چاپ تراکت دیجیتال

سفارش چاپ تراکت دیجیتال ؛ سفارش چاپ دیجیتال تراکت | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش تراکت دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

تراکت دیجیتال

چاپ تراکت دیجیتال چه جوری میشه ؟!

تراکت نوعی از تبلیغات حضوری می باشد . استفاده از تراکت در میان کسب و کار های مختلف ، تفاوت هایی دارد . برای مثال اغلب کترینگ ها از تراکت به عنوان لیست قیمت استفاده می کنند . همچنین تراکت توسط شرکت ها در نمایشگاه ها اغلب محتوایی در خصوص اعلام حضور یا دعوت به همایش های عمومی دارد . ارائه تراکت های چاپ شده به بازار هدف به صورت پخشی خواهد بود . به صورتی که اکثر کسب و کار ها فردی را جهت پخش تراکت های خود میان رهگذران یا حتی میان کسبه مراکز خرید ، استخدام می دارند . برندینگ در تراکت به علت گسترده بودن فضای محتوایی ( تقریباً نامحدود ) بسیار هدفمند صورت می گیرد . از مواردی که اغلب در تراکت ها محتوا نویسی می شود ، میتوان به لوگو ، شماره تماس ، آدرس ، مشخصات خدمات قابل ارائه و در برخی موارد لیست قیمت اشاره کرد .

سفارش چاپ تراکت دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال تراکت / تراکت دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ تراکت دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال تراکت / تراکت دیجیتال

چاپ تراکت دیجیتال

چرا چاپ دیجیتال تراکت ؟!

کیفیت چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ افست مطلوب است و عالی نخواهد بود . اما از مزایای چاپ دیجیتال تراکت نسبت به سری چاپ افست ، می توان به تعداد دلخواه و سرعت زمان تحویل اشاره داشت . سری چاپ افست اغلب فرم های هزار تایی می باشند . همچنین سرعت زمان تحویل فرم های افست اکثراً بین سه تا هفت روز خواهند بود . اما چاپ دیجیتال تراکت در تعداد دلخواه شما انجام می گردد . همچنین سرعت زمان تحویل آن ، بین یک الی شش ساعت خواهد بود . نکته حائز اهمیت این است که چاپ تراکت دیجیتال مقرون به صرفه نیست . اما به هر حال در برخی موارد چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست ، در اولویت قرار دارد . لازم به ذکر است که سفارش چاپ تراکت دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده ، انجام می گردد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ تراکت دیجیتال

چرا به شما سفارش چاپ تراکت دیجیتال بدیم ؟!

سفارش چاپ تراکت دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ دیجیتال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ دیجیتال ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ دیجیتال نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ تراکت دیجیتال ، رعایت استاندارد های چاپی مدرن آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپی دیجیتال و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ تراکت دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ تراکت دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال تراکت / تراکت دیجیتال
خدمات دیگر چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.