سفارش چاپ کاتالوگ

سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین ؛ سفارش آنلاین کاتالوگ | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات چاپ کاتالوگ با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش چاپ کاتالوگ به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های کار چاپیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

چاپ کاتالوگ

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ و تبلیغات به بخش سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ به چه دردی میخوره ؟!

در کاتالوگ ها اکثراً به معرفی خدمات ، توضیحات و یا حتی تعرفه های ذیل پرداخته میشود . شما میتوانید با چاپ کاتالوگ مشتریان خود را از موجودی انبار خود مطلع سازید . برای مثال زمانی که فضای کافی برای قرار دادن کلیه محصولات خود را ندارید ، با چاپ کاتالوگ ، تصاویر کامل به همراه رنگ بندی و مشخصات کامل محصولات ذیل را به مشتریانتان ارائه می دهید . پس نتیجه حاصل میشود که چاپ کاتالوگ مورد استفاده برای اکثر مشاغل میباشد . ( مشاغل فروشگاهی ، نمایندگی ها و یا حتی مشاغل خدماتی ) به طور کلی کاتالوگ یکی از محصولات چاپی تبلیغاتی بسیار پر کاربرد است . از موارد کاربرد کاتالوگ در زمینه های تبلیغاتی ، میتوان به کاتالوگ معرفی هتل ها اشاره داشت ؛ که با چاپ کاتالوگ و ارائه آن به شهر های دیگر ، آمادگی میزبانی خود از مسافران را اعلام میکنند .

سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین / چاپ کاتالوگ آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات کاتالوگ
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین / چاپ کاتالوگ آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ من چه جوری چاپ میشه ؟!

چاپ کاتالوگ بنا به بودجه و همچنین نیاز شما ، در ابعاد ، جنس و یا حتی نوع صحافی مختلف انجام میشود . جنس جلد کاتالوگ معمولاً با جنس کاغذ داخلی آن متفاوت میباشد . حجم اطلاعاتی که قصد دارید در کاتالوگ خود بیان کنید نیز ، در ابعاد کاتالوگ شما دخیل است . نوع صحافی شما هم اغلب بستگی به تعداد برگه های کاتالوگ شما دارد . برای مثال یک کاتالوگ با تعداد صفحات زیاد نمی تواند با منگنه لوپ صحافی بشود ، به این ترتیب باید صحافی سیمی مورد استفاده قرار بگیرد . چاپ کاتالوگ هزینه های زیادی دارد اما در برخی موارد مقرون به صرفه نیز میباشد ! به طور کلی وقتی هدف شما انجام تبلیغات پربازده با چاپ کاتالوگ میباشد ، در قبال هزینه ای که انجام می دهید لایق بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشید که موارد ذیل شامل تعهدات مونیکس میباشند .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ کاتالوگ​

چرا به شما سفارش چاپ کاتالوگ بدیم ؟!

سفارش چاپ کاتالوگ در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ کاتالوگ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ کاتالوگ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ کاتالوگ ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ کاتالوگ خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ کاتالوگ آنلاین / چاپ کاتالوگ آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات کاتالوگ
خدمات دیگر چاپ و تبلیغات
چاپ و تبلیغات دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.