طراحی و چاپ کارت ویزیت

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین | سفارش طراحی و چاپ آنلاین

فرم سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ کارت ویزیت

چرا طراحی و چاپ کارت ویزیت ؟!

کارت ویزیت یک وسیله جهت معرفی هویت شخصی یا برندینگ می باشد . لازمه چاپ کارت ویزیت ، ابتدا طراحی آن است . بعد از طراحی کارت ویزیت شما ، فایل طراحی برای چاپ ارسال می گردد . بعد از چاپ کارت ویزیت شما ، خدمات بعد از چاپ آن انجام می شود . خدمات بعد از چاپ ، خدماتی نظیر سلفون کشی و یا لمینت و سپس برش / قالب می باشد . طراحی و چاپ کارت ویزیت یکی از نیاز های اساسی هر کسب و کاری است . به طوری که می توان به طور قطع گفت که کلیه کسب و کار ها کارت ویزیت دارند . طراحی و چاپ کارت ویزیت نیز تنها یکبار انجام خواهد شد . فایل طراحی کارت ویزیت شما در سری چاپ های بعد آن نیز مورد استفاده خواهد بود . و برای سری بعد تنها چاپ کارت ویزیت خود را سفارش می دهید . البته در صورتی که قصد ایجاد تغییرات کلی در طراحی ذیل را نداشته باشید .

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین / سفارش چاپ کارت ویزیت / سفارش طراحی کارت ویزیت / کارت ویزیت
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین / سفارش چاپ کارت ویزیت / سفارش طراحی کارت ویزیت / کارت ویزیت

سفارش کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت دقیقاً به چه دردی می خوره ؟!

طراحی و چاپ کارت ویزیت عملاً یک نوع برندینگ محسوب می شود . برندینگ تبلیغاتی با کارت ویزیت یکی از محصولات چاپی پر طرفدار می باشد . در تبلیغات هر شرکت و یا ارگانی نیز کارت ویزیت اولین مرحله آن خواهد بود . کارت ویزیت برای برندینگ شخصی نیز به کار می رود . برای مثال بازاریاب ها اغلب از یک کارت ویزیت برای معرفی خود استفاده می کنند . اطلاعات مورد نیاز برای طراحی کارت ویزیت شما ، لوگوی شما به همراه نام برندتان ، آدرس و شماره تماس شما خواهد بود . البته اغلب در کارت ویزیت خود به خدماتی که قابل ارائه دارند نیز اشاره مختصری می کنند . همچنین انتخاب جنس و ابعاد طراحی یا چاپ کارت ویزیتتان بنا به نوع نیاز و بودجه شما متغیر خواهد بود . کارت ویزیت های قالبدار خاص نیز در مونیکس قابل سفارش گیری هستند . این نوع کارت ویزیت ها با یک ایده جذاب ، می توانند پربازده باشند .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت

چرا به شما سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت بدیم ؟!

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی و چاپ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی و چاپ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی و چاپ کارت ویزیت ، رعایت استاندارد های گرافیکی مدرن و چاپ آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی و چاپ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین / سفارش چاپ کارت ویزیت / سفارش طراحی کارت ویزیت / کارت ویزیت
خدمات دیگر طراحی و چاپ
طراحی و چاپ دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.