سفارش چاپ تراکت

سفارش چاپ تراکت آنلاین ؛ سفارش آنلاین تراکت | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات چاپ تراکت با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش چاپ تراکت به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های کار چاپیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

چاپ تراکت

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ و تبلیغات به بخش سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

چاپ تراکت

چاپ تراکت به چه دردی میخوره ؟!

تراکت از قدیمی ترین و هدفمند ترین محصولات چاپی تبلیغاتی میباشد . تقریباً کلیه کسب و کار ها تبلیغات تراکتی را در برنامه تبلیغاتی خود قرار می دهند . تراکت به چند روش قابل ارائه به بازار هدف و جذب آن هاست . اولین روش ارائه تراکت پخش آن به صورت مستقیم است . به طوری که صاحبین کسب و کار ها فردی را برای پخش تراکت به رهگذران و یا کسب و کار های دیگر ، استخدام می کنند . روش دوم ارائه تراکت ، نصب ( چسباندن ) آن بر دیوار های مجاز و بدون پیگرد قانونی میباشد . استفاده کسب و کار های مختلف از چاپ تراکت متغیر است . برای مثال رستوران ها و کترینگ ها ، از چاپ تراکت به عنوان لیست قیمت استفاده می کنند . همچنین برخی دیگر از تراکت به عنوان آگهی استخدام نیز استفاده می کنند .

سفارش چاپ تراکت آنلاین / چاپ تراکت آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات تراکت
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ تراکت آنلاین / چاپ تراکت آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات تراکت

تراکت

تراکت من چه چوری چاپ میشه ؟!

چاپ تراکت بنا به نیاز و بودجه شما ، در ابعاد و جنس های مختلف انجام میشود . برای مثال تراکت لیست قیمت کترینگ ها اکثراً در سایز A5 چاپ می شود . و یا به طور معمول فروشندگان قطعات خودرو ، تراکت خود را در ابعاد A4 چاپ می کنند . جنس تراکت به سلیقه شما و بازار هدف شما بستگی دارد . گاهی از چاپ تراکت توقع یک تبلیغات ارزنده را دارید ؛ پس جنس گلاسه ( کاغذ روغنی ) را انتخاب می کنید . در برخی موارد هم تراکت شما قرار است اطلاع رسانی یک بازگشایی جدید ( یا مجدد ) را بدهد . پس برای شروع ، تراکت با محتوای تخفیف های ویژه بازگشایی و یا تعرفه های خود را در قالب کاغذ تحریر معمولی چاپ می کنید . لازم به ذکر است گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس برای کلیه محصولات چاپی خود ، ضمانت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را می دهد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ تراکت​

چرا به شما سفارش چاپ تراکت بدیم ؟!

سفارش چاپ تراکت در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ تراکت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ تراکت نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ تراکت ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ تراکت خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ تراکت آنلاین / چاپ تراکت آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات تراکت
خدمات دیگر چاپ و تبلیغات
چاپ و تبلیغات دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.