سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی آنلاین ؛ طراحی وب سایت شرکتی | سفارش طراحی سایت آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی وب سایت شرکتی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی وب سایت شرکتی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های وب سایتتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

سفارش طراحی و سئوی وب سایت شرکتی حرفه ای و ارزان بهینه سازی شده ریسپانسیو / رسپانسیو

ثبت سفارش

وب سایت شرکتی

سفارش طراحی و سئوی وب سایت شرکتی حرفه ای و ارزان بهینه سازی شده ریسپانسیو / رسپانسیو

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی سایت به بخش سفارش طراحی سایت آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی چه جوریه ؟!

سایت های شرکتی برای معرفی یک استارت آپ و یا سازمان و ارگانی طراحی می شوند . سایت های شرکتی به شرح کار شرکت ، وظایف کارمندان ، نمونه کار ها ، وجه تمایز ها و ... ( مسائلی از این قبیل ) اشاره دارند . مخاطبین این وب سایت ها ، کسانی هستند که با این شرکت ها آشنا هستند و با جستجوی نام آن ها در موتور های جستجو به دنبال آدرس و یا شماره تماس برای برقراری ارتباط می باشند . در طراحی سایت های شرکتی ، رعایت رنگ سازمانی آن شرکت در اولویت میباشد . رعایت رنگ سازمانی شرکت نوعی برندینگ محسوب میشود که تقریباً هدف هر شرکتی ساخت هویت بصری بهینه برای مخاطبین خود میباشد . پس با این تفاسیر اصول و تمرکز طراحی وب سایت های شرکتی ، معرفی برند و ساخت نوعی هویت بصری در ذهن مخاطبین میباشد .

سفارش طراحی سایت شرکتی آنلاین / طراحی وب سایت شرکتی آنلاین / خدمات طراحی سایت شرکتی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی سایت شرکتی آنلاین / طراحی وب سایت شرکتی آنلاین / خدمات طراحی سایت شرکتی

وب سایت های شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی به چه دردی میخوره ؟!

داشتن یک وب سایت برای کلیه شرکت ها ، خارج از بحث اعتبار دهی ، نوعی امتیاز برای برقراری تعاملات و ارائه اخبار مهم شرکت میباشد . البته وب سایت های شرکتی حتماً مخصوص شرکت ها نیستند . هر وب سایتی که در قالب معرفی خدمات ، نمونه کار ها و همچنین اطلاعات تماس راه اندازی میشود ، در صورتی که شخصی نباشد ، صرفاً شرکتی است . لازم به ذکر است که وب سایت های شرکتی از ایده ای خاص پیروی نمیکنند و همچنین قصد ارائه خدمات خود به صورت آنلاین را ندارند . طراحی وب سایت های شرکتی اهداف مشخصی را دنبال میکنند : اول مشخصات شرکت و نحوه کارکرد ، دوم اطلاعات تماس و نمونه کار ها ، سوم اعتبار بخشی و برقراری تعاملات بیشتر ، و در پایان ارائه اخبار مهم و اساسی شرکت ، اهداف راه اندازی وب سایت های شرکتی میباشند .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی سایت شرکتی

چرا به شما سفارش طراحی سایت شرکتی بدیم ؟!

سفارش طراحی سایت شرکتی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی سایت شرکتی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . وب مستر های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی سایت ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی سایت شرکتی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی سایت شرکتی ، رعایت استاندارد های بهینه سازی و رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی وب سایت و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی وب سایت شرکتی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی سایت شرکتی آنلاین / طراحی وب سایت شرکتی آنلاین / خدمات طراحی سایت شرکتی
خدمات دیگر طراحی سایت
طراحی سایت دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.