چاپ کارت ویزیت دیجیتال

سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال ؛ سفارش چاپ دیجیتال کارت ویزیت | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش کارت ویزیت دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

کارت ویزیت دیجیتال

چاپ کارت ویزیت دیجیتال چه جوری میشه ؟!

چاپ کارت ویزیت در اصل به هویت شخصی یا برندینگ اشاره دارد . زمانی که شما به فردی جهت معرفی خود یا برند خود ، کارت ویزیت ارائه می دهید ؛ در اصل برندینگ شخصی یا سازمانی انجام داده اید . از اطلاعات قابل درج در کارت ویزیت اغلب لوگو ، شماره تماس ، آدرس و مشخصات جزئی برند می باشد . به این ترتیب چاپ کارت ویزیت خاص و مدرن یکی از اقدامات مؤثر در برندینگ است . طراحی کارت ویزیت اغلب به سادگی مطلوب است . به این منظور نباید کارت ویزیت شما طرحی شلوغ داشته باشد . چاپ کارت ویزیت برای بازاریابی حضوری ( ویزیتوری ) نیز قابل استفاده است . به طور کلی کارت ویزیت شما ، همان هویت چاپ شده شماست . همچنین به مشتریان شما یادآور خواهد شد که خدمات / محصول خود را از چه برندی سفارش داده اند . و برای سفارش دوباره ، اطلاعات تماس شما را خواهند داشت .

سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال کارت ویزیت / کارت ویزیت دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال کارت ویزیت / کارت ویزیت دیجیتال

چاپ کارت ویزیت دیجیتال

چرا چاپ دیجیتال کارت ویزیت ؟!

از تفاوت های کارت ویزیت دیجیتال با افست می توان به کیفیت نسبتاً مطلوب ( غیر عالی ) و محدودیت در انتخاب جنس آن ، اشاره داشت . اما موردی که چاپ دیجیتال را نسبت به افست برتر می دارد ، سرعت انجام آن و همچنین تعداد دلخواه در چاپ می باشد . سری چاپ کارت ویزیت افست اغلب فرم های هزار تایی هستند . سرعت زمان تحویل کارت ویزیت افست اکثراً بین سه تا هفت روز خواهد بود . اما چاپ دیجیتال کارت ویزیت به تعداد دلخواه شما انجام خواهد شد و همچنین سرعت زمان تحویل میان یک الی شش ساعتی دارد . نکته حائز اهمیت این است که کارت ویزیت دیجیتال نسبت به افست مقرون به صرفه نیست . اما در برخی موارد شما کارت ویزیت دیجیتال را نسبت به افست اولویت قرار می دهید . به این ترتیب انتخاب میان سری چاپ کارت ویزیت دیجیتال و یا افست بر عهده شماست .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال

چرا به شما سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال بدیم ؟!

سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ دیجیتال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ دیجیتال ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ دیجیتال نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ کارت ویزیت دیجیتال ، رعایت استاندارد های چاپی مدرن آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپی دیجیتال و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ کارت ویزیت دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ کارت ویزیت دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال کارت ویزیت / کارت ویزیت دیجیتال
خدمات دیگر چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.