ثبت سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

ثبت سفارش چاپ دیجیتال آنلاین ؛ سفارش چاپ دیجیتال آنلاین ، سفارش خدمات چاپ دیجیتال | سفارشات چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش چاپ دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال دیگه چیه ؟!

چاپ دیجیتال یکی از روش های چاپ سریع می باشد . از تفاوت های اصلی میان چاپ دیجیتال و چاپ افست می توان به سرعت در زمان تحویل و همچنین عدم محدودیت در انتخاب تعداد چاپی اشاره کرد . البته چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست مقرون به صرفه نخواهد بود . همچنین کیفیت چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست مطلوب است ( غیر عالی ) . اما به هر حال در برخی موارد چاپ دیجیتال به دلیل سرعت بالا و عدم محدودیت در انتخاب تعداد کمتر ، در اولویت خواهد بود . گستردگی محصولات چاپی دیجیتال نیز کمتر از چاپ افست می باشد . کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر ، بروشور ، کاتالوگ و لیبل به روش دیجیتال قابل چاپ خواهند بود . لازم به ذکر است که چاپ دیجیتال در جنس و ابعاد و قالب برش نیز محدودیت های محسوسی را نسبت به چاپ افست شامل می شود .

چاپ دیجیتال / ثبت سفارش چاپ دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ دیجیتال / ثبت سفارش چاپ دیجیتال

سفارش چاپ دیجیتال

سفارش چاپ دیجیتال آنلاین ؟!

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس یک آژانس تبلیغاتی آنلاین در زمینه کلیه امور تبلیغات و برندینگ می باشد . چاپ دیجیتال یکی از امور تبلیغاتی بسیار مهم و با بازدهی بسیار بالاست . سفارشات چاپ دیجیتال به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده در مونیکس قابل ثبت می باشند . از امور زیر شاخه و مربوط به چاپ دیجیتال می توان به : چاپ کارت ویزیت دیجیتال ، تراکت دیجیتال ، پوستر دیجیتال ، بروشور دیجیتال ، کاتالوگ دیجیتال و لیبل دیجیتال اشاره کرد . در مونیکس کلیه مراحل اجرای سفارشات ، توسط مشتریان عزیز قابل پیگیری می باشند . همچنین ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات شما عزیزان ، در جهت اطمینان خاطر شما انجام می گردد . همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود و بدون مراجعه حضوری به سادگی و با تخفیف ویژه اولین سفارش ، چاپ دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارشات چاپ دیجیتال

چرا سفارش آنلاین چاپ دیجیتال ؟!

همانطور که ذکر شد سفارش آنلاین خدمات چاپ دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . ثبت سفارشات چاپ دیجیتال از هر نقطه در ایران و همچنین بدون هیچ محدودیت زمانی و به صورت شبانه روزی قابل انجام می باشند . با سفارش آنلاین چاپ دیجیتال ، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین تخفیف های ویژه مونیکس ، شما را برای سفارش خدمات ذیل با قیمت مناسب همراهی خواهند کرد . در پایان شما بهترین کیفیت خروجی را با مناسب ترین قیمت دریافت خواهید کرد . البته تبلیغات هدفمند احتیاج به ایده های هوشمندانه دارند . اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس شما را در بررسی ، پردازش و ویرایش ایده هایتان همراهی خواهد کرد . تلفیق سلیقه شما با تجربه و تخصص ما در " چاپ دیجیتال " بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

سفارشات چاپ دیجیتال / ثبت سفارش چاپ دیجیتال

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.