت کنید .

فرم پیش سفارش

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک دیگه چیه ؟!

طراحی گرافیک پیش نیاز اصلی و اساسی کلیه محصولات چاپی می باشد . طراحی گرافیک یک هویت بصری از شما در ذهن مخاطبینتان می سازد . به همین دلیل اولین قدم برندینگ تبلیغاتی با محصولات چاپی ، طراحی گرافیک خواهد بود . طراحی گرافیک موارد گسترده ای را شامل می شود . برای مثال از ابتدای برند سازی و طراحی لوگو همراه اصلی شما ، طراحی گرافیک خواهد بود . سپس برای طراحی کارت ویزیت ، ست اداری ، تراکت یا ... به طراحی گرافیک نیاز دارید . حتی اگر قصد تبلیغات چاپی را نداشته باشید ، برای طراحی بنر های تبلیغاتی خود به طراحی گرافیک احتیاج دارید . حتی اجرای اصول برندینگ با طراحی گرافیک و در بنر های تبلیغاتی ثابت یا متحرک نیز امکان پذیر می باشد . لازم به ذکر است که از موارد بسیار حائز اهمیت در برندینگ با طراحی گرافیک ، رعایت اصول رنگ بندی خواهد بود .

طراحی گرافیک / ثبت سفارش طراحی گرافیک
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی گرافیک / ثبت سفارش طراحی گرافیک

سفارش طراحی گرافیک

سفارش طراحی گرافیک آنلاین ؟!

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس یک آژانس تبلیغاتی آنلاین در زمینه کلیه امور تبلیغات و برندینگ می باشد . طراحی گرافیک یکی از امور تبلیغاتی بسیار مهم و با بازدهی بسیار بالاست . سفارشات طراحی گرافیک به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده در مونیکس قابل ثبت می باشند . از امور زیر شاخه و مربوط به طراحی گرافیک می توان به : طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی ست اداری ، طراحی کاتالوگ ، طراحی پوستر ، طراحی تراکت و طراحی بروشور اشاره کرد . در مونیکس کلیه مراحل اجرای سفارشات ، توسط مشتریان عزیز قابل پیگیری می باشند . همچنین ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات شما عزیزان ، در جهت اطمینان خاطر شما انجام می گردد . همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود و بدون مراجعه حضوری به سادگی و با تخفیف ویژه اولین سفارش ، طراحی گرافیک خود را آنلاین سفارش دهید !

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارشات طراحی گرافیک

چرا سفارش آنلاین طراحی گرافیک ؟!

همانطور که ذکر شد سفارش آنلاین خدمات طراحی گرافیک در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . ثبت سفارشات طراحی گرافیک از هر نقطه در ایران و همچنین بدون هیچ محدودیت زمانی و به صورت شبانه روزی قابل انجام می باشند . با سفارش آنلاین طراحی گرافیک ، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین تخفیف های ویژه مونیکس ، شما را برای سفارش خدمات ذیل با قیمت مناسب همراهی خواهند کرد . در پایان شما بهترین کیفیت خروجی را با مناسب ترین قیمت دریافت خواهید کرد . البته تبلیغات هدفمند احتیاج به ایده های هوشمندانه دارند . اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس شما را در بررسی ، پردازش و ویرایش ایده هایتان همراهی خواهد کرد . تلفیق سلیقه شما با تجربه و تخصص ما در " طراحی گرافیک " بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

سفارشات طراحی گرافیک / ثبت سفارش طراحی گرافیک

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.