طراحی و چاپ کاتالوگ

سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ آنلاین | سفارش طراحی و چاپ آنلاین

فرم سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ کاتالوگ

چرا طراحی و چاپ کاتالوگ ؟!

کاتالوگ یکی از محصولات چاپی بسیار پر طرفدار است . کاتالوگ یک نوع دایرکتوری از محصولات برند شما خواهد بود . ارائه کاتالوگ به بازار هدف به صورت فیزیکی و حضوری می باشد . از کاتالوگ می توانید برای مطلع سازی مشتریان خود از موجودی انبارتان و رنگ بندی آن ها استفاده کنید . همچنین استفاده از کاتالوگ در بازاریابی حضوری ( ویزیتوری ) بسیار حائز اهمیت می باشد . چاپ کاتالوگ مورد نیاز برای هر کسب و کاری است . اما نحوه استفاده از کاتالوگ چاپی می تواند در هر کسب و کاری ، مختلف باشد . شما تنها یکبار احتیاج به طراحی کاتالوگ خود خواهید داشت . سری های بعدی چاپی با استفاده از فایل طراحی سری اول امکان پذیر خواهد بود . البته این موضوع در شرایطی صادق است که قصد ایجاد تغییرات کلی در طراحی کاتالوگ خود ، نداشته باشید .

سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ آنلاین / سفارش چاپ کاتالوگ / سفارش طراحی کاتالوگ / کاتالوگ
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ آنلاین / سفارش چاپ کاتالوگ / سفارش طراحی کاتالوگ / کاتالوگ

سفارش کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ دقیقاً به چه دردی می خوره ؟!

طراحی و چاپ کاتالوگ جنبه تبلیغاتی دارد . همانطور که ذکر شد هر برندی به چاپ کاتالوگ برای معرفی محصولات و خدمات خود در بازار هدف ، احتیاج دارد . انجام هدفمند برندینگ با چاپ کاتالوگ به سادگی امکان پذیر است . برندینگ با چاپ کاتالوگ با درج لوگو و نام برند در پایین / بالای هر صفحه و یا جلد قابل انجام خواهد بود . اطلاعات مورد نیاز برای طراحی کاتالوگ به طور معمول آدرس شرکت ، لوگو و نام برند ، شماره تلفن شرکت خواهد بود . همچنین محتوا نویسی کاتالوگ در خصوص تصاویر و مشخصات کالا و یا خدمات شما می باشد . لازم به ذکر است که ابعاد ، جنس داخلی و جنس جلد کاتالوگ بنا به بودجه و نیاز شما متغیر خواهد بود . از ابعاد استاندارد کاتالوگ می توان به A5 و A4 اشاره داشت . صحافی کاتالوگ شما نیز بنا به نوع استفاده و تعداد برگ های آن مابین سیمی و لوپ ، متغیر می باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ

چرا به شما سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ بدیم ؟!

سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی و چاپ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی و چاپ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی و چاپ کاتالوگ ، رعایت استاندارد های گرافیکی مدرن و چاپ آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی و چاپ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی و چاپ کاتالوگ خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ آنلاین / سفارش چاپ کاتالوگ / سفارش طراحی کاتالوگ / کاتالوگ
خدمات دیگر طراحی و چاپ
طراحی و چاپ دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.