سفارش انیمیشن آموزشی

سفارش انیمیشن آموزشی ؛ سفارش طراحی و ساخت موشن گرافیک | سفارش موشن گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات انیمیشن آموزشی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش انیمیشن آموزشی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید ویژگی های موشن گرافیکتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

انیمیشن آموزشی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

انیمیشن آموزشی

انیمیشن آموزشی چیه ؟!

تولید موشن گرافیک یکی از تبلیغات تیزری نوین محسوب میشود . موشن گرافیک آموزشی نوعی از موشن گرافیک می باشد که هدف اصلی و ظاهری آن ، آموزش یک موضوع است . در موشن گرافیک آموزشی ترکیب صدا و حرکات اهمیت بسیار زیادی دارد . در عصر حاضر یادگیری اصولی با استفاده از موسیقی انجام می شود . پس اگر بتوانید ترکیبی از موسیقی و حرکات موشن گرافیک آموزشی خود را در راستای موضوع آموزشی خود متناسب کنید ، به سادگی ذهن مخاطب را آماده یادگیری خواهید کرد . در انیمیشن های آموزشی اغلب از کاراکتر های شاخص نیز استفاده می گردد . این کاراکتر ها نسبت به توضیح موضوع آموزش اقدام می کنند . اما مخاطب هدف نیز در نوع کاراکتر سازی تاثیر بسزایی دارد . برای مثال وقتی مخاطب موشن گرافیک آموزشی شما ، کودکان هستند ، باید متناسب با سلیقه این گروه کاراکتر سازی انجام شود .

سفارش تولید انیمیشن آموزشی آنلاین / تولید انیمیشن آموزشی آنلاین / خدمات تولید انیمیشن آموزشی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش تولید انیمیشن آموزشی آنلاین / تولید انیمیشن آموزشی آنلاین / خدمات تولید انیمیشن آموزشی

موشن گرافیک آموزشی

موشن گرافیک آموزشی به چه دردی می خوره ؟!

هدف کلی از تولید موشن گرافیک تبلیغات است . هدف از تولید موشن گرافیک ها در موشن گرافیک آموزشی نیز صدق می کند . اغلب در تیزر های آموزشی دیده ایم که در پایان لوگوی کارفرمای تیزر نمایان می شود . این همان اصل برندینگ می باشد ! برندینگ در تیزر های انیمیشنی آموزشی برای کلیه کسب و کار ها صادق است . اما اغلب مؤسسات آموزشی و آموزشگاه ها از این نوع موشن گرافیک برای تبلیغات خود استفاده می کنند . موشن گرافیک آموزشی به مؤسسات آموزشی کمک می کند تا مقداری از قدرت آموزشی خود را در قالب انیمیشن ، به نمایش بگذارند . همانطور که در قبل ذکر شد ، اولویت در تولید تیزر های انیمیشنی آموزشی ، آموزش موضوعی می باشد . پس باید توجه داشت که برندینگ تبلیغاتی اصلا نباید در بحث آموزش دخیل باشد . و صرفاً تبیلغاتی از پشت پرده است .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش تولید انیمیشن آموزشی

چرا به شما سفارش تولید انیمیشن آموزشی بدیم ؟!

سفارش تولید انیمیشن آموزشی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش تولید انیمیشن آموزشی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های موشن گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش تولید انیمیشن آموزشی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در تولید انیمیشن آموزشی ، رعایت استاندارد های صداگذاری و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات موشن گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، تولید انیمیشن آموزشی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش تولید انیمیشن آموزشی آنلاین / تولید انیمیشن آموزشی آنلاین / خدمات تولید انیمیشن آموزشی
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.