سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی​

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن اختصاصی​ با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی​ به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن اختصاصی​

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن اختصاصی​

اپلیکیشن اختصاصی چه جور اپلیکیشنیه ؟!

طراحی اپلیکیشن در عصر حاضر یکی از روش های نوین جذب مخاطب می باشد . طراحی اپلیکیشن اختصاصی ، اپلیکیشن هایی را شامل می شود که یک ایده منحصر به فرد را دنبال می کنند . این نوع اپلیکیشن ها دارای وجه تمایز هایی نسبت به رقبای خود هستند . در سال های گذشته انتشار اپلیکیشن هایی با ایده های اختصاصی را شاهد بودیم . کلیه آن اپلیکیشن ها در حال حاضر رو به پیشرفت و پر مخاطب می باشند . به طور کلی طراحی اپلیکیشن اختصاصی در آغاز مخاطبین زیادی را جذب خواهد کرد . به روز رسانی های مداوم و کارآمد بودن آن ، باعث حفظ مخاطبین می شود . اپلیکیشن هایی که به روز فعالیت می کنند ، آمار نصب بالایی نیز در طول هر روز خواهند داشت . البته به روز رسانی های مداوم حتماً باید دچار تغییراتی هم باشند و تنها به روز رسانی کافی نیست !

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن اختصاصی

هدف از طراحی اپلیکیشن اختصاصی چیه ؟!

هدف از صرف وقت و هزینه برای طراحی اپلیکیشن صرفاً کسب درآمد یا تبلیغات است . اپلیکیشن اختصاصی نیز از این قاعده مستثنا نیست . شما با طراحی اپلیکیشن اختصاصی در قدم اول می توانید در سیستم های تبادل تبلیغات کسب در آمد کنید . البته چهره اپلیکیشن شما با تبلیغات کمی کدر خواهد شد . اما در قدم دوم زمانی که مخاطبین زیادی را دارید ، برخی از قسمت های برنامه را " پرداخت درون برنامه ای " می کنید . و از این راه کسب درآمد می کنید . البته پرداخت درون برنامه ای نیز استراتژی مختص خودش را دارد . در قدم سوم می توانید کالا یا خدمات خود را معرفی و به فروش بگذارید . البته با اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس بهترین استراتژی کسب درآمد را هدف قرار خواهید داد . بهینه سازی رابط کاربری گرافیکی اپلیکیشن شما نیز از تعهدات مونیکس است .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن اختصاصی ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن اختصاصی ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.