سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی

سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی ؛ اپلیکیشن اندروید و آی او اس | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن محتوایی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های اپلیکیشنتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی اپلیکیشن محتوایی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن محتوایی

اپلیکیشن محتوایی چه جور اپلیکیشنیه ؟!

اپلیکیشن های محتوایی اکثراً در قالب بیان موضوعاتی خاص طراحی می شوند . برای مثال اپلیکیشن های خواص میوه ها ، استفاده درست از دارو ها و ... این نوع از اپلیکیشن ها حتی در قالب مجله های خبری هفتگی یا ماهیانه نیز به روز می شوند . از اپلیکیشن های محتوایی مانند وب سایت های شرکتی برای معرفی و کسب اعتبار برند هم استفاده می شود . اکثراً نویسنده های رمان ها نیز رمان خود را در قالب یک کتاب الکترونیکی با اپلیکیشن محتوایی منتشر می کنند . اپلیکیشن های محتوایی گاهی حتی برای کاتالوگ دیجیتالی محصولات نیز به کار گرفته می شوند . اغلب اپلیکیشن های محتوایی آنلاین نیستند . به روز رسانی این اپلیکیشن ها با تولید محتوای دوباره انجام می شود . یعنی برای انتشار آپدیت احتیاج به بیان محتوای جدیدی خواهید داشت .

سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن محتوایی ( اندروید android و آیفون ios )
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن محتوایی ( اندروید android و آیفون ios )

اپلیکیشن محتوایی

هدف از طراحی اپلیکیشن محتوایی چیه ؟!

اهداف از طراحی اپلیکیشن محتوایی متفاوت خواهند بود . تبادل تبلیغات میان اپلیکیشنی و کسب درآمد از این راه ، یکی از این اهداف می باشد . یا جذب مخاطب زیاد و کسب درآمد از طریق معرفی محصولات یا خدمات خود و فروش آن ها نیز می تواند از اهداف این سری از اپلیکیشن ها باشد . حتی در استفاده از اپلیکیشن محتوایی به عنوان کاتالوگ دیجیتال هم هدف اصلی افزایش فروش می باشد . برای مثال وقتی به مشتریان غیر حضوری خود کاتالوگ دیجیتالی در قالب اپلیکیشن ارائه می دهید ، ضمن کسب اعتبار بیشتر ، گستره انتخاب مشتریان خود را نیز افزایش داده اید . البته لازم به ذکر است که ایده پردازی برای سفارشات طراحی اپلیکیشن در مونیکس به صورت آنلاین انجام می شود . پردازش و اجرای اهداف شما نیز از تعهدات مونیکس می باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی

چرا به شما سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی بدیم ؟!

سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . برنامه نویسان مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی اپلیکیشن ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی اپلیکیشن محتوایی ، رعایت استاندارد های رابط کاربری ساده و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی اپلیکیشن و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی اپلیکیشن محتوایی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / خدمات طراحی اپلیکیشن محتوایی ( اندروید android و آیفون ios )
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.