سفارش کاراکتر سازی

سفارش کاراکتر سازی ؛ سفارش طراحی و ساخت موشن گرافیک | سفارش موشن گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات کاراکتر سازی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش کاراکتر سازی به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های موشن گرافیکتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

کاراکتر سازی

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

کاراکتر سازی

کاراکتر سازی چیه ؟!

در آغاز لازم به ذکر است که کاراکتر سازی سه بعدی هدف این صفحه نمی باشد . برای سفارش کاراکتر سازی سه بعدی به بخش طراحی سه بعدی مراجعه نمایید . برخی از تیزر های تبلیغاتی ، از شخصیت های کاراکتری منحصر به فرد خود برای بیان شعار های تبلیغاتی خود استفاده می کنند . در این تیزر ها ، کاراکتر ها طراحی و شخصی سازی شده اند . این کاراکتر ها در فرمت های دو بعدی و مطابق با سلیقه شما طراحی می شوند . کاراکتر سازی برای برند شما با هدف ساخت هویت بصری تنها یک بار انجام می شود . از این کاراکتر ها در تیزر های موشن گرافیک دیگر خود نیز می توانید استفاده کنید . در حالت مطلوب ، هدف شما از طراحی کاراکتر جذابیت و برندینگ سازمانی می باشد . و مانند نشان تجاری خود ( لوگو ) ، آن را تغییر نخواهید داد .

سفارش کاراکتر سازی آنلاین / طراحی کاراکتر آنلاین / خدمات طراحی کاراکتر
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش کاراکتر سازی آنلاین / طراحی کاراکتر آنلاین / خدمات طراحی کاراکتر

تولید کاراکتر

کاراکتر سازی به چه دردی می خوره ؟!

در بخش قبلی ذکر شد که کاراکتر سازی برای ساخت هویت بصری در تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک ، تاثیر بسزایی دارد . وقتی برند شما در تیزر های تبلیغاتی با یک کاراکتر مشخص در ذهن مخاطب نقش می بندد ، شانس به خاطر آوردن شما توسط ایشان بالا می رود . به طور کلی کاراکتر سازی دو بعدی در موشن گرافیک ، هدف تبلیغاتی دارد . در برخی موارد کاراکتر سازی دو بعدی بیشتر جنبه نمایشی دارد . که در حالت مطلوب ، کاراکتر سازی با هدف نمایشی ، لازم نیست ! کاراکتر سازی دو بعدی یکی از اضافیات موشن گرافیک می باشد . همچنین حتماً شما قصد دارید از بودجه تبلیغاتی خود بهینه مصرف کنید . پس در اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس ، هدف تبلیغاتی خود را از کاراکتر سازی ، پیدا کنید . بررسی و پردازش ایده شما از تعهدات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس می باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش کاراکتر سازی انیمیشنی

چرا به شما سفارش کاراکتر سازی انیمیشنی بدیم ؟!

سفارش کاراکتر سازی انیمیشنی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش کاراکتر سازی انیمیشنی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های موشن گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش کاراکتر سازی انیمیشنی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در کاراکتر سازی انیمیشنی ، رعایت استاندارد های صداگذاری و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات موشن گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، کاراکتر سازی انیمیشنی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش کاراکتر سازی آنلاین / طراحی کاراکتر آنلاین / خدمات طراحی کاراکتر
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.