چاپ کاتالوگ دیجیتال

سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال ؛ سفارش چاپ دیجیتال کاتالوگ | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش کاتالوگ دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

کاتالوگ دیجیتال

چاپ کاتالوگ دیجیتال چه جوری میشه ؟!

کاتالوگ به منظور معرفی محصولات و خدمات به مشتریان حضوری چاپ می شود . چاپ کاتالوگ نمونه بزرگتر همان بروشور می باشد . چاپ دیجیتال کاتالوگ مورد نیاز اکثر کسب و کار ها خواهد بود . بیشترین استفاده از چاپ کاتالوگ در فروشگاه ها و نمایندگی ها می باشد . این نوع از کسب و کار ها اغلب فضای کافی برای قرار دادن کلیه مدل های محصولات خود و رنگبندی آن ها را ندارند . از این رو از چاپ کاتالوگ برای قرار دادن عکس ها ، مشخصات و رنگبندی موجودی انبار خود استفاده می کنند . کاتالوگ به دلیل فضای محتوا نویسی با محدودیت بسیار پایین ، امکان انجام یک برندینگ هدفمند را به راحتی فراهم می آورد . از محتوای قابل درج در طراحی کاتالوگ نیز می توان به اطلاعات تماس و آدرس اشاره داشت . همچنین تصاویر محصولات با وضوح بالا و برندینگ بوگو در پایین یا بالای هر صفحه مطلوب است .

سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال کاتالوگ / کاتالوگ دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال کاتالوگ / کاتالوگ دیجیتال

چاپ کاتالوگ دیجیتال

چرا چاپ دیجیتال کاتالوگ ؟!

چاپ دیجیتال کاتالوگ نسبت به چاپ افست کیفیت مطلوب اما غیر عالی خواهد داشت . اما تفاوت هایی در چاپ دیجیتال باعث می شود که نسبت به چاپ افست اولویت داشته باشد . برای مثال تعداد سری های چاپ افست ، فرم های هزار تایی می باشند . اما در چاپ دیجیتال کاتالوگ می توانید تعداد کمتری را چاپ کنید . همچنین سرعت تحویل فرم های افست بازه زمانی میان سه تا هفت روز خواهد بود . اما چاپ دیجیتال زمان تحویل سریع تری را شامل می شود . ( تقریباً یک الی شش ساعت ) نکته ای که در چاپ دیجیتال کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است قیمت نسبتاً بالاتر از چاپ افست می باشد . به طوری که در برخی موارد چاپ دیجیتال کاتالوگ مقرون به صرفه نخواهد بود . اما به هر حال در مواردی که سرعت در زمان تحویل اهمیت بالایی دارد چاپ دیجیتال در اولویت خواهد بود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال

چرا به شما سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال بدیم ؟!

سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ دیجیتال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ دیجیتال ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ دیجیتال نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ کاتالوگ دیجیتال ، رعایت استاندارد های چاپی مدرن آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپی دیجیتال و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ کاتالوگ دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال کاتالوگ / کاتالوگ دیجیتال
خدمات دیگر چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.