طراحی و چاپ تراکت

سفارش طراحی و چاپ تراکت آنلاین | سفارش طراحی و چاپ آنلاین

فرم سفارش طراحی و چاپ تراکت

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ تراکت

چرا طراحی و چاپ تراکت ؟!

تراکت از مؤثر ترین روش تبلیغات حضوری می باشد . تبلیغات تراکتی برای اکثر کسب و کار ها مناسب می باشد . پخش تراکت نیز از روش های ارائه تراکت های تبلیغاتی به مشتریان می باشد . لازمه کلیه محصولات چاپی ، در ابتدا طراحی آن می باشد . چاپ تراکت نیز از این قاعده مستثنا نیست . تراکت شما در ابتدا طراحی و سپس برای چاپ ارسال می گردد . فایل طراحی تراکت شما در هر سری چاپی شما مورد استفاده قرار می گیرد . یعنی صرف هزینه برای طراحی تراکت تنها یکبار انجام می گردد . برای سری های چاپی بعدی ، شما با ارائه فایل طراحی تراکت خود به چاپخانه آنلاین مونیکس ، نسب به چاپ دوباره در تیراژ دلخواه اقدام خواهید کرد . البته این موضوع در صورتی صادق است که شما قصد ایجاد تغییرات کلی در طراحی تراکت خود نداشته باشید .

سفارش طراحی و چاپ تراکت آنلاین / سفارش چاپ تراکت / سفارش طراحی تراکت / تراکت
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی و چاپ تراکت آنلاین / سفارش چاپ تراکت / سفارش طراحی تراکت / تراکت

سفارش تراکت

طراحی و چاپ تراکت دقیقاً به چه دردی می خوره ؟!

طراحی و چاپ تراکت در جهت تبلیغات حضوری انجام می شود . شما برای اعلان خدمات خود به بازار هدفتان ، آن ها را در تراکت خود به همراه نام برند ، لوگو ، آدرس و شماره تلفن لیست خواهید کرد . ارائه تراکت به دو روش ممکن است . اول روش پخش تراکت عمده در میان رهگذران که در اماکن شلوغ انجام می گردد . دوم پخش تراکت میان مغازه داران و کسبه مراکز خرید که جزوی از بازار هدف شما می باشند . البته پخش تراکت در نمایشگاه ها و مراسمات هم ممکن است که برخی نیز از این روش تراکت خود را به مخاطبین ارائه می کنند . حتی اغلب کافی شاپ ها و یا رستوران ها از تراکت به عنوان لیست قیمت استفاده می کنند . همچنین طراحی و چاپ تراکت بنا به بودجه و نیاز شما در جنس و ابعاد مشخصی انجام می گردد . از جنس های پر طرفدار تراکت می توان به کاغذ روغنی ( گلاسه ) و تحریر معمولی اشاره داشت .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی و چاپ تراکت

چرا به شما سفارش طراحی و چاپ تراکت بدیم ؟!

سفارش طراحی و چاپ تراکت در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی و چاپ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی و چاپ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی و چاپ تراکت ، رعایت استاندارد های گرافیکی مدرن و چاپ آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی و چاپ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی و چاپ تراکت خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی و چاپ تراکت آنلاین / سفارش چاپ تراکت / سفارش طراحی تراکت / تراکت
خدمات دیگر طراحی و چاپ
طراحی و چاپ دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.