سفارش طراحی نمونه سازی کلی

سفارش طراحی نمونه سازی کلی آنلاین ؛ سفارش طراحی سه بعدی نمونه سازی کلی | سفارش طراحی سه بعدی آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی نمونه سازی کلی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی نمونه سازی کلی​ به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های طراحی سه بعدیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی نمونه سازی کلی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی سه بعدی به بخش سفارش طراحی سه بعدی آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی نمونه سازی کلی

طراحی نمونه سازی کلی سه بعدی چیه ؟!

طراحی نمونه سازی کلی اغلب در پرینت های سه بعدی کاربرد دارد . به نحوی که وقتی شما قصد پرینت سه بعدی محصولی را دارید ، اپراتور های دستگاه چاپگر سه بعدی از شما فایل طراحی آن را درخواست می کنند . طراحی نمونه سازی کلی می تواند بنا به نیاز شما از اشیاء مختلف صورت بگیرد . ماکت سازی سه بعدی نیز به طراحی نمونه سازی کلی نیاز دارد . در طراحی نمونه سازی کلی ، اندازه گیری دقیق ابعاد بسیار حائز اهمیت می باشد . برای مثال وقتی شما قصد ساختن ماکت یک ماشین را دارید ، یک ابعاد خاصی را نیز در نظر خواهید داشت . که این ابعاد متناسب با نمونه اصلی آن ماشین ، کوچک تر و در برخی موارد بزرگتر خواهند بود . تفاوت طراحی نمونه سازی کلی با طراحی موکاپ سه بعدی و محصول تولیدی در دقت بیشتر ابعاد و همچنین رندرینگ قوی تر و مطابق با اصول چاپ سه بعدی می باشد .

سفارش طراحی نمونه سازی کلی آنلاین / طراحی نمونه سازی کلی آنلاین / خدمات طراحی نمونه سازی کلی 3D
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی نمونه سازی کلی آنلاین / طراحی نمونه سازی کلی آنلاین / خدمات طراحی نمونه سازی کلی 3D

نمونه سازی کلی سه بعدی

هدف از طراحی نمونه سازی کلی سه بعدی چیه ؟!

اغلب مشتریان طراحی نمونه سازی کلی سه بعدی فایل طراحی آن را برای پرینت سه بعدی درخواست دارند . پیش نیاز دستگاه های چاپگر سه بعدی برای پرینت سه بعدی محصول شما ، فایل طراحی سه بعدی شده آن محصول می باشد . دقت نمونه سازی کلی سه بعدی بسیار بالا بوده و اصلاً برای تیزر های تبلیغاتی مقرون به صرفه نیست . اگر قصدتان از طراحی نمونه سازی کلی استفاده از آن در تیزر موشن گرافیک خود می باشد ، از مسیر طراحی سه بعدی وارد بخش طراحی موکاپ سه بعدی و یا بنا به نیازتان وارد بخش های طراحی کاراکتر 3D و یا محصول سه بعدی شوید . طراحی سه بعدی نمونه سازی تنها در موارد ماکت سازی به کار گرفته می شود . البته لازم به ذکر است که طرح شما بنا به درخواست خودتان می تواند از روی محصول اصلی و یا حتی محصولی خلق شده توسط ذهن خلاق طراح باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی نمونه سازی کلی سه بعدی

چرا به شما سفارش طراحی نمونه سازی سه بعدی بدیم ؟!

سفارش طراحی نمونه سازی سه بعدی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی نمونه سازی سه بعدی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی سه بعدی ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی نمونه سازی سه بعدی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی نمونه سازی سه بعدی ، رعایت استاندارد های شباهت سازی و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی سه بعدی و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی نمونه سازی سه بعدی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی نمونه سازی کلی آنلاین / طراحی نمونه سازی کلی آنلاین / خدمات طراحی نمونه سازی کلی 3D
خدمات دیگر طراحی سه بعدی
طراحی سه بعدی دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.