طراحی و چاپ

سفارش طراحی آنلاین ؛ سفارش چاپ آنلاین ، خدمات طراحی و چاپ | سفارش طراحی و چاپ آنلاین

خدمات طراحی و چاپ

خدماتی که طراحی و چاپ ، شامل آنها میشود ؛ مانند طراحی و چاپ کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر ، ...

فرم سفارش طراحی و چاپ

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی و چاپ به بخش سفارش طراحی و چاپ آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ آنلاین کارت ویزیت فوری ، حرفه ای !

طراحی کارت ویزیت ، پیش نیاز چاپ آن می باشد . کارت ویزیت نشان دهنده هویت شخصی یا سازمانی است . این رو کارت ویزیت یکی از ابزار کاربردی برندینگ می باشد . در طراحی کارت ویزیت مدرن بودن در عین سادگی مطلوب است . چاپ کارت ویزیت بنا به بودجه و نوع نیاز شما ، در جنس ، ابعاد و قالب های مختلفی انجام می گردد . کارت ویزیت مناسب برای هر کسب و کار و برندی خواهد بود . کلیه کسب و کار ها برای ارائه هویت و مشخصات تماس و آدرس خود به مشتریان ، از کارت ویزیت استفاده می کنند . طراحی و چاپ کارت ویزیت در مونیکس به صورت آنلاین سفارش گیری می شود . به سادگی و از منزل یا پشت میز کار خود نسبت به سفارش کارت ویزیت خود اقدام نمایید ! همچنین در هزینه ها و وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد .

سفارش طراحی و چاپ آنلاین / کارت ویزیت
سفارش طراحی و چاپ آنلاین / تراکت

طراحی و چاپ آنلاین تراکت فوری ، حرفه ای !

طراحی تراکت از پیش نیاز های چاپ آن است . طراحی و چاپ تراکت از سری تبلیغات مقرون به صرفه می باشد . چاپ تراکت اغلب برای لیست قیمت کترینگ و فست فودی استفاده می شود . البته تراکت به دلیل فضای محتوا نویسی تقریباً نامحدود ، می تواند مورد نیاز اکثر مشاغل و کسب و کار ها باشد . چاپ تراکت بنا به بودجه و نوع نیاز شما در ابعاد و جنس های مختلف انجام خواهد شد . تراکت می تواند یک تا دو وجه داشته باشد . از این رو طراحی تراکت می تواند یکی از ابزار برندینگ باشد . طراحی و چاپ تراکت در مونیکس به صورت آنلاین سفارش گیری می شود . به سادگی و از منزل یا پشت میز کار خود نسبت به سفارش تراکت خود اقدام نمایید ! همچنین در هزینه ها و وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ آنلاین پوستر فوری ، حرفه ای !

طراحی گرافیکی پوستر ، از پیش نیاز های چاپ آن خواهد بود . پوستر جنبه تبلیغاتی از نوع نمایشی دارد . از این رو ، طراحی پوستر باید جذاب اما ساده باشد . ارائه پوستر به بازار هدف به صورت نصبی می باشد . از این رو ابعاد و جنس پوستر شما ، جدای از میزان بودجه و نوع نیاز شما ، به محل نصب آن نیز بستگی خواهد داشت . پوستر نیز مانند کلیه محصولات چاپی می تواند به نوعی ابزار برندینگ باشد . نکته حائز اهمیت در طراحی پوستر محتوای مختصر برای خوانده شدن سریع توسط مخاطب می باشد . طراحی و چاپ پوستر در مونیکس به صورت آنلاین سفارش گیری می شود . به سادگی و از منزل یا پشت میز کار خود نسبت به سفارش پوستر خود اقدام نمایید ! همچنین در هزینه ها و وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد .

سفارش طراحی و چاپ آنلاین / پوستر
سفارش طراحی و چاپ آنلاین / بروشور

طراحی و چاپ آنلاین بروشور فوری ، حرفه ای !

چاپ بروشور نیز مانند کلیه محصولات چاپی نیازمند فایل طراحی آن است . بروشور اغلب برای لیست قیمت رستوران یا کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد . کاربرد دیگر بروشور ، استفاده از آن در تبلیغات نمایشگاهی است . فضای محتوا سازی در بروشور نامحدود است . همچنین انجام برندینگ هدفمند در بروشور به دلیل چند بخش بودن آن ، ساده و کارآمد خواهد بود . به طور کلی بروشور یک نمونه کوچکی از کاتالوگ است . لذا نسبت به چاپ کاتالوگ مقرون به صرفه تر نیز خواهد بود . طراحی و چاپ بروشور در مونیکس به صورت آنلاین سفارش گیری می شود . به سادگی و از منزل یا پشت میز کار خود نسبت به سفارش بروشور خود اقدام نمایید ! همچنین در هزینه ها و وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

طراحی و چاپ آنلاین کاتالوگ فوری ، حرفه ای !

پیش نیاز چاپ کاتالوگ در ابتدا طراحی آن می باشد . کاتالوگ در زمینه معرفی مشخصات محصولات فروشگاه و نمایندگی ها کاربرد ویژه ای دارد . چاپ کاتالوگ به دلیل وجود فضا برای درج محتوای نامحدود ، یکی از روش های هدفمند برندینگ می باشد . از این رو استفاده از لوگو در هر صفحه و درج رنگ سازمانی در طراحی کاتالوگ مطلوب است . کاتالوگ ها در زمینه دفترچه راهنمای محصولات نیز کاربرد دارد . البته هدف از چاپ کاتالوگ ( دفترچه ) راهنمای محصولات ، برندینگ نخواهد بود . طراحی و چاپ کاتالوگ در مونیکس به صورت آنلاین سفارش گیری می شود . به سادگی و از منزل یا پشت میز کار خود نسبت به سفارش کاتالوگ خود اقدام نمایید ! همچنین در هزینه ها و وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد .

سفارش طراحی و چاپ آنلاین / کاتالوگ
سفارش طراحی و چاپ آنلاین / ست اداری

طراحی و چاپ آنلاین ست اداری فوری ، حرفه ای !

لازمه ابتدایی چاپ ست اداری ، طراحی گرافیکی آن می باشد . ست اداری اصلی ترین محصول برندینگ است . اقلام موجود در ست اداری کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه و ترجیحاً فاکتور و فولدر می باشند . برندینگ لوگو و رنگ سازمانی هدف غیر مستقیم از چاپ ست اداری خواهد بود . چاپ ست اداری بنا به بودجه و نوع نیاز شما ، در ابعاد و جنس های مختلف انجام خواهد شد . نوع تبلیغات ست اداری نیز از نوع حضوری می باشد . لازم به ذکر است که ست اداری به اعتبار برند شما می افزاید . طراحی و چاپ ست اداری در مونیکس به صورت آنلاین سفارش گیری می شود . به سادگی و از منزل یا پشت میز کار خود نسبت به سفارش ست اداری خود اقدام نمایید ! همچنین در هزینه ها و وقت خود نیز صرفه جویی خواهید کرد .

محدوده قیمت های ما

شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
نمونه کار طراحی و چاپ
نمونه طراحی و چاپ کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر ، بروشور ، کاتالوگ ، ست اداری ، ...

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.